USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під потягом у Луцьку загинув 18-річний житель Шацька

29 Січня 2018 17:32
Юнак, який загинув 29 січня у Луцьку під потягом «Москва-Ковель», був жителем Шацька.

Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

За попередньою інформацією встановлено, що близько 13 години потяг сполученням «Москва-Ковель» допустив наїзд на 18-річного хлопця. Той перетинав залізничні колії у забороненому знаками місці. Від отриманих тілесних ушкоджень молодий чоловік загинув на місці події. Потерпілий під час перетину колії, ймовірно, був у навушниках.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Читач Показати IP 29 Січня 2018 17:53
Яка біда батькам!!!
Юзік Показати IP 29 Січня 2018 18:15
ОГОГО !!! Москва - Ковель - дик це ж рука Кремля !!!
шеф Показати IP 29 Січня 2018 18:18
жителі луцька в цьому місці гинуть настільки часто що дивує відсутність непрохідного огородження.
Світлана до шеф Показати IP 29 Січня 2018 22:14
Людина сама винна що необачна, не дивиться по сторонах, не думає за свою безпеку, понакладають навушники і що їх об'їжати бо ж воно іде посеред дороги і нічого нечує.
З Шацька Юзіку Показати IP 29 Січня 2018 18:35
Юзік! Дай Бог тобі здоров"я і твоїй родині, щоб тебе ніколи не зачепила така біда...
Читач до З Шацька Юзіку Показати IP 29 Січня 2018 19:37
Може знаєте, хто цей хлопчина? Кого спіткало таке горе?
ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Січня 2018 18:48
Причина не у відсутності "непрохідного огородження", а в елементарному нехлюйстві до свого земного життя.
Василь до ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Січня 2018 19:54
І у відсутності огородження також причина. Якби там вчасно поставили високий паркан, щоб він і перелізти не зміг, то мусив би переходити через міст. І не було б цієї безглуздої смерті
Ігор Луцький Показати IP 29 Січня 2018 21:32
Я з наших людей худію. І в цьому випадку влада їм винна, бо забор не поставила. Як машиною зіб'ють людину то освітлення ями розмітка..тільки не швидкість і алкоголь. Сьогодні забора їм не хватило. Та почніть вже трішки в собі проблему шукати а не писати шо то всьо рошен винен і путін. Винні нам всі тільки ми ангели на землі. Наушнікі то таке, можна і в скафандрі перейти там, достатньо по сторонам добре дивитись
Василь Показати IP 30 Січня 2018 00:01
http://d-awards.ru/794-naushniki-v-ushi-i-yelektrichku-navstrechu.html. У світі навіть такі випадки загибелі людей під потягом трапляються. І щоб такого не повторювалося, там і потрібен паркан
Василь Показати IP 30 Січня 2018 00:27
І ще додам. Пригадайте, скільки людей гинуло під колесами потяга на самому вокзалі, коли ще не було пішохідного мосту. Щороку хтось гинув. Люди змушені були перелазити під товарними вагонами. У моєї мами у 90-х роках ледь такого лиха не сталося. Щойно перелізла під вагоном і розігнулася, зразу за спиною рушив потяг. Казала ноги ще довго тряслися. А тепер є міст і паркан і ніхто не каже що то погано. Ще б ліфт встановили, як колись обіцяли, було б зовсім файно.
Ася Показати IP 30 Січня 2018 08:12
Не потяг допустив наїзд! Потяг рухається по рейках. Молодий чоловік допустився помилки - вчинив вихід на колію. За що й поплатився. На жаль, вирок оскарженню не підлягає.