• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.98

Підсумки 2014 року для збірної України з футболу

19 Листопада 2014 11:11
Підсумки 2014-ого року для збірної України з футболу опублікували на сайті Футбол України. Нагадаємо, вчора із рахунком 0:0 закінчився матч Україна-Литва.

18.11.2014 Україна - Литва - 0:0

Зауважимо, в останньому матчі 2014-го року національна збірна України на НСК Олімпійський у Києві розійшлася миром з командою Литвою. Зустріч носила статус товариської, тому відразу було зрозуміло, що Михайло Фоменко перевірить найближчий резерв команди. Власне, він і сам цього не приховував напередодні, зазначивши, що молодь отримає шанс, - пише Чемпіон.com.

І що маємо? Шанс отримали, але скористатися ним, у переважній більшості, дебютантам і новачкам не вдалося. За винятком воротаря Дениса Бойка, який, можна сказати, тричі врятував команду від поразки. На початку другого тайму голкіпер у красивому стрибку дістав удар Новіковаса, а ближче до кінця поєдинку він парирував спроби Станкявічуса (буквально метрів з семи) та Черних. Останній бив з дещо гострого кута, але Бойко дістав м'яч з-під дальньої стійки.

Загалом, українці більше володіли м'ячем, а литовці, не будучи командою технічною, зупиняли суперників фолами. Однак, якщо порівняти кількість ударів, то великої переваги у "синьо-жовтих" і не було. Як і моментів загалом.

Найактивнішим, склалося враження, був Безус. Роман, який не отримує постійної ігрової практики у Динамо, хотів компенсувати цей мінус у контрольній зустрічі за збірну. Проте це не дав йому зробити Черняускас, який у першому таймі виграв у нього фактично вихід віч-на-віч, а потім ще й завадив Олійнику переправити м'яч у сітку після подачі кутового.

У перерві Фоменко випустив на поле Ярмоленка та Коноплянку, розраховуючи таки дотиснути литовців. Не вийшло... Найреальніший момент у другій половині мав саме Андрій, та його фірмовий удар з лівої цього разу не зайшов (добре, що з Люксембургом усе добре заходило). Кілька разів пробивав і Євген, але щоразу невдало.
Загалом, у другому таймі Україна серйозно додала у русі (на фоні Литви, звичайно ж), адже з'явилися згодом і Федецький, і Тимощук, і Сидорчук. І була непогана фінальна навала, яку, втім, логічно завершити "синьо-жовті" так і не зуміли. Отож, маємо на табло нулі та сподіваємося, що до матчу з Іспанією (відбудеться у березні 2015 року) наша збірна підійде у зовсім іншому стані, настрої та без травм.