USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Підвищень штрафів за порушення ПДР не буде», – автоюрист

24 Вересня 2018 22:51
Неодноразово ЗМІ писали про те, що з 27 вересня штрафи за окремі порушення правил дорожнього руху зростуть у 20 разів. Але автоюрист Володимир Караваєв запевняє, що жодних підвищень штрафів не буде.

«Про яке нечуване збільшення штрафів з 27 вересня всі пишуть? Поки нічого не змінюється! Вступає в силу закон про паркування, що передбачає лише збільшення відповідальності за порушення правил користування платними парковками», – пише Караваєв у Фейсбук.

Експерт наголошує, що для того, аби виписати такий штраф, або евакуювати ТЗ порушника, треба зробити дві фотографії автомобіля з прив’язкою до простору і часу – сертифікованим технічним засобом, яких в Україні поки що немає, адже новий держстандарт, на підставі якого повинна проводитися сертифікація, досі не затверджений.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1700 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
опа Показати IP 24 Вересня 2018 22:58
Смартфоном фото робіть, буде прив'язка, і до місцевості,і до дати, і до часу. Зате довбо*бом бути за кермом стане дуже дорого.
Бандура до опа Показати IP 25 Вересня 2018 00:30
Шановний, читайте уважно "треба зробити дві фотографії автомобіля з прив’язкою до простору і часу – сертифікованим технічним засобом, яких в Україні поки що немає..." Про який смартфон мова?
Kpsd до опа Показати IP 25 Вересня 2018 07:16
СЕРТИФІКОВАНИМ смартфоном? Довбо*би в нас керують містом, в якому будують висотки, а про паркінги не дбають.
лучанин Показати IP 25 Вересня 2018 00:07
як всі бля боряться за підняття штрафів, комунальних платежів... хоч би хто боровся за підняття пенсій та заробітних плат..хоча б до рівня 2008 року.. Лайнюки!!
757 Показати IP 25 Вересня 2018 07:46
Я би ще більші штрафи зробив, що би де хто (бляхарики) задумався, чи взагалі йому те авто треба
ДО 757 Показати IP 25 Вересня 2018 09:13
А я б на нові і дорогі авто не 25 тис. потатку а 100 ... щоби де хто подумав...
Вася Показати IP 25 Вересня 2018 09:29
мені дуже подобається, як, слудчій (слідча) здійснюють огляд місця події і фотографують на "сертифікований" айфон, хАЙфон, нокіу і інше.... А потім на пресконференціях наші "властеліни" чмирять суди, які винні що нікого не посадили у тюрму, Тому як такі докази розсипаються на УРА!!..
Тарас Показати IP 25 Вересня 2018 13:12
Система штрафів повинна бути відносно майнового стану порушника З прив'язкою до ціни тз. Так само і по євробляхам буде лад якщо без проблем можна буде знаходити водія.а не так як часто буває в разі дтп кидають авто і допобачення. Легалізувати дозвіл на керування по дорученню з його подальшою реєстрацією і ТО щоб "лахів"не було.