USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Пікет під ВР: димові шашки і вибухові пакети

14 Жовтня 2014 12:54
Біля Верховної Ради почались заворушення з боку пікетувальників.

До центральних дверей ВР близько півдня почали кидати димові шашки та вибухові пакети. Досить часті вибухи лунають і на Грушевського.

Кидати димові шашки почати після криків з натовпу "ОУН-УПА" - офіційне визнання!" - , повідомляє ТСН.

Так, народні депутати сьогодні не змогли включити до порядку денного закон про визнання ОУН і УПА воюючою стороною у Другій світовій війні за свободу і незалежність України. Рада не змогла включити цей законопроект навіть із 7 спроби, - повідомляє "Українська правда".

Шашки почали кидати представники "Свободи" та "Правого сектору". Правоохоронці вдягаються у повну амуніцію.



Останнє засідання Верховної Ради перед виборами відбувається неспокійно Переважна більшість пікетувальників під парламентом стоять під прапорами ВО "Свобода", вони за рахунок партії приїхали з різних куточків України. Люди зібрались під Радою з різних приводів, але здебільшого вимагають прийняття законів про статус біженців та антикорупційного пакету. Депутат Леонід Ємець повідомив про те, що у вікнах Верховної Ради з'явились дірки, ймовірно, від куль.

Міліція сформувала кілька рядів кордону між пікетувальниками та парламентом. Повідомляється, що постраждалих поки немає, хоча димові шашки летять в правоохоронців, затриманих поки також немає.

Спікер Олександр Турчинов закрив засідання Верховної Ради.

Він аргументував своє рішення провокаціями під парламентом і відсутністю через це необхідної кількості депутатів для голосування.

Водночас Турчинов сказав, що проведе консультації з фракціями щодо можливого скликання позачергового засідання.

Потім невідомі в балаклавах під Радою почали бити силовиків ланцюгами і палицями.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Ахах Показати IP 14 Жовтня 2014 12:57
коментар було видалено
Света Показати IP 14 Жовтня 2014 13:02
Ну осталось еще Раду спалить вместе с депутатами и все будет отлично. Полная демократия так сказать.
Ирина Показати IP 14 Жовтня 2014 13:10
Очень вовремя. УПА- отвлекающий маневр от проблем в стране. Ну, спасиба националистам, будет снова баальшой прет от пукина и кисельова. ид*оты, что тут еще скажешь.
aa Показати IP 14 Жовтня 2014 13:12
коментар було видалено
Микола до aa Показати IP 14 Жовтня 2014 13:37
Ні, в нас своїх д*білів вистачає, з салом замість мізків
хехе Показати IP 14 Жовтня 2014 13:18
Запасаємось попкорном :) у що Україну перетворили?! немає ні міліції, ні прокуратури, ні судів... - повна анархія! "демократія" пля...
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 13:19
А що ще Тягнибок у своєму житті вміє?:)))
Дончанин до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 13:42
Разваливать страну у него превосходно получается.
екскурсовод Показати IP 14 Жовтня 2014 13:59
Україна вже продана сходу і заходу! Остатлчний розвал - це лише питання часу!
Дмитро Показати IP 14 Жовтня 2014 14:09
зброд придурків других слів немає
Українка Показати IP 14 Жовтня 2014 14:38
А скільки днів Тягнибок пропрацював лікарем! Його держава безкоштовно вивчила!
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 14:54
Грош ціна президенту, якщо він піде на поводу купки націоналістів. Хай відокремлюють Галичину і роблять, що хочуть. Україна велика і нетреба розписуватись за всіх громадян і насаджати свої погляди.
Имя Показати IP 14 Жовтня 2014 15:20
Это что, вторая серия?!
11 Показати IP 14 Жовтня 2014 18:56
Опять милицию нужно увольнять, они опять за власть только теперь другую))
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 19:05
эти не будут цацкатся!! это вам не янык!!
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 19:06
опять будет путин виноват и милиция!!
ха Показати IP 14 Жовтня 2014 22:10
"Все пропало! Говорят, царь не настоящий"! Ха ха