USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Пішли іншим шляхом: як вул. Лесі Українки «очищають» від автохамів

25 Жовтня 2017 12:29
Пішохідна вулиця Лесі Українки останніми днями нагадує автобан, проїхатися яким бажало чимало лучан. Вони гасали вдень та вночі, незважаючи на обмежувачі руху, які там встановлені.

Окремі громадяни вважали за необхідне паркувати свій автомобіль вздовж центральної вулиці міста, нехтуючи правилами дорожнього руху та унеможливлюючи прохід пішоходам. А 20 жовтня взагалі трапився казус, коли поблизу міськрайонного суду трапилась аварія. ФОТО. Вирішити цю проблему взялися в департаменті муніципальної варти Луцька. Про це повідомляють у прес-службі муніципалів.

Не маючи повноважень на складання протоколів згідно Правил Дорожнього Руху, муніципали пішли іншим шляхом та організували чергування вулицею Лесі Українки з 6.30 ранку.

Інспектори з самого ранку в пішому патрулі стали на чергування на пішоходній вулиці з метою недопущення водіям паркувати машини в заборонених місцях.

Проблем автомобілістам додали би бетонні клумби, які встановлені на розі вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської, але їх декілька днів тому їх відсунули невідомі особи.

Найцікавіше те, що навіть коли є місце для паркування, порушники свідомо їдуть у недозволене місце.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 13:01
Не вже у нас народ так багато ість, що ім прохід у 6 метрів не позволює пройти?
Макс до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 13:08
Неужели для ид*отов ПДД не писаны?
Занадто толерантно до Макс Показати IP 27 Січня 2022 20:47
Перепрошую, шановний Макс. Не ід*отів, а п*д*р*сів) вони грамоти не навчені, тому книжка з ПДР для них скоріше цікаві замальовки, як кров'ю писані правила
скептик Показати IP 25 Жовтня 2017 13:08
для бажаючих відсунути тумбу треба причепити до неї протитанкову міну
Андрій до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2017 13:41
Просто в нас не народ, а би..ло, яку хоче мати європейські цінності, але самі не хочуть ставати європейцями !
Ольга Показати IP 25 Жовтня 2017 13:47
А повернути на місце обмежувачі не можна? іх не вкрали? Чи щоб повернути потрібно замовляти кран?
лучанин Показати IP 25 Жовтня 2017 16:41
а знаки проїзд заборонено (чи заборона зупинки\стоянки) ніхто не думав поставити.. тоді і поліція казну трохи наповнить..
Осінній пейзаж Показати IP 26 Жовтня 2017 10:31
клумби і в них сміття
Марк Показати IP 28 Жовтня 2017 01:13
А в Парижі на вулицях, що прилягають до центральних, і тротуарів немає, і машини припарковані одна біля одної і вдень і вночі. і не тільки в Парижі. І в Мюнхені. Напевно і в інших євромістах. Певно європейськість і культура це дещо інше. ніж паркування
ТаНу? до Марк Показати IP 27 Січня 2022 20:57
В конкретно даному випадку, на Вашу думку, це не пішохідна зона, якою заборонений рух транспортних засобів? З якого переляку Ви взагалі посилаєтесь на відсутність тротуару?))) І напевно, окремі вулиці - це може слугувати доводом для дозволу паркуватись будь де. Для цих от педальних педо**сів зробили паркомісця вздовж парку і біля Старого ринку. Чому я собі можу дозволити припаркуватись, де дозволено, і дійти пішки до місця призначення? Відповідаю - є мізки, совість і знання ПДР.
5.45 Показати IP 5 Листопада 2017 18:26
Не в Парижі не в Мюнхені я такого бидло-паркування не бачив. Не пиз...и, Марко!!!