USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Після вибуху на полігоні в Росії акваторію Двінської затоки закрили для плавання

9 Серпня 2019 07:40
Після вибуху на військовому полігоні в Архангельській області район Двінської затоки Білого моря на місяць закрили для вільного плавання на вимогу Міністерства оборони Росії.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Интерфакс.

За їх даними, об 11:50 за московським часом датчики Автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО) зафіксували підвищення радіаційного фону.

Як повідомляє газета «Фонтанка» з посиланням на начальника відділу забезпечення судноплавства Михайла Цвєткова, район Двінської затоки Білого моря після інциденту на місяць закрили для вільного плавання. Рішення було прийнято адміністрацією морських портів західної Арктики. Сигнал про закриття затоки був переданий на всі кораблі і судна, які працюють в Білому і Баренцевому морях. За словами заступника капітана морського порту Архангельська Сергія Козуба, акваторія була закрита на вимогу Міністерства оборони Росії.

Експерти, яких опитало видання, припустили, що судно-носій випробовуваної ракети з рідинним двигуном після вибуху і пожежі на борту могло затонути. За їх словами, компоненти ракетного палива, що потрапили у воду, можуть привести до екологічної катастрофи.

Як повідомлялося раніше, у військовій частині в Северодвінську Архангельської області РФ сталася пожежа. Пізніше Міноборони РФ уточнило, що на військовому полігоні в Архангельській області РФ стався вибух при випробуванні рідинної реактивної рухової установки. У результаті події загинули як мінімум два фахівці, ще шість співробітників Міноборони і підприємства-розробника отримали травми, стверджують у відомстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus