USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

План перехоплення, розбиті авто: під Луцьком - погоня за поліцейським

11 Березня 2017 01:42
Порушника, який проігнорував вимогу поліцейських зупинитися ще у Луцьку, затримали правоохоронці. Щоправда, аж у Ківерцях. Полісмени організували такий собі план перехоплення, під час якого перекрили дорогу. У результаті - 2 побиті автівки та затриманий порушник.

Зауважимо, водій, якого наздоганяли полісмени, був за кермом автомобіля на іноземних номерах.

Подія трапилася сьогодні близько півночі.

Попередньо відомо, що чоловік порушив правила дорожнього руху. Проігнорував прохання правоохоронців зупинитись. Згідно зі свідченням очевидців, йому перекривали дорогу і в Піддубцях.

Саме звідти він рухався в сторону Ківерець, де його і зупинили.

На місці події працювали місцеві правоохоронці.

Як стало відомо, у автомобілі також перебувала пасажирка.

Зі слів правоохоронців, які брали участь у перехопленні, затриманий є працівником поліції. Станом на 01 ночі його забрала швидка. Ймовірно, на експертизу.

Інформаційне агентство Волинські Новини слідкуватиме за розвитком ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Вася Показати IP 11 Березня 2017 02:25
А хто за побиті машини відповість? І то потрібно було такий цирк зробити? Горе-де...ли
цікаво до Вася Показати IP 11 Березня 2017 08:56
начальник відділу поліції ківерцівського Гордиця такими поліцаями як цей алексюк віталька
аноним до цікаво Показати IP 11 Березня 2017 22:03
Диванние войска подьехали
Лучанин Показати IP 11 Березня 2017 03:05
Ще відео з вертольота не вистачає, а так вже погоні по-американські. Копи швидко вчаться, молодці)
Ван Показати IP 11 Березня 2017 07:31
Клоуни!!!!!!
Н20 до Ван Показати IP 11 Березня 2017 14:19
"два д*била - это сила!", Пріуса шкода, він не винен((
Сумнів Показати IP 11 Березня 2017 07:57
Трохи не по темі, але гляньте наскільки ті Пріуси нікчемні машини. В Міцубісі порушника лише кілька подряпин на бампері, а у авто поліцейських вже півпередка немає. Це на яку ж непотрібну пластмасу Аваков і уряд загалом списують державні мільйони, щоб за рік чи два знову списати. Де тут які реформи можливі з таким державницьким підходом, а про відродження стабільності годі й думати.
До незнаючого до Сумнів Показати IP 11 Березня 2017 13:56
Є таке поняття, як пасивна безпека автомобіля. Саме вона рятує життя пішоходам або ж зменшує травми, людей які потрапляють під авто. А в 15 річному Міцубісі такого і близько не має, тому не треба порівнювати такі речі :)
Степанич до До незнаючого Показати IP 12 Березня 2017 01:41
Ну в поліцейських машинах параметр "пасивна безпека" апріорі відсутній, там інший раз і на таран треба йти, в погоні до прикладу. Інша справа, що "нова поліція" малювалась початково як служба дільничих, і прімуси планувались як проект моторизації саме дільничих.
Гість Показати IP 11 Березня 2017 07:59
Поліціянти молодці!.... Питання тільки до автора статті, до чого тут реєстрація автомобіля????
Іван до Гість Показати IP 11 Березня 2017 10:48
а до того
123 Показати IP 11 Березня 2017 08:03
Все зрозуміло! Два запитання, перше чи співрозмірні збитки від знищення авто, максимум із притягненням порушника до адмінвідповідальності, який швидше за все безробітний і друге чи є кому у поліції провести відповідне службове розслідування можливо із відповідними висновками ???
124 до 123 Показати IP 11 Березня 2017 09:06
Збитки матеріальні то зрозуміло, а якби він був пяний ( а може воно так і є) та збив людину як в Маяках нещодавно, то хочу Вам сказати що людське життя безцінне... А поліцейські в даному випадку виконали свій службовий обов'язок, а раптом там їхав собі злочинець що зарізав двох людей в Рудці Козинській чогось то водій тікав, а ви тут про службове розслідування....
Лучанин до 123 Показати IP 11 Березня 2017 09:44
Не безробітний. Заступник начальника поліції м. Ківерці. Уй..ок рідкісний.
польська бляха Показати IP 11 Березня 2017 08:21
Шавки - ФАС, іноземні номера!
До до польська бляха Показати IP 11 Березня 2017 09:47
Дурнику помовчав би. Скоро будете спалювати свої корита, ба вам так дешевше від них позбавитись буде.
Дідо без папірос до До Показати IP 11 Березня 2017 12:10
Скоріше, буде горіти "сільрада".
Волинянин до Дідо без папірос Показати IP 11 Березня 2017 18:22
Разом з тобою та польськими бляхами. Хлопці Ви вже реально заї...ли.
Дідо без папірос до Волинянин Показати IP 12 Березня 2017 11:09
Ботоферма отримала рознарядку мочити всіх, хто за лібералізацію митних правил. То шо мусор п'яний і таке начудив то - в порядку речей. А винні у всьому іноземні бляхи.
123 Показати IP 11 Березня 2017 08:28
Нах... слідкувати, через місяць забудуть про це , а через два той хєр, що втікав, буде далі працювати. От і вся правда сьогодення
Віталій до 123 Показати IP 27 Грудня 2019 18:25
Буде працювати начальником відділу.
111 Показати IP 11 Березня 2017 08:30
Гідний вчинок працівника поліції. Чого нема фото бидляцької пики? Відшкодувати все за рахунок скотини. П.Аваков пожинаємо плоди реформи. Довічно позбавити посвідчення водія та вилучити авто на потреби армії.
егеж до 111 Показати IP 11 Березня 2017 09:16
хай плате за все скот і гнати в три шиї
Вася Показати IP 11 Березня 2017 09:24
по іронії долі, хто б’є з заду той винний!, от і Приус поліції побитий з переду, значить водій поліцейський є винуватцем дтп!, ст.124 Кодексу про адмінправопорушення те що водій не зупинився та в нетверезому стані це теж адмінпорушення, отже обидва водії підпадають під адмінвідповідальність з вилученням посвідчень водія! Щодо зупинки транспортного засобу, зауважу, що ні у яких нормативних документах, про те що для зупинки авто правопорушника, поліцейському потрібно "бити" автомобілі (можливо це вчили американські інструктори), для зупинки ТЗ є спецзасоби та вогнепальна зброя, на використання яких дозволу у керівництва не потрібно просити, а використовувати за Зконами!!! ЦИРК з перегонами!
Вася до Вася Показати IP 11 Березня 2017 09:32
За тиждень, недожурналісти Доманська, Котлюк, Крапка і Ко, будуть писати про свавілля суддів, які закривають чи покривають "одіозних" поліцейських закривши їх справи і т.п., тож варто звернути увагу на проФФесійність дій патрульних, свідком у яких в суді буде виступати Ніколайчук, який у той час перебував в спортзалі - "будував тіло".
Лол до Вася Показати IP 11 Березня 2017 14:00
Ваша обізнаність в законах, особливо вражає! По іронії долі, то був сарказм
Вася до Лол Показати IP 11 Березня 2017 15:43
за базою даних моторно-транспортного страхового б’юро України - Пріус з номером 11 2951 по статусу полісу та страховика - є не визначений, а тому без діючого страхового полісу патрульний не мав права керувати, тож прийдеться ще за ремонт Мітсубіші та адмінку по ст.126 "відповідати"
Че Показати IP 11 Березня 2017 09:48
Після такого інциденту начальник обласного управління по законах жанру мав би піти у відставку. Але, не у нашому селі. Зауважу, що зальот не у простого патрулнього, а у керівника районного масштабу.
777 до Че Показати IP 11 Березня 2017 11:30
тисяча гривень - не хабар
? Показати IP 11 Березня 2017 10:27
У відставку не піде ні один,ні другий...всіх куплять але будуть тягти один одного.
хмм12 Показати IP 11 Березня 2017 13:53
Зараз за цю погонню всі гудуть,так розголосити що взагалі!Чомусь за ту різанину,що сталася в Рожищах не було такого масштабного розголосу.Бо мені здається, що тема з різаниною більш хвилююча!!
Німкеня Показати IP 12 Березня 2017 11:03
Доброго здоров*я Панство. Ото читаю тут цю новину і чомусь ніхто не звертає увагу що ці два поліцая-нациста(хотіли п*яні на той світ ще когось забрати, раз гонились як скажені) їхали на автомобілі з іноземною реєстрацією. А що було б якби не наздогнали???? Та нічого бази не має стоїть вона на якогось вуйка чи ще когось, вартує за кордоном 1,5 -2 тисячі доларів то для того поліцая це повітря, а якби вона була розмитнена і стояла на обліку то так би вже не покатався (палєво). Ще так трохи від теми 200 людей голосували за то , щоб іноземні машини реєструавли без сплати мита бо вони такі мудрі)))) Смішно , хочете обєднання ставте сервер отримуйте дозволи до конфіденційної приватної інформації від людей іноземців , вносьте та тоді на законодавчому рівні проводьте закони, а так не каламутьте воду, через ваші ПОВІТРЯНІ автомобілі кількість автопригод в прикордонних районах сягла нереальної кількості, там підлітки ганяють на зламках і по декілька разів на місяць аваріїї з летальні. Так трохи відступила )))... ШАНОВНЕ ПАНСТВО В НАС ТЕПЕР КОЛИШНІ МІЛІЦІЯНТИ ПЕРЕВОЗЯЯТЬ БУРШТИН, МАЮТЬ БЛАНКИ ТА ПЕЧАТКИ СУВОРОЇ ЗВІТНОСТІ І П*ЯНІ ЗА КЕРМОМ , А ОТРИМУЮТЬ ЛИШЕ 10500 ГРН ШТРАФУ ТА РІК ПОЗБАВЛЕННЯ, ТО В ДАНОМУ ВИПАДКУ ЧЕКАЄМО НА ВИПРАВДАЛЬНИЙ ВИРОК. ЦЕ БУЛА СПЕЦОПЕРАЦІЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ТА ЙОГО КОЛЕГИ ПІД НАЗВОЮ "сАуНа". ХОЧЕТЕ РОЗУМІННЯ ВІД ЛЮДЕЙ . -ФОТО В ФОРМІ В СТУДІЮ ОБОХ І ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ СУДУ. тА РОКІВ ПО 5 ОБОМ так щоб іншим було страшно про таке подумати.
Вася до Німкеня Показати IP 12 Березня 2017 13:47
дАмАнська-ти вже тут??
хмм12 до Німкеня Показати IP 12 Березня 2017 14:04
Німкення що ти верзеш???Ляж поспи!!Відпочинь трохи.
лолка Показати IP 12 Березня 2017 17:19
Читаю коментарі "шановного панства" і дивуюся. Яка хвиля обурення, який шквал емоцій! Мент "попався"! Ату його - з роботи, в буцегарню, на шахти.... А самі на себе дивилися, коли пяні вишиваєте і під стовпами ригаєте? Звичайно, справедливе покарання має бути, але і на себе дивіться в першу чергу, "святі і праведні" наші... Коли яка біда трапиться, то відразу бііжете в поліцію і сльози і шмарклі на інтелігентних личках розмазуєте, а як все у вас добре, то отрутою плюєтеся. Яке суспільство, така і поліція, що хотіли - те й маєте, "шановні".