USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

План «Сирена»: через розшук в’язня виїзди з Луцька перекриті

17 Вересня 2016 17:39
Луцькі патрульні задіяні у перекритті виїздів із міста у зв’язку з розшуком в’язня Гончарука Руслана Вікторовича, який втік із-під варти, взявши заручників.

Про це стало відомо під час спільного патрулюваня містом журналістів із патрульними 4-ої роти в ніч з 16 на 17 вересня, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

«Ця ніч була трохи не звичайною, адже у місті розшукують в’язня, який втік із-під варти, взявши заручників. Тож частина патрулів спільно із оперативниками та нацгвардійцями задіяна у перекритті виїздів із міста, аби не дати злочинцеві змоги покинути межі Луцька», - йдеться у повідомленні.

Один із патрулів виконує таке завдання на вулиці Ківерцівській.

«Ми реалізуємо оперативний план «Сирена». На кожному виїзді із Луцька стоїть екіпаж, який зупиняє транспортні засоби, які потрапляють під орієнтування, а також наступні транспортні засоби, перевіряємо документи», – розповів патрульний Павло Науменко.

У ході операції патрульні зупиняють й інших порушників та роблять попередження чи складають протоколи.

За час служби патрульних у Луцьку подібні операцію оголошено уперше.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у ніч на 16 вересня втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік. Прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого.

Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформація про його місце перебування, негайно повідомити поліцію за наступними номерами телефонів: 0666115154, 0999164013 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 17 Вересня 2016 18:01
сьогодні о 9-00 на Володимирській жодного патруля не бачив, тож шлях до Вол-Волинського вільний.
5.10 Показати IP 17 Вересня 2016 18:27
План сирена це розшу певної особи , якого .уя перевіряються доки. Право зупинити мають, доки, страховку - ні.
лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 18:32
Зупиняйте всі машини а не які захотіли
Активіст Показати IP 17 Вересня 2016 19:48
Розв'язали "сварщикам" руки. Зупиняють, що взбреде в голову. Можна подумати той "орел" на маршрутці буде їхати і сам здасться їм в руки. Якщо вони це спланували і прокрутили, то його вже давно слід охолонув. Тільки дані агентури дали б результат. Але агентури немає, переатестацію вона не проходила.
водій Показати IP 17 Вересня 2016 20:02
що це за понти??? на ковельський вчора стояли під лісництвом, похавалися за машинами і так весь день...зранку їхав через вишків нікого... з нашими "чудо копами" точно зловлять!:)))))) так як проїбали, так його і ловлять!!! нема слів... новій поліції і владі - ПОЗОР!!! p.s набрали колхозників... вони самі бояться напевно того втікача більше інших!
Іван Показати IP 17 Вересня 2016 20:43
Цей хлопець в с*аку і кашкет стріляти не буде. От пріуса в них без напрягу забере і форму нову зніме, тай й козакуватиме на просторах неньки. Поки в нас керуватиме всякий грузинсько неруський зброд, радники з свинячими рилами, то толку не буде. Нова поліція це клоунада за наші з вами гроші.
Перехожий Показати IP 17 Вересня 2016 21:45
Сам він родом з Олики, тож і шукати треба у тій стороні.
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Вересня 2016 21:52
А чого мовчить ЗОРЯН ШКІРЯК (В МИРУ -НЕПАЛЬСЬКИЙ)
лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 22:02
Якшо хочете когось зловити....то зупиняйте всі авто... а не так для показухи бамбук курите....
Бачив Показати IP 18 Вересня 2016 03:31
Як вчора копи патрулюють виїзди на дубенському кільці, три клоуна сидить в машині і вони ще хочуть найти... ди...іли
Лучанка Показати IP 18 Вересня 2016 08:43
Та він вже давненько покинув Луцьк, от який толк, що стоїть поліція зупиняють не всіх. І той в'язень вже і міг пішки Луцьк покинути
Віта Показати IP 18 Вересня 2016 08:59
Перед Зміїнцем стоїть 2машини і в них.Ніхто навіть і не рипається зупиняти авто....сидять балтають.Нафіг воно їм треба
паша Показати IP 18 Вересня 2016 09:19
так як наша нова поліция перекрила виїзди то він давним давно вже за містом відихає.........
Boss Показати IP 18 Вересня 2016 10:20
Тож проіжав кілька разів вночі по володимирській. Нікого не зупиняють. Сидять в машині " гуся ламають "
Дода Показати IP 18 Вересня 2016 17:51
Чел який втік, ТИ МОЛОДЕЦЬ , сільки лохів раком поставив і показав усю суть силовиків.
хмм Показати IP 19 Вересня 2016 09:18
Та того вони і не зупиняють нікого бо добре знають шо з міста виїхати- вийти не проблема, навітть на Дубнівській те кільце обійти-об'їхати можна десятьма дорогами