USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Поблизу берегів Японії у Тихому океані розбився винищувач

7 Серпня 2025 15:38
Винищувач F-2A Повітряних сил самооборони Японії розбився в четвер у Тихому океані біля східного узбережжя країни під час тренувального польоту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo News.

За даними військових, пілот катапультувався з винищувача перед його аварією о 12:35 поблизу префектури Ібаракі. Його врятували.

Читати ще: У Гані розбився військовий гелікоптер, серед загиблих – два міністри

Одномісний літак базувався на авіабазі «Хякурі» в префектурі Ібаракі, що на північний схід від Токіо.

Військові розповіли, що поки що немає інформації про пошкодження суден на місці аварії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus