USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пограбували квартиру головного лікаря волинської лікарні

19 Вересня 2016 22:07
Пограбували квартиру, в якій мешкає головний лікар Волинської обласної психіатричної лікарні № 1 Олег Черниш.

Про це повідомляє Волинь 24.

Невідомі вдерлися до помешкання на вулиці Кравчука, коли господар був у від’їзді.

Олег Черниш покинув дім увечері суботи – їздив у село. Повернувшись, довго не міг вставити ключ у замок. Запідозрив лихе, смикнув за клямку – двері виявилися незамкнутими. В квартирі горіло світло.

Злякавшись, що злодії можуть бути все ще в квартирі, викликав поліцію.

Правоохоронці у квартирі нікого не застали, утім побачили там повний безлад: судячи з усього, зловмисники шукали якусь схованку.

Господар, оглянувши дім, запевнив, що нічого цінного злодії не винесли – усього лиш кілька пляшок алкоголю.

А от 600 євро, які лежали у паспорті на видному місці, «гості» не забрали – очевидно, не подумали, що гроші можуть лежати на видному місці.

Одна з сусідок повідомила: чула, яка близько 1.00 години ночі у коридорі біля квартири Черниша хтось ходив. Але не надала тому значення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
----- Показати IP 19 Вересня 2016 22:45
А три портсегара, три куртки замшевих , ??? Забув про них?
Сину мій Показати IP 19 Вересня 2016 22:53
Йов був дуже багатий, мав багато худоби і слуг ...загинуло все майно Іова, його будинок ... Господь дав, Господь і взяв, нехай буде ім'я Господнє благословенне! Господь інколи посилає нещастя на добрих людей, щоб перевірити твердість та щирість їхньої віри. Біблія для дітей “Історія Йова”, с.232–242.
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 23:02
а звідки у паспорті 600 еуро (пошти 18 тисяч грн.) !!!!!, позичив собі на лікування чи отримав за чиєсь лікування?????????????? от так, зарплата видається в грн., а крадуть в основному валюту.
User до Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 02:35
Та то йому дрібниця, один раз пообідати сходити.
Вдячні пацієнти до User Показати IP 20 Вересня 2016 09:15
Так ми на обід йому і здавали. А ти чому не здавав? А, тебе вже виписали.
Опер до Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 09:07
Так це ж твої гроші, які ти заплатив за лікування.
лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 09:45
Злочинність у Луцьку процвітає, попри те місто (якимось дивом) посіло друге місце в Україні за безпечністю?!
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 09:52
Злочинність у Луцьку зростає швидкими темпами, проте місто посіло друге місце по Україні за рівнем безпеки. Як?
лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 10:01
Злочинність у Луцьку зростає швидкими темпами, проте місто посіло друге місце по Україні за рівнем безпеки. Як?! Читайте https://goo.gl/FdWTJD
Коп Показати IP 20 Вересня 2016 10:42
В 1965 році в Луцьку було 30 ментів! Ібув повний порядок !! А зараз 650 (було) , а є??? І всі на тойотах !!! І. Навіть депутати як Лапін стріляють і порядку в місті немає! Крім того ще муніципальна на 20 стволів збільшена поліція по розгону торгуючих молоком бабусь ! Ось результати реформ жидобандер!!! Страшно! Хто керує державою???
Вася до Коп Показати IP 20 Вересня 2016 11:28
А скільки населення було в Луцьку у 1965 році?
анонім00 Показати IP 22 Вересня 2016 17:28
хай щe завкадрами обікрадуть,напeвно там тeж багато що є,бо разом хабарі бeруть.Бог є на світі,як прийшло так і підe.
.kjg до анонім00 Показати IP 27 Вересня 2016 22:30
ще б бухгалтерію!!!