USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Показали проект відпочинкової зони на місці «Луцького Діснейленду»

23 Травня 2018 11:14
Наприкінці березня Луцька міська рада оголосила відкритий конкурс на кращу пропозицію розміщення та зовнішнього вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вул. Глушець, що знаходиться біля Центрального парку поруч з фонтанами.

На конкурс подав пропозицію лише 1 підприємець, інформує у Фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Проект облаштування території передбачає літнє кафе, естраду з навісом, дитячий майданчик, альтанки, лавки з декоративними арками, громадську вбиральню та загальний благоустрій території.

Проект рішення про надання дозволу на облаштування цього комплексу споруд виноситься на чергове засідання виконкому.
Нагадаємо, «Луцький Діснейленд», розташований раніше навпроти входу у Центральний парк культури і відпочинку, демонтували, адже із 2014 року не було дозволу на розміщення споруд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Оглядач Показати IP 23 Травня 2018 11:21
"Діснейленд"-= по луцьки, це 2 півнухи-кафе, та альтанки для розпиття горілки
Морж Показати IP 23 Травня 2018 11:41
Дуже гарний проект
Макар Показати IP 23 Травня 2018 12:20
Влада зміняється і цей знести то є бізнес по луцьки. ...
Ау Показати IP 23 Травня 2018 13:18
Це не проект, а л*йно собаче!
Лучанин Показати IP 23 Травня 2018 13:42
Посадіть якісь рідкісні для нашого регіону дерева і поставте кілька лавок - от і весь проект. Бо ставити генделики і шинки, а біля них ще щось ліпити - це не проект, це бізнес, який так само прикриють через кілька років, бо дозвіл закінчився. А потім знову оголосять конкурс...
Обана Показати IP 23 Травня 2018 13:51
Стільки стихійних туалетів ще не бачило людство!
Дрон Показати IP 23 Травня 2018 13:52
Малював Ілон Маск?
Лучанин Показати IP 23 Травня 2018 14:12
Потрібно міняти і то негайно! Ви хочете щоб нас відвідували іноземцні туристи,щоб разом з баксами залишали свою культуру,нетрадиційні погляди.Міняти у людей культуру ставлення один до одного ,це в першу чергу потрібно нашим людям
Парки і сквери Показати IP 23 Травня 2018 14:15
Ану, пригадайте історію з Дісней-Лендом ! Болото було і були депутати. А ще був генплан міста, який їм був до &упи . Переважила мерська коаліція. Ала зробила . Бувший партнер по бізнесу підключив ганстерів- -депутатів. Ті в свою чергу прокурорів, які добре зналися на геошурупах. Самі м'ягкі засоби застрашування були закидання гі&ном, сесії, колегії і т. п. Подув вітер в другий бік. Знесло Дісней-Ленд. Зате залишились режисери дійства і знову то саме болото. Правда і фамілії циркачів також залишились .Тепер по новому колу. Чи засвоєні уроки історії ?
1 Показати IP 23 Травня 2018 14:30
Саме слово "дісней-день - це розваги, атракціони і т.д. а це просто нове місце для генделика!!!!!!
Асканія Нова Показати IP 23 Травня 2018 14:35
А навпроти якраз кому бувший мер Шиба земельку роздав всупереч генплану ? Одні корчі і смітники сьогодні. Правда беушні депутати якісь нужники порозставляли. Ну рівно настільки, наскільки розуму хватило. Професіоналізму не видно, але корупцію так !
Лучанка Показати IP 23 Травня 2018 15:19
Досить цікава ідея, нехай реалізують.
Маша Показати IP 23 Травня 2018 15:23
Мені подобається,ідея гарна
Сергій Показати IP 23 Травня 2018 16:53
Дуже прогресивно і сучасно. Аби тільки реалізували, а не тільки показали!! Місту та його мешканцям потрібен розвиток! Ідея хороша +
Валентина Показати IP 23 Травня 2018 17:40
Проект цікавий!
Ірина Показати IP 23 Травня 2018 18:06
Мені проект дуже подобається. Гарний, сучасний. Чому стільки негативу вище написано , не зрозуміло. І про іноземців , взагалі не в тему! Тут реально не соромно людей привезти , і іноземців в тому числі. У Луцьку таких місць немає, якщо буде все реалізовано, то хочеться щоб були якісь і концерти, так як бачу там і сцена передбачена, тільки щоб не за мільйон грошей :)). Можливо хтось хоче свій проект показати? Критики багато, а пропозицій не видно. Чи може критикам більше подобається те, що там є зараз? Як дитина забіжить, то тільки і думаєш аби носа там не розбила, чи щоб до тих проводів не лізла, які з землі стирчать. Оце я розумію рівень, в самому центрі міста!!!Якщо в дійсності зроблять так як намальовано, буде гарне місце для сімейного відпочинку. Аби тільки не заважали і нічого не зносили.
Олена Показати IP 23 Травня 2018 19:16
Чудовий проект!
Олег Показати IP 23 Травня 2018 20:12
Даний проек мене заінтересував і виглядає по сучасно для нашого міста.Дійсно ДРУЗІ давайте разом ПІДТРИМАЄМО даний ПРОЕКТ і не будемо поливати людей гряззю які витратили свій дорогоцінний час для створення затишного куточку для сімейного відпочинку.Адже судити може коже,а запропонувати щось своє,то звісно розуму не вистачає,а на не вдоволену думку у багатьох людей нажаль великі язики.Отже єднаймося друзі і разом у нас все вийде.Я ПІДТРИМУЮ.