USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Поліція просить волинян допомогти впізнати крадія

10 Жовтня 2016 15:19
Поліція просить громадян допомогти встановити особу невідомого чоловіка, якого правоохоронці обґрунтовано підозрюють у крадіжці золотого ланцюжка із магазину в Ковелі.

Злодія зафіксувала камера відеоспостереження, встановлена в ювелірному відділі магазину.

Якщо вам відома будь-яка інформація, яка допоможе слідству встановити особу зловмисника чи його місцезнаходження, повідомляйте у Ковельський відділ поліції за телефонами: «102», 61-6-45, 095-242-67-75. Конфіденційність гарантують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
йося моргенштерн Показати IP 10 Жовтня 2016 15:31
козюра
Анонім до йося моргенштерн Показати IP 10 Жовтня 2016 16:38
Між іншим, дуже схожий...
Я Показати IP 10 Жовтня 2016 15:54
100 %
Я до Йосі Показати IP 10 Жовтня 2016 15:55
100%
Ага Показати IP 10 Жовтня 2016 16:23
100% він
точно Показати IP 10 Жовтня 2016 16:44
Кононович!)
----- Показати IP 10 Жовтня 2016 17:45
На камері явно зекономили.
Любі свині Показати IP 10 Жовтня 2016 17:54
Даю "набой" - по-любому це не місцевий. В цей час в Ковелі проходив турнір по футболу - багато приїзджих було. "Пробийте " серед учасників і гостей ( в т.ч. з Білорусі ). Якщо подивитись фото з публікації про цей турнір ( в тих же ВН ) - там постійно на задньому плані "штемп" в чорній водолазці - акурат такий як на фото з ювелірки. Розкриєте злочин - мені магарич.
Кузюра Показати IP 12 Жовтня 2016 07:38
Ну й що, що я?! Треба гроші, з бізнесом зараз важко, розклад впливових сил в області змінився - виживаю, як можу)