Польща скасувала стан епідемії коронавірусу
У Польщі з 16 травня припинив діяти стан епідемії коронавірусу, його замінено на стан епідемічної загрози.
Про те, що стан епідемії COVID-19 буде скасовано в середині травня, уряд Польщі інформував наприкінці квітня, повідомляє Укрінформ.
У коментарі PAP глава МОЗ Польщі Адам Недзельський зазначив, що скасування стану епідемії є результатом аналізу епідемічних даних у країні і того, що відбувається в польських лікарнях.
«Але треба пам’ятати, що скасування стану епідемії не означає скасування епідемії, адже жоден міністр у світі не в змозі зробити це своїм рішенням. Епідемія все ще залишається з нами, хоча вона поступово наближається до ендемії, що в Польщі, мабуть, найкраще ілюструє грип», – повідомив Недзельський.
Він зазначив, що жовтий сигнал світлофора щодо загрози пандемії COVID-19 продовжує світити. Міністр закликав громадян країни бути відповідальними, носити маски у місцях значних скупчень людей, а також вакцинуватися проти коронавірусу.
Як повідомлялося, стан епідемії COVID-19 у Польщі було запроваджено 20 березня 2020 року. З 28 березня цього року скасовано обов’язок носити медичні маски у публічних місцях та закритих приміщеннях, окрім медичних закладів. Також скасовано обов’язковий карантин та ізоляцію, у лікарнях закрито ковідні відділення.
Від початку пандемії COVID-19 від коронавірусу у Польщі померли понад 116 тис. осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про те, що стан епідемії COVID-19 буде скасовано в середині травня, уряд Польщі інформував наприкінці квітня, повідомляє Укрінформ.
У коментарі PAP глава МОЗ Польщі Адам Недзельський зазначив, що скасування стану епідемії є результатом аналізу епідемічних даних у країні і того, що відбувається в польських лікарнях.
«Але треба пам’ятати, що скасування стану епідемії не означає скасування епідемії, адже жоден міністр у світі не в змозі зробити це своїм рішенням. Епідемія все ще залишається з нами, хоча вона поступово наближається до ендемії, що в Польщі, мабуть, найкраще ілюструє грип», – повідомив Недзельський.
Він зазначив, що жовтий сигнал світлофора щодо загрози пандемії COVID-19 продовжує світити. Міністр закликав громадян країни бути відповідальними, носити маски у місцях значних скупчень людей, а також вакцинуватися проти коронавірусу.
Як повідомлялося, стан епідемії COVID-19 у Польщі було запроваджено 20 березня 2020 року. З 28 березня цього року скасовано обов’язок носити медичні маски у публічних місцях та закритих приміщеннях, окрім медичних закладів. Також скасовано обов’язковий карантин та ізоляцію, у лікарнях закрито ковідні відділення.
Від початку пандемії COVID-19 від коронавірусу у Польщі померли понад 116 тис. осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.