USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Помер заступник директора «Луцьктепла»

13 Листопада 2014 13:14
ДКП «Луцьктепло» з глибоким сумом повідомляє, що 12 листопада 2014 року передчасно пішов з життя Котович Сергій Адамович, заступник директора ДКП «Луцьктепло».

На 42 році життя перестало битися серце прекрасної людини, досвідченого і висококваліфікованого працівника, мудрого керівника і великого життєлюба. Життєвий шлях Котовича С.А. – зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми.

Народився Сергій Адамович 8 червня 1972 року у місті Ківерці на Волині. Увесь його трудовий шлях пов’язаний з волинським краєм. Після закінчення Здолбунівського залізничного училища працював слюсарем-ремонтником у Ковельському вагонному депо, пройшов строкову службу в армії. Після закінчення Дніпропетровського університету транспорту обіймав керівні посади.

Був начальником пункту технічного огляду вагонів на станції Ківерці. З 2001 року працював майстром, а згодом, головним інженером УГГ ВАТ «Волиньгаз». У «Луцьктепло» прийшов працювати 2010 року начальником служби енергетичного менеджменту, а у 2011 році був переведений на посаду заступника директора підприємства.

Усі працівники ДКП «Луцьктепло» любили і поважали Котовича Сергія Адамовича за його чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Сергія Адамовича назавжди збережеться в наших серцях.

Інформаційне агентство Волинські Новини сумує разом із колегами, близькими та рідними померлого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
МИ Показати IP 13 Листопада 2014 13:25
БУВ ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ І САМИЙ КРАЩИЙ НА ПІДПРИЄМСТВІ ВСІМ ПОТРІБНО НА ЙОГО РІВНЯТИСЯ . ХАЙ ЗЕПЛЯ БУДЕ ПУХОМ .
гандзя до МИ Показати IP 13 Листопада 2014 13:55
справді дуже хороша людина.... але нажаль керовніцам "луцьктепла" до нього ніколи не дорівнятися((
вася Показати IP 13 Листопада 2014 13:49
співчуваю.. хороша людина а що трапилось з ним?
DJYJ до вася Показати IP 13 Листопада 2014 14:06
помер
боба до DJYJ Показати IP 13 Листопада 2014 14:41
зовсім?
HR Показати IP 13 Листопада 2014 14:08
Знав його дуже давно. Навіть вчора по телефону розмовляв. Дійсно проста і благородна людина.Завжди відкритий і щирий. Не хочу вірити. Абсурд.
прохожий до HR Показати IP 13 Листопада 2014 14:15
не злодій, не негідник - проста відверта і чуйна людина. Таким нічого робити в світі негідників та боягузів
Я Показати IP 13 Листопада 2014 14:17
Не можна повірити в цю безглузду смерть, для чого помирають такі молоді, добропорядні люди, чому падлюки живуть і чуда творять, а такі уходять, дуже шкода, найщиріші співчуття рідним і близьким, Царство Небесне і вічна пам’ять Сергію, плачемо і сумуємо...
НЕЗНАЙОМА Показати IP 13 Листопада 2014 14:43
БОГ ЗАБЕРАЄ ЗАВЖДИ КРАЩИХ
швагро до НЕЗНАЙОМА Показати IP 13 Листопада 2014 21:43
Сергій назавжди з нами!!!
мацьоха Показати IP 13 Листопада 2014 15:01
в нього обірвався тромб ,ще вчора ходив по підприємству з усмішкою на обличчі , я ще досі в трансі від цієї новини. Світла Пам"ять Сергію Адамовичу ! Найщиріші співчуття Родині !
ЯЯ Показати IP 13 Листопада 2014 15:31
Капець! Мій ровесник. Отак раз і нема людини. Як страшно.
11111111111111 Показати IP 13 Листопада 2014 16:46
Ужас , дуже хороша людина!!!!!!!!!!!Ото новина.Хай земля буде пухом.Не можу навіть оговтаться від цієї новини.
Я Показати IP 13 Листопада 2014 16:55
В голові не вкладається той факт, що Сергія Адамовича вже немає з нами!!!!!!!!!! Це була найщиріша і найдобріша людина!!!!! Нажаль, таких людей дуже-дуже мало!!! Плачемо і сумуємо......Найщиріші співчуття родині!!!!!!
DдепешМ Показати IP 13 Листопада 2014 17:58
Неможливо просто в це повірити!!! Я з ним в один день призвався в армію! І служили в одній частині два роки! Він був чудовою людиною і справжнім другом! Мої щирі співчуття рідним і близьким...
працівник Показати IP 14 Листопада 2014 21:52
Це була найкраща людина на підприємстві! Завжди веселий і життєрадісний! Чесний і справедливий! Добрий і людяний! Таким і запам*ятається! Вічна пам*ять Сергій Адамович! Тебе невистачатиме!
знайома Показати IP 14 Листопада 2014 23:41
Про нього залишились тількі позитивні,теплі спогади.Він був ЛЮДИНОЮ,яких дуже-дуже мало....Зовсім не віриться що його вже немає,такого життєрадісного,доброго,завжди привітного.Щирі співчуття родині з приводу тяжкої втрати....
сестра Показати IP 15 Листопада 2014 13:25
Я не можу повірити ...Як я зможу без нього жити? Чому Бог забирає кращих?
сестра Показати IP 15 Листопада 2014 19:22
Нам тебе не вистачатиме((земля тобі пухом ми тебе любимо