USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помічник Мартиняка очолив партію Порошенка на Волині

20 Червня 2015 18:54
Помічник народного депутата Сергія Мартиняка з групи «Воля народу» Олександр Пиза очолив Горохівську районну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Про це він повідомив «Вголос».

Олександр Пиза став головою Горохівської районної організації президентської партії 19 червня. Водночас, він є помічником нардепа-олігарха з Волині Сергія Мартиняка, на якого офіційно працює з травня 2013 року, а також депутатом Луцької міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 20 Червня 2015 18:59
злодій
горохів до Анонім Показати IP 20 Червня 2015 20:39
він відданий Сергію Мартиняку і це треба поважати. бо це свідома позиція. він був з Мартиняком і в часи до революції і не кинув його після революції. майте повагу до такого
правильно до горохів Показати IP 20 Червня 2015 21:37
кури на крим та в лнр та днр то економіка..вони платять налогі..без них небуде шо їсти та война..
Гороху до горохів Показати IP 21 Червня 2015 08:56
Ви попали в самісіньку точку! Бо суть цього дійства саме у віддіності олігарху. Що означає насправді це призначення? Порошенко оголосив боротьбу з олігархатом. І призначає регіональним очільником своєї партії людину місцевого князька. Яка боротьба з олігархатом після такого призначення? Усі заяви Пороха - фікція! Насправді він бореться за збереження олігархату в Україні. Але з однією умовою - найголовнішій і найбільший олігарх України - Порошенко. Треба сказати, що за результатами річниці його президенства у нього непогано виходить.
нє до Анонім Показати IP 20 Червня 2015 21:35
після Ткачука в луцьку що ачолив то просто районний рівень..того ж злодєйства..такіх тре вони можуть мутити на містях..а він зверху ..всьо бистро востанавлівається..і на кардоні і в податковій..патужно так..і нові схєми по українскому придністровю пророблені вже..чувствує часу мало..щітільнєй тре..
сп Показати IP 20 Червня 2015 19:09
Нормальний і справедливий, вміє признавати помілки.
пс до сп Показати IP 20 Червня 2015 19:45
а в тебе ніхто не питав що ти думаєш
не до сп Показати IP 20 Червня 2015 21:40
цмакчи..іді работай як всі..за сто баксів 14 годин в мокрій фуфайці на курах..
Хех Показати IP 20 Червня 2015 19:17
Де вже тільки цей пиз.а не був....всі партії поміняв....
Анонім до Хех Показати IP 20 Червня 2015 19:31
а це вони прос... такі ДПАнилюк, гусь, пиза, курилюк...
Don Показати IP 20 Червня 2015 19:42
Мудак рідкісний. З таким підбором кадрів і не дивно, що в Пороха рейтинг ніачом.
міру до Don Показати IP 20 Червня 2015 21:39
мір.пісу піс..на цьому рейтинг буде держати як комуніст на любешовщині..покі шось не случиться..брсму якесь свіже..
ас Показати IP 20 Червня 2015 19:43
коментар було видалено
зуб Показати IP 20 Червня 2015 20:09
кого обрали,хто такий пиза.Нюх на свіжі гроші. Від виборів до виборів.ХАПУГА.
Ідіот Показати IP 20 Червня 2015 20:34
Яке щастя привалило нам!!!! Нарешті наїмося гнилих курей.
женя Показати IP 20 Червня 2015 20:37
ну що ж, наблюдається союз олігархів Мартиняка, Єремеєва і Івахіва з партією Порошенка на Волині. мало того я сказав би, що партію Порошенка на Волині приватизували олігархи. до речі, Пиза входить до мерської групи Рідне місто а мер Луцька - приватизований по суті Єремеєвською олігархічною групою. сам же Євген Ткачук - голова мерської групи у міськраді очолює партію порошенка у Луцьку. раніше цей тип очолював фракцію Сильної України і був побратимом партії регіонів. от такі комбінації у нас в області і місті Луцьку
бог Показати IP 20 Червня 2015 22:20
не переживайте 2 роки прошло ще 8 i третiй майдан жорстокий i кровопролитной кожнi десять рокiв революцiя тiльки гiрше потiм всiм буде бо буде 1917 отнять и поделить убить и ограбить а цi горе полiтики теж пострадають як донецькi сьогоднi все що накрали все що побудували як не градами утюжать то рус.iван танками перемеле i спалить тодi про людей згадають про людянiсть коли бiднi станунь
хз Показати IP 21 Червня 2015 01:19
люди,чо ви такі злі?призначили та й призначили...то й шо тепер,обливати лайном чоловіка в окулярах?не будьте вишиватниками.толку в державі не буде,поки олігархи будуть на керівних та законотворчих посадах.не продавайте голоси за 200-500 грн,не ведіться на всілякі вікнавшколах-майданчики-дворики-сміттєвібаки-зупинки.проблема в тому,що у нових людей нема бабла на "благодійність" та рекламу в медіа,замкнуте коло получається. коротше,до чого тут Пиза!!!!!
Бог до хз Показати IP 21 Червня 2015 16:13
ми не злі.поки тут обливаєм лайном чоловіка.а завтра на вулиці публічно при чому тут олігархи? що він для волині зробив чиї інтереси відстоює? ну який з нього толк взагалі не гордості не принциповості в яку сторону вітер подує там і він завтра путін прийде то буде хлібом зустрічати отца родногою потрібно їх обливати до тих пір поки робити не почнуть для людей щось корисне
іван Показати IP 21 Червня 2015 08:39
це вже яка партія по рахунку? Головне поближче до влади?
Хлоп до іван Показати IP 21 Червня 2015 09:28
Ну а жити якось надо?
Ант Показати IP 21 Червня 2015 10:15
Подякуємо Порошенку , сам собі створюючи "рейтинг", . який падає до рівня Яценюка ,призначаючи голів РДА В Рожищах, Горохові і холопчика від олігарха - Мартиняка
Справедливий Показати IP 22 Червня 2015 12:36
З таким очільником партії ворогів не треба. Прикро. Про цю людину сказати добре слово важко.
торчин Показати IP 25 Червня 2019 14:59
Прочитай що за тебе люди пишуть як ти з цим живеш на світі, земля під тобою не горить.забери свого злодія мартиняка і вали з Торчина