USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Понад 20 авто до ніг коханої»: освідчення в Нововолинську

15 Лютого 2015 22:38
День святого Валентина – чудовий привід нагадати коханим про свої почуття. Оригінальний спосіб освідчитися придумав автолюбитель Роман Стельмах.

Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».

До місця події дівчина їхала із зав’язаними очима. Піднявшись на підйомникові, Христина побачила велетенське серце з автомобілів та отримала пропозицію руки і серця. У реалізації задуму активну участь взяли водії автоклубу «Drive2 Нововолинськ». Як усе вийшло - дивіться на фото та відео:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
На часі Показати IP 15 Лютого 2015 23:49
коментар було видалено
Мik(галицька камиша) Показати IP 16 Лютого 2015 00:08
хочу собі так
гусь Показати IP 16 Лютого 2015 03:02
класно, треба машини всі червоні взяти щоб були як серце і салют якийсь щоб в небі трохи був якийсь ефектніший як на новий рік. а так все супер.
.. Показати IP 16 Лютого 2015 08:50
гучне освідчення - швидке розлучення...))
док до .. Показати IP 16 Лютого 2015 09:10
Не обовязково.
333 Показати IP 16 Лютого 2015 09:29
да.... назбирав лахів. романтика по-нововолинські...)))
я Показати IP 16 Лютого 2015 09:38
Придурки, дітей щодня хоронять вбитих, в країні війна, а вони з дурі не знають що робити-в АТО того буйвола, хай повоює, совість втратили вже зовсім.
Наталія до я Показати IP 16 Лютого 2015 09:44
Бридко і гидко дивитись цю мерзотність в такий нелегкий для нашої країни час дійсно цього буйвола на Схід в АТО слів немає не хочеться більш хамити ................
Анонім до я Показати IP 16 Лютого 2015 09:46
Ніхто не знає що кому призначено...і хто скільки проживе....тому потрібно освідчуватись так як ти бажаєш на дану хвилину......він не знає що буде з ним завтра.........а найгучніше про АТО кричать ...ті хто на диванах=)
До Наталіі Показати IP 16 Лютого 2015 10:03
Шановна Наталія, а ви вже відправили свого чоловіка, брата, батька на війну???? Або напевно ви вже дама в роках і не одружена і вас так це бісить. То самі йдіть на війну. А ви скажіть за що боротися,?!!!! Наприклад на тому тижні була в лікарні лікар прямо сказав приходьте з хрошима за випискою, як була корупція так і буде, і все остальне.
ія Показати IP 16 Лютого 2015 10:04
Дуже гарно, молодці.
ія Показати IP 16 Лютого 2015 11:03
Дуже гарно, молодці.
Змія Показати IP 16 Лютого 2015 11:21
Круто))) Довгих щасливих років життя у коханні! Люди, доки ви ще будете отрутою плюватися??? Один одного зжерете, і Путлєра не треба.
До всіх Показати IP 16 Лютого 2015 12:54
Ну то якщо в країні війна то плакати потрібно, вони молодці, а життя продовжується!!!
мішка Показати IP 16 Лютого 2015 13:17
ку**а, білішість "відправлячів на АТО", самі, ж г**ди, никаються і топчуть клаву анонімно, вказуючи кому і як чинити, па**и ви!
я Показати IP 16 Лютого 2015 15:02
Бидло є бидло, отак і живем, шкода тільки тих бідних дітей, що гинуть за таких, не люблять України, а тільки за свою шкуру переживають, давай їм розваги, якраз це на часі, Бога не бояться, ідіоти кончені.