Попався дорогою додому: судили волинянина, який незаконно наловив щук на 110 тисяч гривень
Рік пробаційного нагляду отримав волинянин, який незаконно ловив рибу у водоймі.
Про це йдеться у вироку Старовижівського районного суду.
Сергій С. вчинив незаконний вилов риби на річці Кизівка, що поблизу села Смідин Ковельського району. Сталося це 9 липня 2024 року. Кінною підводою чоловік привіз заборонене знаряддя лову – кловню. Мішок з уловом горе-рибалка віз додому, але дорогою його зупинили працівники Волинського рибоохоронного патруля.
У чоловіка вилучили 32 екземпляри щуки та знаряддя. Він завдав шкоди навколишньому середовищу на 110 976 гривень.
Читати ще: Збитків на 170 тисяч: волинянина судили, бо незаконно зрізав дев’ять дерев
Такі дії кваліфікували за ч.1 ст. 249 КК України, тобто як незаконне зайняття рибним добувним промислом. На засіданні обвинувачений повністю визнав вину і пожалкував про скоєне. З його слів, знав, що у тому місці не можна виловлювати рибу.
Суд призначив Сергію С. один рік пробаційного нагляду. З нього стягнули майже 130 тисяч гривень за відшкодування та експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Старовижівського районного суду.
Сергій С. вчинив незаконний вилов риби на річці Кизівка, що поблизу села Смідин Ковельського району. Сталося це 9 липня 2024 року. Кінною підводою чоловік привіз заборонене знаряддя лову – кловню. Мішок з уловом горе-рибалка віз додому, але дорогою його зупинили працівники Волинського рибоохоронного патруля.
У чоловіка вилучили 32 екземпляри щуки та знаряддя. Він завдав шкоди навколишньому середовищу на 110 976 гривень.
Читати ще: Збитків на 170 тисяч: волинянина судили, бо незаконно зрізав дев’ять дерев
Такі дії кваліфікували за ч.1 ст. 249 КК України, тобто як незаконне зайняття рибним добувним промислом. На засіданні обвинувачений повністю визнав вину і пожалкував про скоєне. З його слів, знав, що у тому місці не можна виловлювати рибу.
Суд призначив Сергію С. один рік пробаційного нагляду. З нього стягнули майже 130 тисяч гривень за відшкодування та експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Анонім
Показати IP
17 Грудня 2024 02:23
Це Ротань яка нахєр щука
Катерина
Показати IP
17 Грудня 2024 09:11
Штрафи треба збільшувати.
Воно напевно не один раз так браканьєрив.
Да до Катерина
Показати IP
17 Грудня 2024 22:18
Конфіскація майна і арешт
Анонім
Показати IP
18 Грудня 2024 08:31
Якась щука дивна на фото , я і штрафи для звичайних громадян, більшого збитку завдає забудова берегів і скиди води в нерест , псування нерестовищ намиттям берегів .
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.