USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Порошенка облили зеленкою після Маршу захисників у Києві. Відео

24 Серпня 2021 18:05
П’ятого українського президента Петра Порошенка облили зеленкою у центрі Києва. Це сталося на Марші захисників, який організували з нагоди Дня Незалежності.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на телеграм-канал Киев Сейчас.

Інцидент трапився 24 серпня біля станції метро «Хрещатик». Порошенко якраз прямував до будівлі Кабінету Міністрів, що на вулиці Грушевського.
Наразі невідомо, хто саме облив політика зеленкою. На відео, оприлюдненому в мережі, видно Порошенка, оточеного правоохоронцями. Він запитав у них, де водій, й після цього сів у поліцейський автомобіль. Ймовірно, він написав заяву на нападника одразу на місці події або ж поїхав для цього у відділок.

Згодом у телеграм-каналі PavlovskyNews показали відео затримання чоловіка, який напав на Порошенка. Видно, що його руки – брудні від зеленки. Одразу кілька правоохоронців ведуть його за собою.
Марш захисників пройшов у Києві: що відомо

Марш захисниківстартував у Києві о 14:00 – після того, як завершився військовий парад Збройних сил України.

Маршрут маршу пролягав через бульвар Шевченка й Бессарабську площу до Хрещатика та Майдану Незалежності.

Участь у ході взяли українські ветерани, родичі військових, волонтери. Цей захід відбувається щороку, починаючи з 2019.

Організатори розбили колону на 32 «коробки». Їх формували, частково зважаючи на те, з яких регіонів приїхали учасники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 18:14
Порошенко облили зелёнкой. Конечно же, это возмутительно, так делать нельзя. Ни с кем. Но если это сделал ветеран - от...тесь от него, пожалуйста. Так он выражает свою гражданскую позицию, на которую, безусловно, имеет право. Что посеешь, то и пожнëшь.
Хах до Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 19:34
Цього "ветерана" скрутили справжні ветерани. Так що ПНХ троль.
АТО до Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 19:35
Порошенко вів колону справжніх ветеранів. Цим все сказано.
Нічого до Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 19:37
НІЧОГО він не виражає, то проплачена *ука.
Аноніму до Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 21:05
Тоді нехай кожний покидьок буде виражати свою громадянську позицію, обливши зеленкою Вас. Бо має на це право
Семен Показати IP 24 Серпня 2021 18:19
І скільки вартує у наш час така піар-акція. Хоч так засвітитись. Бо уже забувати почали.
Ага до Семен Показати IP 24 Серпня 2021 19:39
Почали забувати, да настільки, що в офісі презедента при слові Порох, постійна паніка.
Анонім Показати IP 24 Серпня 2021 18:23
Порошенко вільно ходить серед людей, не боїться їх. І люди до нього ставляться з симпатією. Не те що вчора ветеранів ламали на Черкащині, за приближення до Бубочки
124 Показати IP 24 Серпня 2021 18:31
Цю злодійську мерзоту мало облити.
скептик до 124 Показати IP 24 Серпня 2021 20:33
заспокойся. твоїх смердючих шкарпеток ніхто не крав. а більше в тебе ніколи і не було що красти
Всім до 124 Показати IP 24 Серпня 2021 21:44
Вся злодійська мерзота з Дніпра - Тимошенко, Лазаренко, Коломойша...
Всім Показати IP 24 Серпня 2021 18:49
Не того "президента" ви облили...
Є таке до Всім Показати IP 24 Серпня 2021 19:36
Зеля ветеранів крутить (Черкащина), бо сситься людей. А Порох, то є справжній лідер.
Еге до Є таке Показати IP 25 Серпня 2021 11:25
А Порох, то є справжній Підер.
123 до Еге Показати IP 25 Серпня 2021 12:05
Не транслюй свої комплекси на успішних людей. Тобі просто потрібна допомога психолога і сексопатолога.
так таки так! до Всім Показати IP 24 Серпня 2021 19:37
і не того обрали!...
Шкода Показати IP 24 Серпня 2021 19:25
Що гівна не знайшли.
? до Шкода Показати IP 24 Серпня 2021 21:55
Як вони мали найти гівно, якщо ти тут на сайті ошиваєшся.
Лучанин Показати IP 24 Серпня 2021 19:45
І навіть після такої провокації зе білів, це найкращий президент України. Тепер мінусуй малороська гопота
Українець до Лучанин Показати IP 24 Серпня 2021 21:56
Пару ботоферм накрили, думаю з мінусами підтянуться запорєбрікові. Їм ВН дуже цікаві, і срати вони тут дуже люблять.
- до Українець Показати IP 25 Серпня 2021 11:19
поскавули в досаді вальцманець
ботоксШМЯК до - Показати IP 25 Серпня 2021 12:58
Так якраз зелень і скавулить.
Аліна до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2021 07:55
До Лучанин. Ого! Та тут кацапики намалювались !
Рауль Показати IP 24 Серпня 2021 20:28
Интересно - за что облили ? Причина поступка .
вася Олика ПЛ до Рауль Показати IP 24 Серпня 2021 21:58
Нема чого хороводи водити по Хрещатику після офіційного параду - цей реваншизм Парашенка розвалить державу !!!
Ха до Рауль Показати IP 24 Серпня 2021 22:40
Зелені ...
Аліна до Рауль Показати IP 25 Серпня 2021 07:52
За Крим, за східну Україну.Мій знайомий був на тому кораблі, який здали. Він казав, що ніхто не очікував наказу здати Крим. Тоді можна було не допустити того , що сталось. А порох, тим часом облизував зад путіну і дбав тільки про свої заводи в росії До речі, в росії і зараз продають рошенівські цукерки. Ось такий порох був патріот.
Анонім до Аліна Показати IP 25 Серпня 2021 09:39
Аліна - ти в курсі, коли здади Коим, а коли Порошенко став президентом. І взагалі після Зєлі в Москві в 2014 році і 95- кварталу в Раші - ліпецька фабрика не канає
Хех до Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 11:00
Вони там всі тупі, "як сибірські валянки", і ті хто пише методички, і такі "аліні", які їх озвучують.
Ти алєнь до Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 11:00
Аліна ну ти й ал*нь...
Хамло до Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 23:51
А ти в курсі що Порох обіцяв що ато триватиме 15 хвилин, натомість вже при ньому самий популярний наказ військовим був "спостерігайте". "Командир, бачу колонну сил суперника, відкривати вогонь? - Спостерігайте" і так цілий червень - липень. Про гонтарєву з курсом долара і про засновників партії ригів мовчу.
Ветерани до Хамло Показати IP 26 Серпня 2021 14:01
Ветерани розібрались, ху із ху. І підтримали Порошенка.
Кис до Аліна Показати IP 25 Серпня 2021 09:47
Не позорся і міняй методичку убога. Всі ветерани за Порошенка.
Олег Показати IP 24 Серпня 2021 22:17
Краще б йому пулю в голову пустили
До Рауля 806 апиб Показати IP 24 Серпня 2021 22:33
За провал донецко-луганской стратегической наступательной операции
Скоріше до До Рауля 806 апиб Показати IP 25 Серпня 2021 11:02
Облили за те, що не дав ботоксній крисі створити "новоотсосію па днєпру". За те, що Україну від мордора спас.
пиняботокс до До Рауля 806 апиб Показати IP 25 Серпня 2021 13:01
Провал донецко-луганской стратегической наступательной операции ... Це тоді, коли ботоксному щуру дали по зубах, і проект "нававсросія_па_днепру" накрився мідним тазом. Да, було таке, напісяв Порох на плани кремля, було.
пенсіонери Показати IP 24 Серпня 2021 22:39
винен обливальник лише в тім, що не облив хряка-вальцмана сірчаною кислотою прямо в безстижі очі замість зеленки!
Анонім до пенсіонери Показати IP 25 Серпня 2021 09:48
Зефілітику, куди тікати будеш восени?
Еге Показати IP 24 Серпня 2021 23:04
що? сірчаної кистоти не знайшлось?
ABC до Еге Показати IP 24 Серпня 2021 23:16
Є. Але її він приберіг для таких, як ти.
В. Показати IP 24 Серпня 2021 23:47
Порошенко сидел на параде среди других призедентов.кто даст гарантию что Зеленский будет сидеть среди президентов через 5-10лет
А! до В. Показати IP 25 Серпня 2021 09:50
Після того як зе признався у державній зраді ? Хз, де він буде через 5-10 років.
Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 07:50
СДД
Клава Показати IP 26 Серпня 2021 11:38
а "вміст" президентської лави на параді не бажав ні в чому покаятись перед українцями ? - Кучма за те, що в сухому залишку вивів в олігархи зятя Пінчука, сонний Ющенко за те, що заплутавшись з бабою (Тимошенко), привів до влади втікача Януковича, Порошенко, в котрому підприємець переміг президента ?..
Піз до Клава Показати IP 26 Серпня 2021 14:02
Клаво, на процедури, БІГОМ!!!
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2021 17:42
Сподіваюся П'ятий має бути сьомим.