USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенка застали у Хорватії на розкішній яхті вартістю майже 2 мільйони гривень на добу

29 Липня 2021 09:43
Колишнього президента України Петра Порошенка разом з його родиною застали на відпочинку у Хорватії. Політик проводить час на розкішній яхті «Катіна», вартість оренди якої складає майже 2 мільйони гривень за день.

Про це з посиланням на Telegram-канал «Карточний офіс» повідомляє ТСН.

Порошенко та його родина орендували розкішну трипалубну яхту «Катіна». Тут є все, чого тільки можна побажати: сауна, басейн тренажерний зал, ліфт і два бари. Команда складається із п’ятнадцяти матросів.

Політика застали на дуже дорогому відпочинку під час того, як він гуляв на верхній палубі 60-метрового корабля.

Оренда цієї яхти у високий сезон коштує майже 350 тисяч євро на тиждень, повідомляє видання. Відповідно за курсом НБУ – це 11 мільйонів гривень за сім днів, або майже 2 мільйони на добу.
Пресслужба Порошенка вже прокоментувала ситуацію. Інформацію про вартість, терміни та інші подробиці відпочинку там назвали фейком. Більше того, представники колишнього президента звернулися до ОП Володимира Зеленського. Вони просять припинити стеження за Порошенком, натомість відзвітувати про те, де і скільки відпочивав сам Зеленський за останні два роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Рауль Показати IP 29 Липня 2021 09:49
пожелаем ему хорошего отдыха.
Рагуль до Рауль Показати IP 29 Липня 2021 11:29
Ні! Краще побажаємо пробоїну в корпусі побільше і піраній і воді по-зубастіших!
25% до Рагуль Показати IP 29 Липня 2021 14:42
зефілітику заспокойся. В нього задекларовані доходи від бізнесу.
Рагуль Показати IP 29 Липня 2021 10:09
Сивочоле не тоне.
Лучанин Показати IP 29 Липня 2021 10:30
Ну якби він мільярдер, та може дозволити собі витратити зароблені гроші на відпочинок. Ахметов взагалі собі цілу яхту купив, нещодавно на ній Дженіфер Лопес та Бен Афлек святкували якусь подію. Не те що деякі, за державний рахунок в Оман літають.
лучани Показати IP 29 Липня 2021 10:38
Багата людина,яка чесно заробила ,може відпочивати як і де хоче. Яке кому діло?
Пффф до лучани Показати IP 29 Липня 2021 11:31
чесно заробила? може чесно накрала?
лучани до Пффф Показати IP 29 Липня 2021 13:21
ви бачили? маєте факти? Вже Зеленський шукав і не знайшов.
Я до лучани Показати IP 29 Липня 2021 14:55
що те зе може шукати??
Тітка Показати IP 29 Липня 2021 11:06
То що, голосуєм за Порошенка,як майбутнього сьомого президента? "Кращий" із "кращих!" Обіцяний безвіз відкрив через три роки, поїхав і привіз Томос для України,за два тижні війну "закінчив",утворив три котли,підірвав п"ять арсеналів,загнав в полон три катери і 24моряки,продав "джавеліни"."Заслуг" більш ніж достатньо.Як,гідний бути сьомим президентом?
Анонім до Тітка Показати IP 29 Липня 2021 11:22
Поки що кращого за нього не було. І безвіз сьогодні маємо, і при Супрун пологи стали безплатними, а пішла Супрун знову стали гроші вимагати за пологи, і Томос сьогоні є і визнали ПЦУ п"ять церков, а війну може закінчити тільки Путін, і катери українські при Порошенку ходили в Азовське море. І газ був дешевший і комунальні послуги , і продукти .Не скажу , що буде сьомим президентом, але на сьогодні більше для України ніхто не зробив як Порошенко
Міщанка до Анонім Показати IP 29 Липня 2021 11:37
ви ще не згадали армію, яка відродилася за порошенка і те, що україні допомагали всі, а зараз ми нікого в світі не цікавимо, окрім пу у якості колонії! а котли та арсенали хіба його рук діло? от прямо самостійно то робив? іловайськ - пряма відповідальність хомчака, що до вчора був при владі, бо потрібна зелі людина... а скільки фопів закрилося за 2 останні роки? а скільки людей без кисню померло та військових від снайперських куль, на які відповідати заборонено?
пиняботокс до Тітка Показати IP 29 Липня 2021 14:44
Котли зроблені пуілом, арсенали скоріше за все теж, з катерами так то взагалі пряма агресія мордора. Так що тролику ти пр.....вся трохи
Тітка до пиняботокс Показати IP 29 Липня 2021 18:37
Ти розбираєшся тільки в ковбасних обрізках,бо в політиці,як баран по зорях.І ти є тим самим бараном.
пиняботокс до Тітка Показати IP 29 Липня 2021 20:30
Твоєю істерикою задоволений. Ржу з диб*ла.
Анонім Показати IP 29 Липня 2021 12:18
порошенко барига.байдену вихвалявся що на 100 % газ населенню підняв коли вимагали на 70% підняти .а до путіна дзвонив як до родича. так шо мовчіть про найкращого. свинарчуки його зброю з росії перепродували нам в десять дорогів. а колонією стати то так допомагають інші країни нам ..зніміть рожеві окуляри.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Липня 2021 15:26
Наркотики чи алкоголь? Що з вами?
! до Анонім Показати IP 29 Липня 2021 17:53
і перше і друге! а найгірше. що він не встиг попасти в 73%.бо перепутав день виборів під дією.
Клава Показати IP 29 Липня 2021 20:02
Коксоїд ...Ще й віскарем шліфує ...