USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко не плекає оптимізму після зустрічі з Путіним

17 Жовтня 2014 14:51
Президент України є "не надто оптимістичним" щодо результатів переговорів з президентом РФ, які відбулися 17 жовтня в Мілані, - інформує Українська правда з посиланням на Reuters.

Про це Петро Порошенко заявив під час зустрічі з канцлером Австрії Вернером Файманном.

"На жаль, я не надто оптимістичний", - сказав він на початку зустрічі з австрійським колегою.

Раніше про складнощі та непорозуміння під час переговорів між українським та російським лідерами повідомили міністр закордонних справ України Павло Клімкін та прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, 16 жовтня в Мілані відбулася багатостороння зустріч за участю президентів Порошенка та Путіна.

Як повідомив італійський прем'єр Маттео Ренці, Путін та Порошенко за участю європейських лідерів обговорювали ефективний контроль спільних кордонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 15:04
А кто такой порошенко?
Лучанин до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 15:13
А кто такой Анонім
))) до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 15:25
+ 100!
Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2014 15:38
Анонім правильно все написав.....а хто такий Порошенко? Ну, але "Лучанин" просто зазомбований нинішньою владою і не розуміє що країну просто продають Західній Гейропі та США
Анонім до Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2014 15:40
ХТО ПРО ЩО, А дАУНЧАНИН ПРО СВОЄ.
Дмитро до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 16:27
Я - корінний Лучанин вже 25 років як.
123 до Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2014 16:07
"Война - это способ богатых людей защитить свои интересы, посылая детей среднего и бедного классов на смерть" (Дж. Карлин)
Анонім до 123 Показати IP 17 Жовтня 2014 19:09
Старики объявляют войну, а умирать идут молодые. Герберт Гувер
Лучанин до Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2014 16:31
Може ти не замітив - за лівобережним вікном війна, якщо ми не зупинимо їх всіма можливими способами то танки і гради путіна будеш бачити прямо перед своїм віконечком! Думаю зазомбованим із нас є саме ти чоловіче!
Дмитро до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 16:38
Кому Волинь нафіг потрібна? Ти взагалі, знаєш що Донбас Путіну нафіг непотрібен, що це все - важелі на невступ України в НАТО, + піар деяких укр політиків і діячів + НЕЙМОВІРНЕ відмивання коштів + очищення нації від патріотів, які, при першому ж шухері - скинули б Петра Потрошенка + Помста Ахметову та Януковичу за створений режим. Ти скажеш що трупів багато? - Порошенко і окломойський Мільйонери, і від першого заробленого ними Долара і до н - ного Мільярдного загинула не одна людина, для них людське життя - це тьфу. П.С., Якщо можеш в це хоча б спробувати повірити - то добре, якщо ні - значить "Слава Україні", "Москаляку на гіляку", "ПТН - ПНХ".
Лучанин до Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2014 16:52
Не можу зрозуміти логіку твого мислення - ти взагалі за Україну? Чи по твоїм словам в нас безвихідна ситуація і потрібно скласти лапки і чекати що буде завтра! Стратегію путіна я і без тебе розумію, непотрібно писати мемуари!
Дмитро до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 17:27
Я - за Україну без Донбасу. Донбас - це невиліковна хвороба України у інтелігентній, ментальній, особистій та ін.. аспектах.
бачення Показати IP 17 Жовтня 2014 15:42
не можна вірити пуку, цьому сатанинському отродію. це брехун, першої категорії та вбивця всіх слов'янських народів.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ну да до бачення Показати IP 17 Жовтня 2014 17:53
Все как в анекдоте. Стирает мужик штаны и ворчит про себя; Никому верить нельзя, даже себе, а ведь хотел только пе...нуть. Так и вы уважаеммая бачення, готовы верить кому угодно, но только не пуку.
123 до ну да Показати IP 17 Жовтня 2014 18:28
"ну да" -це у вас в расєє, от і там строчи перли. ти хлопе видно, що після перепою чи не допив ?як у вас кажуть: Российские мужчины на 80 процентов состоят из запивки. так що тут и не пиз..и.
ну да до 123 Показати IP 17 Жовтня 2014 19:26
123 вам видней, что делается в России, но только они живут на 3,8 раза лучше, чем у вас. Последний раз в России я был 1995 году и особо пьяных не видел. Приходилось сталкиваться с поляками, так они по принятию алкоголя переплюнут русских тока так, да и украины грешат этим делом тоже не хило.
123 до ну да Показати IP 17 Жовтня 2014 19:50
я буваю в расєє кожний рік, бо там живуть батьки моєї половини. Так що не втирай мені, про їх рівень життя. Так, зарплати там високі, але і ціни захмарні. тому ціни з"їдають ті хвальоні заплати. Тому росіяни, все проїдають. Та і господарі з них ніякі бачили не одну хату. Там хати не впорівнянні з нашими та і двори, двором не назвеш.. А щодо домовленості, то сьогодні "Никакой договор с расєєй, не стоит той бумаги, на которой он написан. Та нажаль, расєя, кардинально вирішила проблему витоку найкращих мізків за кордон, зробивши громадян безмозкими. А щодо пьянства: "Если я усну и проснусь через сто лет и меня спросят, что сейчас происходит в России, я отвечу, - ПЬЮТ И ВОРУЮТ".
ну да до 123 Показати IP 17 Жовтня 2014 20:40
Воровали при социализме, когда все было общее. При капитализме много не поворуешь, сразу уволят. А насчет договоров, то вся внешняя политика Путина основана на подрожании внешней политики Америки, поэтому на Западе так бесятся. Кстати, из Украины мозгов уехало тоже не мало, все мои знакомые живут по заграницам. В Америке и Канаде больше всего эмигрантов с Украины, из России практически не видел, если и утекали мозги из России, то скорей всего в Европу.
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 17:55
коментар було видалено
123 Показати IP 17 Жовтня 2014 20:50
Согласно последним статистическим исследованиям, сейчас Россия переживает сильнейшую волну эмиграции с 1917 года. За последние годы страну покинули более 1 миллиона граждан. Россияне толпами бегут из страны! Правда, нынешняя волна эмиграции несколько отличается от той, что Россия пережила как в 1917 году, так и в 1980-х годах XX. Если раньше многие эмигранты, покидая страну, продавали свои квартиры, автомобили и другое имущество, то сейчас они уезжают "по-тихому". Большинство нынешних эмигрантов опасаются окончательно сжигать мосты, на случай, если вдруг придется вернуться. Но, согласно статистике, возвращается лишь незначительный процент уехавших. По словам экспертов, ежегодно Россию навсегда покидают 100-150 тысяч человек. Особенно резко поток эмигрантов усилился в последние 3 года. Социологи предостерегают, что на данный момент раша переживает колоссальную "утечку мозгов", и если властям не удастся кардинально изменить ситуацию в стране, то российскую науку скоро будет некому развивать. Помимо низких зарплат, ученые жалуются, что им приходится работать на оборудовании, которое не обновлялось десятилетиями. По данным социологических опросов, около 20% россиян ежегодно отправляются попытать счастья за границей. И это отнюдь не только молодые ученые. За последние годы из России уехало несколько десятков тысяч предпринимателей, финансистов и бизнесменов. Большинство из них объясняет причины своего отъезда невозможностью легально вести бизнес. Бизнесмены говорят также об общем ухудшении экономической ситуации в России - в последнее время экономический рост в стране заметно замедлился.
ну да до 123 Показати IP 17 Жовтня 2014 22:56
Давайте порадуемся за этих людей, поживут заграницей, научатся вести бизнес, сравнят жизнь в России и в эмиграции, не понравится - всегда есть возможность вернуться домой.Так делают многие украинцы, в Нью-Йорке их очень много работает в строительном бизнесе.
Анонім до ну да Показати IP 17 Жовтня 2014 23:03
Українські люди роботящі,це тобі не росіяни, які лодари.мати такі надра, як емірати а жити в ніщеті,це точно показник рівня життя,
ну да до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:15
Українські люди роботящі - я не спорю.Эмираты не всегда жили в богатстве и долгое время жили тоже в нищете, пока нашли нефть. Вы забываете, что Россия оплатила все долги СССР и только тогда стала налаживаться жизнь. Сможет ли Украина через 10 лет выплатить долги и сделать жизнь, как в Польше (про Эмираты я молчу)?
марта до ну да Показати IP 18 Жовтня 2014 10:46
люди, тікають від такої ватної влади, кидаючи домівки, а ми маємо радіти???якась дивна порада.
1 Показати IP 18 Жовтня 2014 10:10
Слухай краще ти розкажи,як росія, обікрала громадян інших союзних республік, з вкладами ,тьху на твій поганий язик.