USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко підписав закон про мобілізацію

23 Липня 2014 12:28
Закон «Про часткову мобілізацію» підписав Петро Порошенко. Про це інформує Еспресо.TV з посиланням на прес-службу глави держави.

Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» Президент підписав 23 липня.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила рішення про часткову мобілізацію в Україні. Парубій каже, що призваних в ході часткової мобілізації відправлять в зону АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
ФигВам Показати IP 23 Липня 2014 12:38
В Прикарпатье уже началось антимобилизационное восстание. В пяти селах Яремчанского горсовета (Микуличин, Ворохта, Татаров, Яблуница и Полянице) на сторону протестующих стали представители местного самоуправления, которые публично сожгли мобилизационные удостоверения и журналы с результатами проведения медкомиссий. Также главный врач Яремчанской городской больницы Александр Соколюк написал расписку, в которой отметил, что «проведенный медосмотр был неполный», а следовательно, незаконный.
Анонім до ФигВам Показати IP 23 Липня 2014 13:53
А що там КОНКРЕТНОГО пропонують? Чого саме ДОМАГАЮТЬСЯ? А хіба в інших областях не мобілізують? А хто, в решті решт, має НАС (жінок і дітей) захищати від Путіна?
Свідомий до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 14:28
я думаю ти мусиш
Свідомий до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 14:29
бо Путіну чесно кажучи чхати на тебе, а якщо ти його так боїшся то звернись в психдиспансер, там допоможуть бо це вже манія якась
Психіатр до Свідомий Показати IP 23 Липня 2014 14:34
Свідомість у тебе явно СПУТАНА. Мабуть, багато заплатив, щоб не мобілізували. А тепер можна на дивані і за путіна поговорити.....
Тверезий до Психіатр Показати IP 23 Липня 2014 14:38
Я одразу ж здамся ополченцям якщо і мобілізують.
777 до Тверезий Показати IP 23 Липня 2014 14:50
Редакція, ловіть Тверезого! А то ще нап'ється і буде П'яний.
Гірський до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 19:27
Ти смішна. Який Путін? На х.. ти йому здалася? Ти маєш мозг? А якщо маєш, то користуйся їм за призначенням
анонім до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:23
Якщо так далі піде, то мобілізують і жінок, і дітей ( IV хвиля мобілізації).
свідомий Показати IP 23 Липня 2014 12:44
А син порошенка буде мобілізований? А син турчинова? А син авакова?
Син Порошенко до свідомий Показати IP 23 Липня 2014 15:34
А в мене плоскостопіє, а от у сина Турчинова, точно знаю, геморой, а у Авакова здається зі шлунком проблема. І справки у нас є.
Макс Показати IP 23 Липня 2014 12:49
Буй вам а не мобилизация
Анонім Показати IP 23 Липня 2014 13:25
Як у компютерній грі - найманці взбунтувались та захватили владу. Може бути і таке. Підемо на ВР!
Просвітер Показати IP 23 Липня 2014 13:27
В нас,штундів,багато здорових лобів,то може нехай їх заберуть і вони там чистять туалети
оксана до Просвітер Показати IP 23 Липня 2014 13:37
Підтримую Вас, якщо штундам не можна брати до рук зброї, то нехай окопи риють, ремонтують техніку і т.п. Те питання треба підняти на вищому рівні, бо вони захищені законом
Ната до оксана Показати IP 23 Липня 2014 14:19
точно так, як не можна штундам, не можна і нам, православним християнам, чи заповідь "не убий" вже відмінили? але ж наших хлопців чомусь мобілізують незважаючи на це, а хитрожопі штунди, залишаються, займаються приватним бізнесом, як правило приховуючи доходи, баби їхні плодять по надцять дітей, отримуючи державні допомоги одну за одною, при цьому, що як правило папаші не платять ні копійки податків в державу.
Свідомий до Ната Показати IP 23 Липня 2014 14:32
зазрість? хто тобі не дає народжувати і отримувати допомогу? хто вам не дає право вимагати довідки від батюшки що вам воювати не можна? нацисти теж єговістів в концтаборах тримали, та й ви бачу не далеко від них втекли
Не до Свідомий Показати IP 23 Липня 2014 15:20
заздрість, а природне обурення - якого це фіга штундихи мають отримувати державну допомогу не платячи державі податків, за рахунок тих хто платить? І взагалі, були б вони менш пихаті, хитрожопі, лицемірні та занудні, то й відношення було б до них інше. А то святі та божі тільки на словах, а насправді хитрі, жадібні і злобні - поряд зі мною сімейка таке живе - знаю про що кажу. Так що не треба хоч сюди приплітати фашизм і концтабори, бо вже аж нудить від цього. Останнім часом складається враження, що або дозволяй всякому непотребу покірно себе використовувати, або тебе негайно причислять до фашистів.
Свідомий до Не Показати IP 23 Липня 2014 15:27
Так хто ж тобі забороняє народжувати дітей і отримувати допомогу не платячи державі податків? А то чомусь у мене складається враження що ти з тих хто підтримував майдан а тепер за "цінності" майдану хочеш відправити помирати людей які не мали до нього відношення.
Не до Свідомий Показати IP 23 Липня 2014 15:39
а мені по барабану твоє враження.
Свідомий до Не Показати IP 23 Липня 2014 15:43
То бери автомат й скачучи рухайся в сторону Донецька майдаун
Не до Свідомий Показати IP 23 Липня 2014 16:07
о, як чоловіколюбно, свято, по божому, це пресвітер так навчив слиною скаженною плюватись?
Свідомий до Не Показати IP 23 Липня 2014 16:12
Хто тобі відкрив що я не батюшка церкви істинної православної московського патріархату?
Батюшка до Свідомий Показати IP 23 Липня 2014 17:13
для батюшки ви "конкуруюча фірма", він би вас не підтримував.
АТО до Свідомий Показати IP 14 Січня 2015 17:53
Не заздрість а совість. правильна думка тут в більшості - яка різниця якого ти віросповідання? не хочеш брати зброї до рук - то пери, мий, вари, подавай, рий і т.д. а то правда що хитрожопі!
Істина до оксана Показати IP 23 Липня 2014 14:36
А ми, на майдані не скакали. Хто скакав і підртимував нехай і воює. Нас Янукович влаштовував.
Руслана до Істина Показати IP 23 Липня 2014 15:41
Ото через таких моральних уродів, які за 200 грн підтримували Януковича, у нас тепер війна!
Істина до Руслана Показати IP 23 Липня 2014 15:44
У нас війна через те що ви незаконним способом усунули від влади легітимного президента і після цього прийшла анархія
анонім до Руслана Показати IP 24 Липня 2014 08:26
При Яноковичу війною і не пахло і допомоги не урізували, і тарифи не піднімали, і долар не виріс. Тому хто гарцював на майдані, хай тепер їде і воює. Нормальним людям війна не потрібна, вона потрібна тільки псевдо-патріотам і політикам для піару і приховування своєї неспроможності зробити щось добре в державі(війна на дворі - томі і економіка падає)
Антихрист до Просвітер Показати IP 23 Липня 2014 14:34
Нам Путін не страшний, вам страшний ви й воюйте.
Сатаніст до Просвітер Показати IP 23 Липня 2014 14:34
Нас теж не беруть, у нас довідка від Диявола.
Так, в них багато зд до Просвітер Показати IP 23 Липня 2014 14:45
вони не курять, не пють, а тяжко фізично працюють на відміну від вас, от і здоровя богатирське мають.
нуда-нуда до Так, в них багато зд Показати IP 23 Липня 2014 15:24
розкажи кому іншому, як вони бідненькі тяжко фізично працюють. Як правило мутять крутять вони, пролязять у всі дірки, а не тяжко фізично чесно працюють.
Йди до нуда-нуда Показати IP 23 Липня 2014 15:29
ще накоти пивка, а потім ще раз відпиши
Йду до Йди Показати IP 23 Липня 2014 15:38
а тобі ніззя, бо прийде просвітер чи хто там у вас і надає по попі.
Йди до Йду Показати IP 23 Липня 2014 15:45
А з алкачами нема про що говорити
нуда-нуда до Йди Показати IP 23 Липня 2014 15:59
а на "собраніях" своїх між собою вже все переговорили, що тут на форумах стирчите? а пастори-пресвітери вам дозволяють в інтернеті сидіти, чи це ви втихаря із-за дивану, вимкнувши світло? бо ж деяким із ваших телебачення забороняють дивитись, а інтернет виходить можна?
Правдолюб до Так, в них багато зд Показати IP 23 Липня 2014 16:01
За "не курять" не знаю, "не п'ють" - маю сумнів, бо твереза людина не буде реготати до скону з нічого. Більшість з них вже накурилася і напилася ще до того, як піти в штундяки. А на рахунок того, що їх офіційно не призивають, то це дурниці. Прийде час всіх виловимо і завеземо на передову власноручно.
МВ Показати IP 23 Липня 2014 14:23
і ще прохання забрати ВСІХ ДИВАННИХ ПАТРІОТІВ, які тут за Україну розпинаються і так її любять, а самі повідкуплялися у військоматі,ну ще пару депутатів прихватіть на чолі з Козюрою, не забудьте Осіпова,Гузя, Поха і Данильчука не забудьте....
Авас Показати IP 23 Липня 2014 14:37
Верховну раду у штрафбат!!!!
Анонім Показати IP 23 Липня 2014 15:37
всі патріоти на дивані з ноутбуком і бутербродом , і я теж. як буде повістка чоловікові всі гроші віддам , щоб його не зробили гарматним мясом. я непатріот, я просто хочу, щоб мої діти не були сиротами. я ненавиджу наших жирних депутатів, в т.ч. місцевих, які посилають простих людей, переважно з села, на розстріл. тобто ні в чому не кращі за путіна. чи є ті, хто підтримує такі думки? д
гiсть Показати IP 23 Липня 2014 18:40
коментар було видалено
небайдужий. Показати IP 23 Липня 2014 20:17
Аборигени про що лемечите. Кого і що захищати? Нехай ця братва, що прийняла такий закон піде і сама попробує для прикладу, і покажуть як вони люблять свою батьківщину і на що готові заради України. Сидіти і мандіти в мягких кріслах, когось посилати - багато розуму не потрібно. Та щей прихватять свою рідню, близьких. А не когось посилати на безглузду смерть. На цьому "АТО" хтось добре заробляє. Я таку країну , країну де правлять бандюки ї олігархи, захищати не буду! Мені не має що захищати. А от можновладцям треба задуматись, бо залишаться без нічого, з гімном. Поміняли президента, була якась надія що буду мінятись щось в країні. Змінився перерозподіл капіталу. Порошенко втрачає так звану довіру, якщо тже не втратив. А далі - ТРЕТІЙ МАЙДАН, і останній, бо постає питання Державності України. Україна так і не змогла за 20 років побудувати Державу, Маємо територію, а це ще не Держава.
Вася до небайдужий. Показати IP 23 Липня 2014 21:28
Согласен на все 10000%
блонда до небайдужий. Показати IP 25 Липня 2014 11:41
погоджуюсь
Анонім Показати IP 23 Липня 2014 22:17
Что скажет абама то и будите делать ! Независимые!!!!!
Орест Показати IP 23 Липня 2014 22:59
Краще б він підписав угоду про мир. Але це їм не потрібно. В мутній воді легше кінці сховати. В законі про додаткову мобілізацію депутати під неї не підлягають. А у багатьох діти теж депутати. А у інших ховаються в Еуропі, прожирають батьківські награбовані гроші. Треба зібрати батальон родичів депутатів та самих депутатів. Нехай проявлять свій патріотизм не в Раді, де можна набити морду іншому депутату і тобі нічого за це не буде, а нехай ідуть на схід і на своєму прикладі покажуть, як треба об'єднувати Україну за допомогою обстрілів та руйнування осель, шкіл, доріг, лікарень у дончан, луганчан тощо. Триндіти багато героїзму не треба, особливо коли нема ніякого покарання