Постраждали чотири автомобілі: у Луцьку за ДТП судили пенсіонера
Пенсіонер, з вини якого сталася дорожньо-транспортна пригода за участю чотирьох авто, отримав 850 гривень штрафу.
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
Аварія трапилася 4 червня 2024 року в Струмівці Луцького району. Микола С. керував автомобілем Volkswagen LT 35, але під час руху був неуважний та не вибрав безпечної швидкості.
Чоловік скоїв зіткнення з автомобілями Mercedes Benz та Skoda Octavia. Після цього Skoda Octavia ще й відкинуло в бік Audi Q5, що стояла на парковці. Внаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.
Читати ще: У Луцьку пенсіонер на Mazda, який збив жінку на переході, відбувся умовним покаранням
На суді обвинувачений підтвердив факт порушення Правил дорожнього руху, щиро розкаявся у вчиненому та просив суворо не карати. Вина також підтверджується протоколом, схемою місця ДТП, рапортом, письмовими поясненнями учасників руху.
Відсутність тяжких наслідків та щире каяття пом’якшили покарання. У підсумку Миколу С. визнали винним у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП. Його оштрафували на 850 гривень та стягнули ще 600 гривень судового збору.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
Аварія трапилася 4 червня 2024 року в Струмівці Луцького району. Микола С. керував автомобілем Volkswagen LT 35, але під час руху був неуважний та не вибрав безпечної швидкості.
Чоловік скоїв зіткнення з автомобілями Mercedes Benz та Skoda Octavia. Після цього Skoda Octavia ще й відкинуло в бік Audi Q5, що стояла на парковці. Внаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.
Читати ще: У Луцьку пенсіонер на Mazda, який збив жінку на переході, відбувся умовним покаранням
На суді обвинувачений підтвердив факт порушення Правил дорожнього руху, щиро розкаявся у вчиненому та просив суворо не карати. Вина також підтверджується протоколом, схемою місця ДТП, рапортом, письмовими поясненнями учасників руху.
Відсутність тяжких наслідків та щире каяття пом’якшили покарання. У підсумку Миколу С. визнали винним у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП. Його оштрафували на 850 гривень та стягнули ще 600 гривень судового збору.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.