USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Постраждалу вирізали з авто: подробиці ДТП біля Луцька

7 Липня 2018 20:41
У ДТП, що сталася 7 липня в Зміїнці, постраждали двоє осіб.

Про це інформує Волинська регіональна дирекція НТУ.

Як повідомлялося, аварія за участю двох автівок трапилася сьогодні близько 12 години.

Зі слів Валентини Костюк, старшого лікаря обласного центру екстреної медицини, постраждали двоє людей, які їхали у ВАЗі. Пасажирку вирізали з машини рятувальники, в неї після удару застрягла нога у конструкції авто.

Жінку та водія госпіталізували у міську клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вік Показати IP 7 Липня 2018 21:20
Чому жигулі, таврії і тому подібне ше не заборонили, цеж морально і фізично застарілі моделі, ні міцності ні подушок безпеки ні комфорту.
Лучанин до Вік Показати IP 7 Липня 2018 21:52
Потрібно заборонити таким долб....ам, як на шкоді, сідати за кермо. А кому на чому їздити, це вже особисте. Хто що може собі позволити, на тому і їзде.
БОС до Лучанин Показати IP 7 Липня 2018 22:23
100 %
БОС до Вік Показати IP 7 Липня 2018 22:09
Голову треба мати і мозги включати, якщо вони звичайно є. Причому тут жигулі. Думай що пишеш турок.
Луцьк Показати IP 7 Липня 2018 22:40
А жигулі- ПРИ ТОМУ - що в них вижити - це вже везіння. Так що думайте що пишете. Ти їдеш на жигулі - тобі на зустріч несеться Джип Ауді к7 (наприклад) - в тебе шансів далі жити немає взагалі. Якби ти їхав хоча би на старенькому мерседесі - хоча би в лікарню попадеш і вилікуєшся за пару тижнів. !! Думайте що пишете!! Чого Порошенко на жигулях не їздить???
111 до Луцьк Показати IP 7 Липня 2018 23:34
Нееее! Всіх на жигулі і славути!!!! Б*читесь на більш безпечні бляхи, майте шо маєте
111 до Луцьк Показати IP 7 Липня 2018 23:34
Нееее! Всіх на жигулі і славути!!!! Бичитесь на більш безпечні бляхи, майте шо маєте
БОС до Луцьк Показати IP 7 Липня 2018 23:55
Це ти думай що пишеш олень. Голову треба мати навіть пішоходам.
Дмитро Показати IP 7 Липня 2018 23:31
На старенькому Камазі більше шансів вижити ніж в мерседесі, то можливо заборонимо мерсебеси?
Андрій Показати IP 7 Липня 2018 23:56
Раніше років з 10-20 назад, на дорогах більшістю авто були "Волги", "Жигулі", "Таврії", "Москвичі" та старенькі іномарки : "Кадети", "Гольф-2", "Пасати В-3", "Ауді-80" і т.д. Ні в одній з тих іномарок та і вітчизняних автівок не було ні подушок безпеки, не скрізь було і ABS та інших засобів безпеки. Проте аварій було менше, смертей на дорогах теж. Тепер машин значно більше, майже 90 % мають і Airbag і ABS, а рівень травматизму ісмертності на дорогах зашкалює. Може справа не в авто, а в диб...ах, що дорвалися до них і відчувають себе "королями доріг" ? P.S. Постраждалим швидкого одужання ! Нехай все з ними буде добре.
12 до Андрій Показати IP 8 Липня 2018 09:32
Ну звичайно, коли на одне місто сто років назад було аж два авто, так взагалі аварій не було бо одна на одному кінці міста їздила, інша на іншому, потім коли їх стало 10, трохи частіше аварії були бо почали біля бару пересікатися, купити сто авто, так ще частіше... Згідно статистики яку я найшов, в 2005 році 1865 аварій, за 2017 - 2340 аварій
Андрій до 12 Показати IP 8 Липня 2018 12:52
Так мова не про авто, а про дибі...в за кермом. Як кажуть : "Дай дурню х..й скляний то він і х..я розіб'є і руки поріже". Як би елементарно дотримувались ПДР то і дтп було б менше, і смертей на дорогах, незалежно від марок автівок. А так маємо те що маємо !
12 до Андрій до 12 Показати IP 8 Липня 2018 13:30