USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У 17-річного волинянина діагностували рак печінки

24 Березня 2019 20:42
17-річному Анатолію Бойку з Любешівського району поставили діагноз – рак печінки. Небайдужих волинян просять допомогти зібрати гроші на лікування.

Про це на своїй сторінці у facebook написала засновниця благодійного фонду «Стопрак» Марія Адамчук.

«...Лікування просте – таблетки Нексавар, проте на офіційному ринку ціна їх захмарна: 61 750 грн. за 1 упаковку, якої йому вистачить лише на місяць...Ми купили і сьогодні завезли йому 1 уп. цих таблеток, але зараз терміново треба шукати кошти, щоб докупити ще. Мама в розпачі, бо сума для сім’ї просто нереальна», – йдеться у дописі.

Реквізити Благодійний Фонд «СТОПРАК»:

ПриватБанк

поточний рахунок 26006055501466,

МФО – 303440.

ЄДРПОУ 37537784 (якщо Ви перераховуєте кошти через термінал ПриватБанку, то в меню обирайте опцію "Внесення виручки").
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 22 Березня 2019 10:16
Дайте банківські реквізити матері
123 Показати IP 22 Березня 2019 10:17
А чому рахунок батьків не пишуть, а фонду ???
123 Показати IP 22 Березня 2019 14:07
Де реквізити батьків ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 24 Березня 2019 21:43
І навіщо засновниця фонду пише неправду??? Аптека №1 "Помощь" (Запорожье) Телефон: (068) 166-46-31, (050) 956-21-92, (063) 241-51-32 Адрес: г. Запорожье, ул. Автобусная, 17 показать на карте Доставка*: Экспресс доставка по Украине курьерскими службами, курьером по Киеву. Предусмотрены скидки для покупателей. Цены действительны при резервировании. Оставить жалобу 33240.00 грн. НЕКСАВАР (Сорафениб) табл. п/о 200мг №112, Байєр Фарма, Німеччина
Анонім Показати IP 24 Березня 2019 21:45
Sorafenat 200mg × 120 таб. 250$-дженерiк,в 10 разiв дешевше,Iндiя
Я Показати IP 24 Березня 2019 22:52
Давайте допоможемо хто скільки може цьому юнаку, бо душа плаче, бо така хвороба ....жаль молодь , а в селі в батьків які там заробітки- копійки
хехъ Показати IP 25 Березня 2019 10:25
Советы давать глупо, не зная специфики и всего остального. Но. Есть в Киеве институт, если не ошибусь "радиологии и онкологии", что на углу улиц Ломоносова и Васильковской. Сейчас он - "Национальный институт рака". На себе опробовал. Телефон матери бы...
лучанин Показати IP 25 Березня 2019 21:28
Фондам не вірю. Пишу так, бо переконався не один раз, як кажуть, перевірино на собі. Було і горе, були і проблемі.
Світлана Показати IP 1 Квітня 2019 09:21
Вони проходили діагностику в Києві в інституті Раку! 5168757394505236- мама Бойко Лариса Михайлівна