USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Потрібна термінова допомога пораненому волинянину

16 Липня 2014 22:47
Поранений під час боїв під Слов’янськом волинянин Анатолій Устимюк потребує негайної операції за кордоном. Терміновість у тому, що в разі несвоєчасного медичного втручання бійцю загрожує ампутація ноги.

Про це написала волонтер Наталія Соколова на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, Анатолій Устимюк, десантник 80-ї окремої аеромобільної бригади Львівської області, уродженець Раків-Лісу, Волинської області, отримав тяжке поранення під час боїв з терористами у Слов’янську.

Наталії Соколової просить допомогти зібрати гроші на лікування за кордоном Анатолія Устимюка.

«Можливість врятувати ногу вже рахуємо на дні. Йому 21 рік був поранений 27 червня під Слов'янськом. Рана 25 сантиметрів. Ліве стегно. Перебито артерію (вставлена вже штучна), вену, нерви. Нога не чутлива повністю лікарі зробили все можливе. Але вчора знайшли за штучною артерію осколки, неможна робити МРТ. В Украіні нерв та довжину його пошкодження з'ясувати неможливо», - написала Наталія Соколова.

«Ізраїль єдиний береться поставити хлопця на ноги. Ціна 117 000$. Ціна за нормальне життя з ногою, яку не відріжуть від паху. Вже на картку мами назбирали біля 40000$. Прошу вас, рідні мої друзі, допоможіть хлопцю! Дамо йому шан на нормальне життя», - додала волонтер.

Картковий номер мами ПриватБАНК 5168757268832468. Номер рахунку 29244825509100. МФО-305299, код-14360570 Устимюк Наталія Петрівна 0961268737.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Надія Показати IP 16 Липня 2014 22:58
Дуже шкода. Але деж мені взяти. Зарплата чоловіка, з тими цінами, стала мізерна. З дитячих грошей зняли 130 гривень. Ми і так ніщі. Це хай ці депутати з президентом і дають гроші, це на їхніх фірмах продукція дорожчає. І відповідно вони і наживаються.
Мишко Показати IP 16 Липня 2014 23:47
Друзи, нас тисячи!!!Пропоную вид кожнои людини по 100 грн. Завтра це може бути история кожного. Хлопець захищав нашу Батькивщину поки ми солодко спимо, смачно имо и т.д. Не будьте байдужими. В нього тильки починаеться життя!!!
Дончанин до Мишко Показати IP 17 Липня 2014 07:47
Хотя бы поставил украинскую раскладку клавиатуры, если пытаешься писать на украинском. Ну теперь по поводу "поки ми солодко спимо, смачно имо": "Глава украинского правительства Арсений Яценюк обвинил российские спецслужбы в том, что население страны требует от киевских властей повышения социальных выплат. По мнению премьер-министра, Москва таким образом пытается дестабилизировать ситуацию на Украине. Несколькими днями ранее о причастности ФСБ к нынешней ситуации на Майдане заявлял министр внутренних дел Арсен Аваков."
Тарас Бульба Показати IP 17 Липня 2014 06:30
Дайте номер телефону матері Анатолія
сама до Тарас Бульба Показати IP 17 Липня 2014 10:16
номер телефону, я так розумію, в кінці статті, після реквізитів картки
Сонячна Показати IP 17 Липня 2014 11:36
До Надії......Жіночко, ніхто не каже вам 1000 грн переказувати...хоч 20...все одно ж на них купите непотрібної ковбаси чи майонезу ...а в магазин за ними НОГАМИ підете....а хлопець вже може ніколи не ходити...не те, що в магазин, а ВЗАГАЛІ!!!!!!!!! І ще, не розумію людей, котрі кажуть, а чого я маю допомагати - я їх не знаю..а ті хлопці, що який місяць там - на кривавому Сході знають всіх нас??? Вони теж хочуть спокійно спати, жити, поїхати на озеро, сходити в кіно, працювати, бути з сім'єю.... Не збідніє та рука, що дає...
перехожа Показати IP 17 Липня 2014 14:07
Перекажу обов"язково, і рідних попрошу. Хоч по 10-30 грн. У самої дохід лише "дитячі" грошію Знаю, що депутати вже кілька хлопців за власний рахунок вилікували, без оголошень. Та, вибачте, але усім вони не допоможуть. Треба й нам долучатись. Краще я здам, та не дай Боже аби для мене збирали.... ДОПОМОЖЕМО ТОЛІКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 17 Липня 2014 23:32
Реально - звертатись до місцевих олігархів.Вони мають кошти і можливості.