Повідомили, чому в Луцьку не курсує автобус № 23
Рух за маршрутом № 23 у Луцьку припинили через припинення дії договору з перевізником.
Про це під час оперативної наради в Луцькій міській раді розповів директор управління транспорту та зв’язку міськради Володимир Степанов.
«На сьогодні перевізників, які хочуть працювати на цьому маршруті, нема», – сказав він та додав, що зараз управління готує оголошення про конкурс на наступний виконком.
Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернув увагу, що оголошення про те, чому перестав їздити автобус № 23, не підготували та не подали навіть на сайті міської ради.
Він акцентував, що необхідно відновити рух за маршрутом, та нагадав, що нещодавно на вимогу перевізників було підвищено вартість проїзду і те, що маршрут – рентабельний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час оперативної наради в Луцькій міській раді розповів директор управління транспорту та зв’язку міськради Володимир Степанов.
«На сьогодні перевізників, які хочуть працювати на цьому маршруті, нема», – сказав він та додав, що зараз управління готує оголошення про конкурс на наступний виконком.
Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернув увагу, що оголошення про те, чому перестав їздити автобус № 23, не підготували та не подали навіть на сайті міської ради.
Він акцентував, що необхідно відновити рух за маршрутом, та нагадав, що нещодавно на вимогу перевізників було підвищено вартість проїзду і те, що маршрут – рентабельний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
луцький
Показати IP
10 Вересня 2019 11:02
А не здається посадовцям, що у першу чергу мають думати про комфорт горомадян, а не прибутковість маршруту?! Тоді накажіть прибутковим, щоб виділили по пару автобусів на 23-й і все буде як треба, а то граються вони... Про людей треба думати, а не піддаватись на шантаж від перевізників!!!
Андрій
Показати IP
10 Вересня 2019 11:04
Ще раз хочу нагадати: зламок жовтого кольору, що їздить не по графіку і без комфортних умов для пасажирів, без сучасних засобів оплати за проїзд НЕ МОЖЕ НАЗИВАТИСЯ АВТОБУСОМ. Це - спосіб наглого заробітку..
Паша до Андрій
Показати IP
10 Вересня 2019 15:56
який ти хитрий, і правильний
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.