USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Повідомили, хто представляє команду Зеленського на Волині

5 Лютого 2019 16:07
Команду кандидата у президенти України Володимира Зеленського на Волині представлятиме Валерій Стернійчук.

Про це стало відомо на сторінці ЗеКоманди у Фейсбуці.

Окрім того, в мережі з'явилася сторінка волинської команди Зеленського.

Зазначимо, що Валерій Стернійчук відомий на Волині як організатор культурно-розважальних заходів, івент-менеджер, громадський активіст, голова ГО «Волинський актив молоді». Наразі є керівником студентської Ліги Сміху на Волині.

Досвіду в політиці лучанин раніше не мав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Антон Показати IP 5 Лютого 2019 16:54
Молодець!
За Пороха Показати IP 5 Лютого 2019 19:15
Шоу продовжується.
Ірина Показати IP 5 Лютого 2019 20:56
Ото достойний... Капец
Так Так Показати IP 6 Лютого 2019 10:35
Країна клоунів! Якщо за Зе проголосує хоч 10% я з цієї країни звалю. Нема мені, що тут робити!
Мігрант до Так Так Показати IP 6 Лютого 2019 10:51
Підібрав вже куди?
Так Так до Мігрант Показати IP 6 Лютого 2019 11:13
Та хоть куди, де багаті не знущаються над бідними!
Отак Показати IP 13 Лютого 2019 23:47
Країна клоунів - добре сказано! Країна-цирк, де періодично вибирають головного клоуна. Останній показав непрофесіоналізм і тупість - що ж дивного, що люди його хочуть замінити хоч на професіонала?
Світло Показати IP 24 Березня 2019 19:41
Сміється той, хто не вірить у зміни. Дуже зручно нічого не міняти і жалітись, що погано жити.