Повідомили, в якому стані госпіталізували хлопця, який на Волині потрапив під потяг
20-річного хлопця, який 30 червня близько 15:00 потрапив під потяг, госпіталізували у відділення реанімації у важкому стані.
Як розповів Інформаційному агентству Волинські Новини завідувач оперативно-диспетчерської служби Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Станіслав Лінік, повідомлення до швидкої надійшло о 15:07.
20-річного хлопця госпіталізували у Волинську обласну клінічну лікарню. Його стан важкий.
Медики діагностували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму, підозру на перелом основи черепа, переломи лівої плечової кістки, лівого стегна та лівої гомілки. Також у хлопця закрита травма живота.
Потерпілий госпіталізований у відділення реанімації.
Як повідомляли у поліції, на вулиці Незалежності машиніст вантажного потяга сполученням «Ковель-Здолбунів» допустив наїзд на хлопця. Він переходив залізничні колії в навушниках.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Інформаційному агентству Волинські Новини завідувач оперативно-диспетчерської служби Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Станіслав Лінік, повідомлення до швидкої надійшло о 15:07.
20-річного хлопця госпіталізували у Волинську обласну клінічну лікарню. Його стан важкий.
Медики діагностували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму, підозру на перелом основи черепа, переломи лівої плечової кістки, лівого стегна та лівої гомілки. Також у хлопця закрита травма живота.
Потерпілий госпіталізований у відділення реанімації.
Як повідомляли у поліції, на вулиці Незалежності машиніст вантажного потяга сполученням «Ковель-Здолбунів» допустив наїзд на хлопця. Він переходив залізничні колії в навушниках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Володимир
Показати IP
1 Липня 2024 15:37
Чи машиніст потягу міг кудись звернути, чи раптово загальмувати, щоб спинити сто тонну громадину. Щиро шкода хлопця, батьків. Але це не перший випадок попадання під потяг у навушниках. Будьте уважні біля залізничних колій.
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.