USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Трагічний випадок у Луцьку: чому юнак не почув наближення потяга

30 Січня 2018 18:04
Після трагічної загибелі юнака під потягом у Луцьку вирішують питання про додаткові заходи безпеки на аварійному місці.

Незважаючи на встановлені попереджувальні знаки, люди намагаються перетнути залізничну колію в забороненому місці, внаслідок чого трапляються смертельні випадки. Нині йде мова про те, щоб небезпечну ділянку колії відгородити парканом. Про це йдеться у сюжеті ВРД НТУ.

Нагадаємо, вчора, 29 січня в районі вулиці Ківерцівської під потяг «Москва-Ковель» потрапив 18-річний житель Шацька. Згідно з попередньою інформацією, він був у навушниках і не почув наближення потяга.

Головний інженер ківерцівської дистанції колії Олександр Новосад каже, що чоловік не зреагував на попереджувальні сигнали машиніста потяга.

«З обох сторін від колій встановлено щити, які попереджають про небезпеку перетину залізничних колій. З одного і з іншого боку - дорога, їдуть автомобілі, й не чути сигналу потяга», – Олександр Новосад.

Це вже 5-ий смертельний випадок на цій ділянці залізниці за останні кілька років. Пішоходів не стримують ні вказівники про заборону руху, ні штрафи. Нагадаємо, на коліях на вулиці Ківерцівській. Минулого року тут потяг збив чоловіка, а 26 травня поїзд збив жінку, яка загинула на місці подій. 18 травня на залізничному переїзді неподалік вулиці Карпенка-Карого поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під вантажний потяг потрапила 16-річна лучанка. Дівчина загинула на місці.

Після останньої трагедії заговорили про будівництво паркану біля небезпечної ділянки.

«За рішенням протокольним місто зобов’язалося розглянути питання про встановлення огорожі. Залізниця не може, оскільки тут – земля міста. А в межах землі міста залізниця не може виконувати якісь роботи», – додає головний інженер. «Питання влаштування паркану ми вивчали. На сьогоднішній день ведуться переговори про спільне фінансування його з «Укрзалізницею». Тому, якщо люди, які дбають про своє життя, про свою безпеку можуть спокійно перейти, піднятися сходами на шляхопровід і перейти. Треба бути трошки уважнішим і думати», – зазначивв заступник директора департаменту ЖКГ Микола Осіюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
—— Показати IP 30 Січня 2018 19:20
Дуже шкода що для (нашої влади) паркан дорожчий за людське життя... там загинуло як мінімум П’ЯТЕРО людей!!!
Ігор Луцький до —— Показати IP 30 Січня 2018 19:49
Якби тут зробили забор, то ці 5 людей влізли б під поїзд в іншому місці. Хто шукає - той знаходить
123 Показати IP 30 Січня 2018 19:58
для д*білів пише не йти....там треба протитанковий рів треба копати...
Вася Показати IP 30 Січня 2018 20:12
Що за придур.к там сидить? Навіщо вести переговори з укрзалізницею, якщо він наперед знає що "залізниця не може виконувати якісь роботи в межах міста"??? Ну хіба не йолоп???
Шкуряк Зірак Показати IP 30 Січня 2018 20:21
Природного відбору за сером Дарвіном ще ніхто не відміняв.
132 до Шкуряк Зірак Показати IP 30 Січня 2018 21:00
ти якраз тому і приклад.
Заткнись до Шкуряк Зірак Показати IP 31 Січня 2018 11:07
урод, хоча б мали мінімум милосердя і поспівчували замісь того щоб тут просторікувати. У всьому світі зараз підлітки ходять в навушниках повсюди - на вулицях, в транспорті, в торгових центрах і ніде це не є смертельним вироком, крім нашого бардаку. Твої діти в навушниках не ходять, ні? якщо їм від 10 до 30 років то сто відсотків ходять і правила час від часу теж порушують, так що помовч про Дарвіна.
я Показати IP 31 Січня 2018 11:38
так можна було б колючий дріт натягнути в декілька рядів... по бюджету дешевше... виконання швидше... і вже якась перепона...
Земляк до Заткнись Показати IP 31 Січня 2018 14:10
Не ур?д а вир?док, а навушники мають бути з максимальною гучністю і до них має бути стразовка з домовиною!
Ну до Земляк до Заткнись Показати IP 1 Лютого 2018 17:06
поумнічай. У?од він і є у?од , незалежно від мовних премудростей, але як тобі більш подобається ви?одок, то нехай - суті це не міняє.
Із Шацька Показати IP 1 Лютого 2018 13:36
Навушники ні при чому. Наскільки відомо, він чекав, поки проїде поїзд, тобто бачив його, але стояв дуже близько, і його затягнуло... Сліди травм на тілі мінімальні, якби поїзд його збив під час переходу колії, то травми були б самі розумієте які. ПОРАДА КОМЕНТАТОРАМ: не пишіть коментарів, тим більше у таких випадках, коли не маєте достовірної інформації. Нехай у вас буде все добре і нехай вас і ваші родини минає така біда...
От до Із Шацька Показати IP 1 Лютого 2018 17:07
жах який! Бідолашний хлопчина. Дуже шкода.