USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Пожежа у будинку депутата Волиньради

22 Січня 2015 22:31
У селі Гаразджа Луцького району трапилася пожежа у будинк бізнесмена, депутата Волинської облради Василя Столяра. Про це повідомляє "Волинський Інформаційний портал" з посиланням на власні достовірні джерела.

"Наразі у селі Гаразджа Луцького району триває процес гасіння пожежі, яка виникла у помешканні депутата Волинської облради, бізнесмена Василя Столяра", - йдеться у повідомленні.

Також інформація щодо пожежі є у соціальній мережі ВКонтакте.

"В Столяра горить будинок! За Лищем!" - пише Віктор Мурахевич у мережі.

Сума завданих збитків і ступінь пошкодження майна не уточнюються. На місці надзвичайної події працюють відповідні служби.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
123 Показати IP 22 Січня 2015 22:54
Щось зачасто горить у Луцьку - то майно - то машини. То лі піроман завівся, то лі бандота з луганди сюди перекочувала?
321 до 123 Показати IP 23 Січня 2015 06:11
А то лі треба нести відповідальність ....
231 до 321 Показати IP 23 Січня 2015 09:51
А то лі Вася отримає страховку за будинок....
)) Показати IP 22 Січня 2015 22:57
Вряд ли с луганды. Или бандосы, или достал людей)
Саня Показати IP 22 Січня 2015 23:10
Це не Гаразджа а село Лище просто хата в далечені і получається як хутір і говорять що Гаразджа тому що звідти доїзд кращий
123 Показати IP 22 Січня 2015 23:33
Кредитори втратили надію повернути гроші. Вася банкротттттт!!!!!
знаючий Показати IP 23 Січня 2015 00:13
Все вертається....стільки знайомих моїх Вася на бабки кидонув.....
Андрій Показати IP 23 Січня 2015 00:50
Не знаю цього чоловіка, чи добрий чи поганий. Але в цьому житті є якісь вищі сили - коли твориш добро, то тобі добре буде, а коли твориш зло, то воно тобі ж і повертається. Звертаюсь до всіх крутих людей - не забувайте віддавати на пожертву десятину того що маєте.
Анонім до Андрій Показати IP 23 Січня 2015 06:16
100%.
крутий до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 09:25
так скільки віддавати 10% чи 100%???
Олег Показати IP 23 Січня 2015 01:19
Скільки злості... В людини горе. Кому легше від того, що у когось згорить дім?
Хлоп до Олег Показати IP 23 Січня 2015 06:50
Чи ми не украiнцi вже?
Ваня до Олег Показати IP 23 Січня 2015 09:13
А ти чого так переживаєш-це не людина-це олігарх і ворюга. За все потрібно платити, от і платить.Кого жаль? Його і йому подібних аніскілечки.
ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 07:43
тили, тили, тили бом -загорелся кошкин дом
Оксана до ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 08:20
ну от зразу видно, що "воно"
ВОНО до Оксана Показати IP 23 Січня 2015 08:22
видно шо ви не читали дитячого віршика про *Кошкин дом*
обс до ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 11:06
ти мабуть крім цієі книжки з казками більше нічого і не читав, в скоріше всього і цю тобі прочитали вголос
Тарас Показати IP 23 Січня 2015 10:02
Це напевно каколега Собуцький М.Т. поміг товаришу.
горить палає Показати IP 23 Січня 2015 12:05
https://www.youtube.com/watch?v=8kkPB-CmATQ#t=18
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 01:09
О боже, скільки злоби? Чоловіче ти певно в житті багато завинив, але по - людськи тримайся. Міняй життєві приорітети, починай цінувати те , що в тебе є . Саме головне - ти живий, а все інше інше .... то не важливо. - Так вже ведеться у нас - патологічна ненависть до тих хто щось має.....
? Показати IP 24 Січня 2015 13:07
Вже другий депутат облради. Сценарій схожий.
777 Показати IP 24 Січня 2015 23:45
БЮТ