USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Міліція - до волинських батьків: не пускайте дітей до революціонерів!

27 Березня 2014 15:49
«Батьки повинні не допускати дітей підліткового віку до участі в радикальних угрупованнях, бо це небезпечно», - застерігає головний міліціонер Волині.

Про це йшлося під час прес-конференції у виконувача обов’язків начальника УМВС у Волинській області Михайла Руденка вчора, 26 березня.

«Звертаюся до батьків, у кого діти у важкому віковому періоді 15-18 років: сьогодні дітям треба навчатися, бо радикальні настрої, які захоплюють неповнолітніх своїм романтизмом, можуть призвести до плачевних наслідків. У молодого покоління повинна бути хороша свідомість. Зараз у них зароджуються певні ідеологічні моменти, на жаль, багато неповнолітніх беруть участь в громадських революційних об’єднаннях, а це може виховати у них вседозволеність», - зазначає Михайло Руденко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Ідеологія СРСР Показати IP 27 Березня 2014 15:52
Я повертаюсь.... Буде тільки одна визнана партія.
йося моргенштерн до Ідеологія СРСР Показати IP 27 Березня 2014 16:53
я ще 2 місяці назад про це говорив!!!!!!!!!!!!
Василь Показати IP 27 Березня 2014 16:12
коментар було видалено
Не друг Показати IP 27 Березня 2014 16:18
Щось радити має право людина, правоохоронець, який дотримується християнських чеснот та моральних цінностей. Під ці критерії ви, на жаль, не підпадаєте, а тому сидіть тихо до люстрації і не виступайте.
ІВАН до Не друг Показати IP 28 Березня 2014 07:53
Да фіг вони ту люстрацію зроблять... Що не видно! Таж сама б*длота осталась... ну їхні друзі! Фамілії помінялись.. А суть таж сама!
Городянин Показати IP 27 Березня 2014 16:21
Як на мене - це хороший міліціонер, й фаховий!
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 16:28
якщо такі негативні коментарі проти людини,яка каже правду,то ясно чиї діти бігають по майдані. головою треба думати хоть трошки,а то за дітьми не дивляться, а вони без якоїсь сформованої думки і свідомомсті як телята ідуть невідомо за ким, розмальовують стіни фашистськими символами і думають, що герої.. шикарне майбутнє чекає всіх.
лікар до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 16:34
Совок головного мозку - це невиліковна хвороба. Мені шкода твоїх дітей. Мабуть сидять під спідницею як драглі і чекають на "нового господаря".
Анонім до лікар Показати IP 27 Березня 2014 16:39
за дітей моїх не переживай, вони виростуть нормальними, навідмінну від твоїх. думаю ти не лікар, а пацієнт,якому лікуватись треба.і гени то така штука, знаєш.
лікар до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 17:28
А чому ж ти, такий хороший тато не можеш сформувати їхню думку сам, щоб вони не бігали за чужими дядьками? Якби твоїй пораді слідували всі батьки і слухали що скаже міліція, яка їх вбивала на Майдані, то яке майбутнє Україну чекало б? І цікаво, хто це у нас розмальовує? Щось я не бачу. Може ти інопланетянин? Спустись на землю.
Анонім до лікар Показати IP 27 Березня 2014 17:34
хто сказав, що мої діти бігають за чужими дядьками? ооо..починається. судячи по відео з майдану,не одна міліція така погана, а мітингувальники теж не святі. це по-перше, а по-другге, відкрий свої очі і походи по місту. чи, можливо, ти такий ж освічений,як і ті 15-літні і не розумієш,чим і як розписаний весь луцьк? а можливо це тобі 15 років і ти один з них?
лікар до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 17:50
Так прошу повідомити де і чим розписане місто. А відносно мітингувальників... Щось їх набагато більше загинуло. І мабуть в тебе абсолютно нема ніякого співчуття ні до хлопців, ні до їх матерів.
лікар до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 18:21
Чого замовк? Хлопці повинні були мовчки стоти і чекати поки їх вб"ють? Ти тремтиш перед намальованими символами. Що ж - хороший приклад батька-воїна для синів.
Білий молот до лікар Показати IP 27 Березня 2014 18:24
коментар було видалено
Анонім до лікар Показати IP 27 Березня 2014 21:47
не треба тут розводити соплі. кожен знав на що йде. чи не так? людей померло дуже багато з обох сторін.і невідомо скільки пропало. правда різниця в тому, що одні прийшли за власною волею,а інших пригнали. межу бачиш,а? тремтіти перед символи справи інших, а я доношу те,чого не бачать люди. і згадай історію,як то все було і чого б то мирні люди,які хочуть добра таке б малювали? мені це дивно.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 16:56
До того ж самого закликала міліція до перемоги революції. Народ, ублюдки очухались, хочуть все повернути на "зад".
Андрій до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 17:25
І в чому перемога твоєї революції?
123 Показати IP 27 Березня 2014 17:42
вам рекомендуе увд не соби слухайте ваши дети циліше будуть не його
0501 Показати IP 27 Березня 2014 18:12
Для дуже "ліволіціонерних батьків" - не хочете навчати,будете ховати.У закритих трунах.Якщо знайдете те,що потребує погрібальної церемонії.
0501 Показати IP 27 Березня 2014 19:33
Дивись,мув прищелепкуватий,а то плювалка лусне у трьох місцях одночасно.
угу Показати IP 27 Березня 2014 20:04
хто багато гавкае той не чого не робить)))ти напевно на вулицю зараз і не виходиш щур)))дивись щоб в тебе дупа не тріснула)))іди янику свому батькові хами)))
Ведьма до угу Показати IP 27 Березня 2014 20:56
Гавкаешь здесь ты, смотри не лопни от ненависти, такое бывает
Анонім до Ведьма Показати IP 28 Березня 2014 06:45
в кацапів своеі думки не питаем))))геть в крим криси путіновські
Ведьма до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 11:26
Я - украинка, а вот ты ***
відповідь Показати IP 28 Березня 2014 01:37
дякую молодь вам
антон Показати IP 28 Березня 2014 07:46
Нормально ДА!! А як на майдан везли цих дітей під пулі, це тіпа нормально було! Зарас всі полишались на своїх місцях. Чинуши знову як міністри,несчасну справку знову треба два дні вибивати... знову футболять від дверей до дверей... Мінти на дорозі знову починають касу знімати... І тепер до батьків звертаєтесь! Вже крісельце пригріло! БРЕХУНИ ТУПОРИЛІ!!!
сам брехун до антон Показати IP 28 Березня 2014 08:26
конкретні факти давай, пустими словами кидаєшся
антошці Показати IP 28 Березня 2014 10:06
Тобі, щоб касу збити, автомат до горла приставляють? Якщо так, по пошли на.... і їдь. далі. Чи, може, сам налитий їдеш і повзаєш в ногах гаїшника і тичеш йому гроші? Тоді, це інакше зветься. Факти назви.