USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Правий сектор та Автомайдан їде в Ковель та на кордон

23 Березня 2014 11:32
Представники Правого сектору та Автомайдану у Луцьку збираються на народне віче, яке відбуватиметься в Ковелі. Окрім того, активісти поїдуть на кордон.

«Запрошуємо журналістів на народне віче, яке відбудеться в Ковелі о 15:00 біля міської ради. Участь у ньому візьмуть представники «Правого сектору» Волині та луцького «Автомайдану», - пишуть в мережі.

Після віче відбудеться поїздка на кордон, де бійці «Правого сектору» допомагають прикордонникам в охороні держкордону.

Виїзд з Луцька о 13:00. Збір біля Палацу культури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
дідо Показати IP 23 Березня 2014 11:43
На Волині нема що охороняти. Хай би їхали у Херсонськуабо Луганську області.
Волинська Січ до дідо Показати IP 23 Березня 2014 12:38
тролі за
біда до дідо Показати IP 23 Березня 2014 12:46
А ви звідти пишете свої рекомендації? Вони роблять те ,що їм під силу, те , що не страшно, в той час ,як більшість критиків не робить взагалі нічого. Особисто моя думка : вони молодці, але надмірне висвітлення їхньої не надто важливої діяльності породжує антипатію. Скоро будуть новини типу : "Сьогодні бійцями правого сектору було переведено 76-річну лучанку через дорогу."
Александр до біда Показати IP 23 Березня 2014 13:19
У меня только один вопрос: Вы хотели бы, чтобы Ваш сын сейчас вместе с ПС и Автомайданом был таким же вот молодцом и делал вот это же, "то, что под силу"?
Внук Показати IP 23 Березня 2014 11:45
Дійсно, дибіли
петрович Показати IP 23 Березня 2014 12:09
нехай пи**ують на кордон з кримом
))) до петрович Показати IP 23 Березня 2014 14:01
вже хоч кудись, аби не бачити оту порнуху. та й назавжди.
біда буде Показати IP 23 Березня 2014 12:16
коли розведемо махновщину. Рвуться до влади бездарні неуки. Під патріотичними гаслами залучаються люди, дійсно патріоти, для досягнення вузькополітичних цілей. Згадаєм історію, Жовтнева революція, ми цього хочемо!
біда до біда буде Показати IP 23 Березня 2014 12:34
Біда - це коли дурні, не знаючи нічого про махновщину, окрім кількох рядянських штампів ізригають свої квазікогнітивні потуги.. Махно, до речі, Денікіна розбив.
Ну ну до біда Показати IP 23 Березня 2014 13:09
Да ну ?
Александр до біда Показати IP 23 Березня 2014 13:16
А что хорошего в этом? И Врангеля, и Петлюру, а Шкуро разбил Махно...с красными против Григорьева, с Григорьевым против Деникина...кто заплатит-за того и воевал, белые не платили потому что презирали, гордые были, коасные использовали по полной, ордена раздавали, батьке льстили, а он очень это любил...или вы видите большой глубокий смысл в идеологии анархизма как основы для государства в 21 веке?
коля до біда буде Показати IP 23 Березня 2014 17:22
хватить вже розумні накерували (((хай тепер молодь бере в своі руки. 20 років я вашою владою наівся
о как.. Показати IP 23 Березня 2014 12:42
Куди тільки батьки дивляться або він думають що діти тимурівці? Городи капають!
Ігор Показати IP 23 Березня 2014 12:54
А який автомайдан їде у ковель???Автомайдан Волинь чи Автомайдан Україна уточніть будь-ласка!
Don Показати IP 23 Березня 2014 12:58
Хай їдуть і не повертаються!
Українець Показати IP 23 Березня 2014 13:35
Сьгодні офіційні представники Автомайдану зустрілися з офіційними представниками Правого сектору і прийняли рішення нанести візит Самообороні , в зв'язку з тим що Самооборона спала візит було перенесено.Послали всіх на ху* і пішли натягувати Майку Майці на голову, отака напружена робота наших героїв і так кожен день зранку до ночі з ночі до ранку, одне питання чим бля зайнятись щоб і бабла зрубати і тіпа героями бути і щоб люди не сіялись.Трудно бути героєм. слава героям волині . Вже всіх спасли кругом були,, де ще чисто там треба нагадити.
руль Показати IP 23 Березня 2014 13:56
не потрібно робити з пс, со і ам політичних героїв, це піна, що виноситься на берег морським штормом, після чого від неї не залишається жодного сліду. по-прростому таке самоуправство вже набиває оскому. якби попередники визвольних рухів на Україні знали про те, які у них є такі горді і мужні спадкоємці, то мабуть у могилах поперевертались-би.
пенсіонер Показати IP 23 Березня 2014 14:14
Через цих дибілів з ПС Україні скоро пипець буде. Правоохоронці ви що робите! Негайно зупиніть цих майдонутих по всій країні, нехай ідуть на заводи і працюють. Яким чином стоячи на майдуні і щотижня на віче стане краще жити? Таких непотрібних політиків Україна ще незнала.
Анонім до пенсіонер Показати IP 23 Березня 2014 21:46
та вже Україні п....ц прийшов ще трохи.Дебіли у руля.
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 14:53
я і не знав що у нас е шпигуни путіна)))тролі ми скоро вас половим. якщо стільки народу против йдіть на майдан. хоть подивимось на вас))СЛАВА УКРАІНІ!!!
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:45
то не путінські шпигуни-це миадекватні волиняни яких достали майдауни і революції і анархія і ми чекаємо...Путіна-він вирішить усі питання щодо фашистів і нациків.
Лучанин Показати IP 23 Березня 2014 18:53
Добре, що нарешті "правий сектор" кудись зібрався. Ще було б краще, якби він виїхав за кордон назавжди!
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:43
дасть бог десь вони таки подінуться назавжди.
ара Показати IP 23 Березня 2014 23:27
данильчуку самому страшно від того як він увійшов в кураж. А страшно тому, що скоро йому прийде кінець