USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Представили новий неофіційний герб Луцька. ФОТО

31 Серпня 2015 07:00
Модерні герби з’явилися у Луцька (на фото) та у низки інших обласних містах України та Криму. Це — серія робіт відомого українського художника Андрія Єрмоленка. Він працював над нею більше року.

Про це йшлося під зустрічі Президента з представниками територіальних громад, - повідомляє у Фейсбуці Адміністрація Президента України.

«У кожного герба, у кожного міста України є свій неповторний візерунок, свої особливості. Та ці такі різні візерунки, ці різні кольори разом утворюють єдину і неповторну Україну. І Київ, і Галичина, і Донбас, і Крим – це все Україна.

Ми з вами маємо плекати унікальність кожного нашого міста, кожного історичного регіону. Та мусимо пам’ятати: лише разом, в єдиній українській державі ми маємо шанс зберегти ці свої традиції», - йдеться у дописі.

Отож, пропонуємо ознайомитися з повною колекцією:



Сьогодні на зустрічі Президента з представниками територіальних громад усі звернули увагу на модерні герби обласних міст...

Posted by Адміністрація Президента України on 29 августа 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
сергій Показати IP 31 Серпня 2015 07:19
Герб Луцька не сподобався
Якось так Показати IP 31 Серпня 2015 08:12
Як витвір художнього мистецтва - гарно! Як геральдичний знак - повна дурня!
123 Показати IP 31 Серпня 2015 08:18
боже мій це що?
це качка Показати IP 31 Серпня 2015 08:31
з американського мультика
Гуля Показати IP 31 Серпня 2015 08:41
Луцький не сподобався, в інших містах цікавіші герби.
Юрист Показати IP 31 Серпня 2015 10:49
На герб міста потріно нанести дві фізіономії це Гунчика та Порошенка і то буде повна децентралізація міста Луцька!!! Як російський герб тільки з їхніми мордами.
Хлоп Показати IP 31 Серпня 2015 10:56
В мене інші питання, а для чого це? І по-друге, чи винен хтось (і хто) за це платити і скільки? Повна маячня...
Вова Показати IP 31 Серпня 2015 11:58
Воинствующий рыцарь- кряк
ГАНЬБА вор.владі Показати IP 1 Вересня 2015 09:42
КРАЩЕ ВСУНЬТЕ ТУДИ МЕРЗОТНЕ ОЧКАСТЕ РИЛО ІНДЕКСАЦІЙНОГО ВОРА ЯЙЦЕНЮКА, щоб обкраденний народ мав змогу плюнути на рило"благодєтєля"!
Сергій Показати IP 1 Вересня 2015 09:49
НУ це повна дурня ,страшна і уродлива картинка,Нинішній герб супер ,а це!!!! Кумановський зробив краще. Та і геральдики тут нема.