USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія таємно госпіталізували з COVID-19, – ЗМІ

18 Квітня 2020 14:10
Митрополита Онуфрія, предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату і єпископа РПЦ, таємно госпіталізували з коронавірусною інфекцією.

Про це повідомляє видання Релігійна правда з посиланням на власні джерела в Києво-Печерській Лаврі.

Крім Онуфрія, COVID-19 також виявили у митрополита РПЦ в Україні Антонія і ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській Лаврі єпископа Сильвестра, вони також госпіталізовані.

За даними видання, митрополити Онуфрій і Антоній тестувалися на коронавірус в таємному порядку і були доставлені у шпиталь під чужим ім’ям, аби «убезпечити РПЦвУ від звинувачень напередодні Великодня».

«Швидше за все, митрополит Онуфрій не проводитиме Великодню літургію, оскільки для нього наразі найважливішим питанням залишається власне здоров’я, а не репутація церкви», – заявило джерело Релігійної правди.

15 квітня стало відомо, що прокремлівський народний депутат Вадим Новинський, у якого підтвердився коронавірус, зустрічався напередодні з предстоятелем УПЦ Московського патріархату Онуфрієм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Qwerty Показати IP 18 Квітня 2020 15:21
Таємно!!! КГБшні методики працюють і далі.
Артем Показати IP 18 Квітня 2020 15:32
Ось наслідки поцелуев между депутатами і священиками
Саша Показати IP 18 Квітня 2020 15:47
Царство йому небесне, нехай земля буде пухом
Ха Показати IP 18 Квітня 2020 16:44
Коли смі будуть нести відповідальність за клівету і пцушникі успокойтесь подстілки заходу
? до Ха Показати IP 18 Квітня 2020 18:42
Ви укол пропустили, агресивне ви наше ? Бігом до врача за заспокійливим!
санітар Показати IP 18 Квітня 2020 17:28
Таємно госпіталізований?! А Божа заповідь "Не обмани"? Чи це не для Онуфрія?
Адекватний Показати IP 18 Квітня 2020 18:15
Я що це і правда - швидкого одужання!
Володимир до Адекватний Показати IP 18 Квітня 2020 19:15
Швидкого одужання і довгих років життя на протипролежневому матрасові...
Лучанин Показати IP 18 Квітня 2020 18:16
Ряди московської секти рідіють
Православна до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2020 19:13
А ви до якої секти належите?
Анонім до Православна Показати IP 18 Квітня 2020 21:02
до секти фашистів-націоналістів
Лучанин до Православна Показати IP 19 Квітня 2020 08:55
Я Українець і хожу в канонічну Православну Церкву України. А у кгбшної московської секти немає ні Томоса ні віри ні Бога.
Аноннім Показати IP 18 Квітня 2020 19:17
Так не просто госпіталізували а знаходиться він з неінфікованими ковідом наражаючи інших хворих
васько василенко Показати IP 18 Квітня 2020 21:55
А НЕ ХАЙ БУДЕ...
Гномік вафлєєй Показати IP 18 Квітня 2020 23:52
Замість благодатного вогню я освятив турецькі запальнички. Купуйте і святкуйте.
Небайдужий до Гномік вафлєєй Показати IP 19 Квітня 2020 10:18
Тобі в психлікарні провели інтернет? Дивись процедури не пропусти.