USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Реконструкції Луцького зоопарку заважають ведмеді

12 Листопада 2014 21:45
У Луцькому зоопарку підрядник каже, що не може належно проводити роботи і вкластися в терміни, якщо з території не заберуть ведмедів. А куди перемістити тварин, не знає ні директор зоопарку, ні міська влада.

Так, сьогодні, 12-го листопада, депутати Луцької міської ради приїхали на територію зоопарку, аби оцінити хід виконання робіт.

«Головні тут два об’єкти, які ми будуємо, – містечко для левів і ведмедів. Для левів буде відкритий та закритий вольєр і басейн. Окрім того, ми зробимо зверху естакаду, щоб можна було спостерігати за тваринами, а знизу відгородимо від відвідувачів броньованим склом. Для ведмедів зробимо 4 зовнішні вольєри і стільки ж внутрішніх. Площа кожного містечка буде приблизно по 1000 квадратних метрів. Втім, є проблема - роботи тривають, а на місці, де має бути містечко для ведмедів, досі живуть тварини. Це заважає будівництву. Тому їх необхідно прибрати, аби ми належно усе зробили і вклалися в строки», - розповів виконавець робіт, керівник ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», депутат облради Ігор Чорнуха.
Але після його заяв і директор зоопарку, і депутати сказали, що поки не бачать варіантів відселення тварин.

Зауважимо, вартість робіт - 15 мільйонів 406 тисяч 844 гривні і 23 копійки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2014 21:48
За 15 млн Чорнухи могли б і до себе додому тимчасово ведмедиків забрати, поки ремонт не зроблять
Андрій до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2014 22:13
А нащо, в них вже є
ведмеді та леви Показати IP 12 Листопада 2014 22:37
Люди! Ви хворі?..
Прораб до ведмеді та леви Показати IP 13 Листопада 2014 08:16
коментар було видалено
34 Показати IP 13 Листопада 2014 06:15
в ближайший лес...
111111 Показати IP 13 Листопада 2014 08:07
могли б за ці 15 мільйонів житло для бійців АТО збудувати а не для ведмедів
Kexfyby до 111111 Показати IP 13 Листопада 2014 08:56
МОВЧАВ БИ ВЖЕ ...
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 08:45
Побачимо, що ви набудуєте. А то, щоб показати щось людське мусиш дитину до Рівно везти.
ведмеді та леви Показати IP 13 Листопада 2014 08:50
Дико чути! Війна в країні! Не на часі естакади та басейни! Життя продовжується...
Джулія Показати IP 13 Листопада 2014 09:38
А перед початком будівництва ведмедики жили у шапках-невидимках??
Але Показати IP 13 Листопада 2014 10:24
поганому танцору ЯЙЦЯ мішають!
Петро Показати IP 13 Листопада 2014 14:01
Таке враження,що там 19 поверхівка будується)...
Надя Показати IP 13 Листопада 2014 15:05
Яка я рада нарешті, молодці як буде приємно з дітками ходити у зоопарк... Дякуємо Ігорю Чорнусі....
Галина Показати IP 13 Листопада 2014 15:19
За людей завжди є кому подумати , а от твариночки мучаться в таких умовах то краще дійсно їм на волі.....
я Показати IP 11 Грудня 2014 17:30
хочеться вірти, що і в Луцьку буде гарний зоопарк, куди не соромно привести гостей. Велике спасибі людям з великим серцем, які люблять і братів своїх менших. Боаво, що у нас є гарний господар.