USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

«Просинаюсь і задихаюсь»: опублікували переписку 20-річної вагітної, яка померла від COVID на Рівненщині

18 Листопада 2021 16:09
У пологовому будинку міста Дубно від коронавірусу померла 20-річна вагітна.

Про це вчора стало відомо ТСН з власних джерел. А сьогодні місцевий Telegram-канал RIVNE 1283 оприлюднив частину переписки померлої дівчини, передає Радіо Трек.

Жінка перебувала на 7 місяці вагітності. Її привезли до пологового будинку Дубна з Рівненського району, адже цей заклад надає стаціонарну медичну допомогу вагітним жінкам, хворим на COVID-19, з усієї Рівненщини.

Напередодні стало відомо про її смерть. На жаль, дитину також не вдалося врятувати. Відомо, що дівчину звали Олена.
Киснем треба було «ділитися»?

Там вона скаржиться на роботу медичного персоналу пологового та розповідає про погіршення стану свого здоров’я.

Виглядає, що в якийсь момент молодій жінці просто бракувало кисню.

Поки лежала одна в палаті, то кисню їй вистачало, коли ж у палату поклали ще одну пацієнтку, то киснем довелося «ділитися»: користуватися ним міг хтось тільки один із двох.

При цьому кисень з балонів ще й швидко закінчувався і хтось з медперсоналу мав йти та змінювати балон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 16:43
Боже, бідненька(((( як шкода. Та коли ж ця напасть уже відступить?!
Мда до Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 19:12
Ви маєте на увазі ту напасть, яка викинула мільярди в дороги, і зараз не забезпечує елементарним - киснем. Чи цих лікарів, черствість і байдужість яких не змінить зарплата і в 100 тисяч? Дуже боляче читати цю переписку. Спочивайте з Богом мама і янголятко.
Анонім до Мда Показати IP 18 Листопада 2021 22:35
Абсолютно очевидно, що мається на увазі напасть - страшна хвороба. Дуже шкода до болю, цю бідну дівчинку. І тільки про це були мої слова.Що за люди, що хлібом не годуй - дай влаштувати балаган з усього.Не можете просто поспівчувати - пройдіть повз з своїми політичними посилами, принаймні повз мій пост. Знайшли тему і місце для висловлювань своїх невдоволень і протестів(
Радувець Ларіса Показати IP 18 Листопада 2021 16:56
Така молода, прикро звісно
Жорник Василь Показати IP 18 Листопада 2021 21:26
В комментариях от пациентки чётко видно, что она была заложником медиков! Когда медики захватывают пациента в заложники, то смерть может наступить вовсе не от ковида, а с целью сокрытия противоправный действий медиков, которые вовсе не относятся к медицине. Уважаемая редакция, срочно поднимайте тему о недопустимости запрета прав пациентов, которые предусмотрены статьёй 287 Гражданского кодекса Украины!!!
Вася Показати IP 18 Листопада 2021 23:12
Вакцинуйтесь, і не прийдеться помирати під киснем на двох
Юра Показати IP 27 Листопада 2021 22:40
Вакцинуйтеся і не купуйте довідки. Вакцинація безкоштовна, а балону з киснем може і не бути. Найкраще лікування - це профілактика!