USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Протистояння «Волині» з «Зіркою» у Луцьку. Фоторепортаж

18 Квітня 2017 09:23
Матч 25-го туру Чемпіонату України з фуболу між луцькою «Волинню» та «Зіркою» з Кропивницького закінчився з рахунком 1:0.

Гра відбувалася 16 квітня у Луцьку на стадіоні Авангард.

Нагадаємо, вирішальною у таймі стала 32-а хвилина гри: Юрій Романюк пронісся по правому флангу, продерся між двома опонентами та віддав ідеальний пас на вихід Петрова віч-на-віч із Пастом. А найкраший у цьому сезоні бомбардир Волині витримав паузу, обіграв кіпера та закотив «кулястого» у порожні ворота – 1:0.

Як зауважив головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний під час прес-конференції, команда могла зіграти ще краще.

Найяскравіші моменти матчу між «Волинню» та «Зіркою» - на фотографіях Миколи Мартинюка.