Приміщення «Спартаку» не закриватимуть одразу після придбання в міську власність
Не закривати одразу після придбання у міську комунальну власність приміщення ФСТ «Спартак» у центральному парку Луцька обіцяють у міськраді, однак в майбутньому будівлі потребують поліпшення для того, щоб у них могла працювати ДЮСШ № 3.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 18 квітня.
Депутати розглянули питання придбання у комунальну власність територіальної громади Луцька нежитлових приміщень, розташованих на вулиці Глушець, 20. Йшлося про комплекс будівель ФСТ «Спартак», що на березі Стиру у центральному парку культури та відпочинку.
Як поінформував директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик, є можливість придбати комплекс приміщень в комунальну власність, аби на його базі діяла ДЮСШ № 3 і там могли займатися різними видами спорту діти. Відповідно до оцінки, вартість приміщення становить 3,351 мільйона гривень. Цю ціну він називає прийнятною порівняно з комерційною вартістю приміщень, зважаючи на те, що будівлі розташовані у парку. Купувати пропонують основне приміщення, стару будівлю та приміщення котельні загалом площею приблизно 2 тисячі метрів квадратних. Зі слів посадовця, зараз будівлі перебувають у плачевному стані, тож у майбутньому потрібно передбачати покращення приміщення. Одразу після придбання будівлю не закриватимуть, але у перспективі є можливість поліпшення як приміщення, так і інфраструктури.
Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 18 квітня.
Депутати розглянули питання придбання у комунальну власність територіальної громади Луцька нежитлових приміщень, розташованих на вулиці Глушець, 20. Йшлося про комплекс будівель ФСТ «Спартак», що на березі Стиру у центральному парку культури та відпочинку.
Як поінформував директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик, є можливість придбати комплекс приміщень в комунальну власність, аби на його базі діяла ДЮСШ № 3 і там могли займатися різними видами спорту діти. Відповідно до оцінки, вартість приміщення становить 3,351 мільйона гривень. Цю ціну він називає прийнятною порівняно з комерційною вартістю приміщень, зважаючи на те, що будівлі розташовані у парку. Купувати пропонують основне приміщення, стару будівлю та приміщення котельні загалом площею приблизно 2 тисячі метрів квадратних. Зі слів посадовця, зараз будівлі перебувають у плачевному стані, тож у майбутньому потрібно передбачати покращення приміщення. Одразу після придбання будівлю не закриватимуть, але у перспективі є можливість поліпшення як приміщення, так і інфраструктури.
Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.