USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прийшла побита і в розірваному одязі: після відпочинку з друзями на дачі волинянка заявила про зґвалтування

20 Листопада 2019 13:02
У селі Ветли Любешівського району зґвалтували 22-річну дівчину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Сьогодні в правоохоронні органи надійшло повідомлення від жительки с. Ветли Любешівського району, про те, що 20 листопада о 5 ранку її 22-річна донька прийшла додому з тілесними ушкодженнями.

За словами матері, у дівчини було побите обличчя, на шиї були сліди від удушення та повністю розірваний одяг. Донька повідомила матері, що її зґвалтували та назвала ім'я кривдника, ним виявився 23-річний хлопець, житель с. Невір Любешівського району.

Як виявилось, 19 листопада ввечері кривдник зі своїм другом приїхав в с. Ветли на автомобілі та запросив дівчину відсвяткувати від'їзд хлопця на сезонну роботу, після чого вони поїхали на дачу, де хлопець і зґвалтував постраждалу. Дівчина погано пам'ятає, адже компанія вживала спиртне.

Наразі встановлюються деталі події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 20 Листопада 2019 13:29
Здається мені,що згвалтування відбувається щодня,але одиниці заявляють.А могли б врятувати себе,або інших дівчат від цих виродків.
Євробидло до Анонім Показати IP 20 Листопада 2019 14:35
А те шо не засцяла поїхати бухати з двома мужиками, напилася до безпамятства характеризує її з кращої сторони?
Анонім до Євробидло Показати IP 20 Листопада 2019 22:45
Не суди,сам не знаєш скільки помилок зробиш,або зробив і не признаєшся.Буває,ти не був молодим?Але силою брати дівчину,якою вона не була б,це низько і це злочин.Не захищаю її,але вона ж не винувата,що тварин більше ніж людей.
Андрей до Євробидло Показати IP 21 Листопада 2019 08:37
Вы правы - это характеризует ее , как полную безбашенную идиотку ! Или халявшицу - денег нет, а выпить очень-преочень хочется !...
саня Показати IP 20 Листопада 2019 13:35
як дівчину звати?
123 Показати IP 20 Листопада 2019 14:02
Я поїхала на хату до двох поцонів, ми там всю ніч бухали, а потім мене навєрно ізнасілували. Але то неточно, бо я не помню.
Павлик Морозов Показати IP 20 Листопада 2019 14:06
Знову ці паразити не будуть притягнуті до кримінальної відповідальності по причині втечі до АТО. Це вже не поодинокі випадки тільки у Волинській області. Увійшло в практику: гвалтівники, вбивці, крадії інші категорії злочинців, щоб уникнути відповідальності різко стають на захист держави якби мовити нас з вами.
Андрей до Павлик Морозов Показати IP 21 Листопада 2019 08:40
Уважаемый, призыв этого года сорван, а контрактники не охотно идут в армию ! Так что скоро, уже в весенний призыв наверное будут брать и насильников...
DJeban Показати IP 20 Листопада 2019 14:35
ойойой) ще одна Шуригіна)
Анонім Показати IP 20 Листопада 2019 14:46
Поїхала одна з двома мало знайомими хлопцями з іншого села на дачу в ночі "бухати". Що вона очікувала?
777 до Анонім Показати IP 20 Листопада 2019 15:19
Да все так конечно.не очень у нее с моральным обликом. как у многих наших дам.но разве это дает право насиловать и избивать? О ее моральном облике на досуге подумаем. а вот уродов этих велкам на кичу.
Та до 777 Показати IP 20 Листопада 2019 16:22
кому Ви говорите про "не дает права насиловать и избивать"? Це не для нашого дикого, отупілого до крайнього ступеня, суспільства. От як їх дочки, сестри чи внучки переживуть те ж саме, бо бумеранг він такий, тоді буде видно, як вони з піною біля рота праведно доказуватимуть,що "сама винна бо спровокувала, бо не трА було і цЕго робити і тЕго" Дурне телебачення вперто теж пропагує думку, що "сама винна" - недавно по Інтері в тій помийниці "Стосується кожного" виправдовували биків, які згвалтували влітку на Рівненщині чотирнадцятирічну дівчинку, і все дике сільське стадо ,яке хотіло її розірвати через те, що посміла написати заяву, а один з бицюр від страху за те, що прийдеться відповідати за скоєне, наробив в штани і повісився, теж виправдовували . Мораль - мовчіть , бо насильники вони такі - штани застебнутими тримати не можуть, але мають дуже тонку душевну організацію, ще повісяться в разі чого. Срані виправдальники - хай хоч гола бігає по вулицях чи п"яна валяється під вашим тином - це не привід пристроювати там своє хазяйство, бо це зветься насилля і за це стаття КК, навіть тоді коли сама прийшла і сказала "так", а перед самим, так сказати, процесом передумала і сказала "ні", а ви не "розчули" - теж насилля і стаття.
Анонім до Та Показати IP 21 Листопада 2019 00:12
Добре сказано. Не можна дівчину звинувачувати. Вона могла їх знати і не боятися. За статистикою більшість згвалтувань здійснюються чоловіками, які були знайомими чи приятелями жертви. Тобто дівчина могла думати, що вона знає з ким їде на зустріч, і не очікувати ніякої біди. Насилля не можна виправдовувати нічим. Невже можна припустити, що якби всіх дівчат одягти в паранджу і заборонити розмовляти з чоловіками, то насилля припиниться? В такому насилліі винуваті чоловіки.
Оля до Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 23:30
Згідна, мою хорошу знайому колись теж згвалтували добре знайомі хлопці, друзі брата. Це травма на все життя
Андрей до Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 08:42
Первый вариант - просто побухать. Второй вариант - один из них был ее женихом, поэтому и не побоялась, ну, а изнасилование пойдет в зачет семейной жизни, подумала она. Согласны со мной ?
Богдан Сташинський Показати IP 20 Листопада 2019 16:22
На Волині статеві гіганти мешкають тільки у Любешівському районі !!!
Андрей до Богдан Сташинський Показати IP 21 Листопада 2019 08:44
Судя по новостям, сексуальным гигантизмом что-то Одесская область стала отличаться !... Что ни день - то или маньяк, или изнасилование, или педофил. Климат влияет на потенцию. Или на мозги...
Павлик Морозов до 77 Показати IP 20 Листопада 2019 16:39
Дуже приємно, що читаю коментар однодумців.
рома Показати IP 20 Листопада 2019 16:54
ха я знаю кого.нашла свое щастя
василь Показати IP 20 Листопада 2019 23:17
як навчила так і має я про матір
Я до василь Показати IP 21 Листопада 2019 00:36
Придурок
Андрей Показати IP 21 Листопада 2019 08:35
То, что они сделали - это гнусно и подло: напоить девку и ******... Но и она дура тоже - прикинуть такой вариант могла своими куриными мозгами или нет ?!? Ехать в ночь с парнями( мужиками, подростками и т.д. ) - это нормально ? Да и что за повод - отпраздновать отъезд заробитчанина за границу ! Чи не повод !...
Лучанин Показати IP 21 Листопада 2019 14:14
Набігли, які виправдовують злочинців ґвалтівників. Ті, хто вважає, що жертва винна - самі виграні в голову.
Іван Показати IP 21 Листопада 2019 16:30
Шо ви тута говорите?! Якщо пила сама то знала до чого все йде...якщо напоїли примусово...то є батько і хай згадує фільм добрий"Ворошиловський стрілок" Всім добра!
петя Показати IP 21 Листопада 2019 17:17
дитина буде?якшоб не синяки то і заяви б нехто не написав би
Анонім Показати IP 17 Січня 2020 13:50
По закону треба і щоб тих хлопців що все це просто дивились і не повідомили до поліції по три роки сиділи .Хотіла дівка грошей заробити от і платять зараз їй скільки вона каже. А треба було і неї посадити за те що свідчення змінює.
Тарас Показати IP 9 Липня 2021 21:06
У**би не судіте пацанив і девкі . Подивіться луче на собі за спину яки вас там гріхи і не вам їх судити. Їм тільки Бог судя і він знає правду