USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Призначили нового керівника управління юстиції Волині

15 Червня 2015 11:23
Управління юстиції у Волинській області має нового керівника. Про це сьогодні, 15 червня, під час оперативної наради поінформував очільник області Володимир Гунчик.

"З 11 червня начальником управління юстиції у Волинській області призначили Олега Паська", - розповів голова ОДА.

У новопризначеного керівника він попросив акцентувати увагу на корупції у відомстві, яке очолив, особливо у виконавчій та реєстраційній службі.

Окрім того, Володимир Гунчик повідомив про призначення свого радника.

Як йдеться на сайті управління, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 11.06.2015 № 1897/к з 11 червня 2015 року на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області призначили ПАСЬКА Олега Васильовича, як такого, що успішно пройшов конкурсний відбір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 11:42
Вітаємо з призначенням!
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 12:17
А більш детальну біографію можна розмістити?
Анонім до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 12:21
для чого цікавимся???
онанім до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 12:38
він же начальник а не Анонім. Тому і цікавимся
знавець до онанім Показати IP 15 Червня 2015 12:49
ню.ню. це для того видно, щоб ближче підплести чи підповсти.
Аномі2 до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 14:51
цікавимся бо цікава особистість, зовсім такий і нічого!!!!!!!!!!!!!!!!!
знавець до Аномі2 Показати IP 15 Червня 2015 15:17
не оправдовуйся, знаїш, як кажуть на слодію шапка горить. знаємо ваше, просто,та з яких пір, вас стала цікавити чиясь особистість.
аватар Показати IP 15 Червня 2015 12:29
шо за чел. Чей холоп будет?
Василий до аватар Показати IP 15 Червня 2015 13:43
Дудки.
лучанка Показати IP 15 Червня 2015 12:32
Да це жах! ото дожили, ото влада.
марта Показати IP 15 Червня 2015 12:40
А симпатичний, красунчик - цікаво чи одружений?
я до марта Показати IP 15 Червня 2015 12:51
ви для нього застарі
Анонім до я Показати IP 15 Червня 2015 12:55
Ха,ХА, Ха, не йняти віри, нашого полку прибуло.
Ти що !? до марта Показати IP 15 Червня 2015 14:40
це й красунчик вже забитий.
Анонім до Ти що !? Показати IP 6 Жовтня 2015 16:20
коментар було видалено
123 Показати IP 15 Червня 2015 12:40
Усьопрапала)
55555 Показати IP 15 Червня 2015 13:07
…….успішно пройшов конкурсний відбір. За скільки $$$$$$$ ??????? гунчики "рулят" !!!!!
Че Показати IP 15 Червня 2015 13:36
http://lcci.com.ua/tretejskyj-sud-2/ : Пасько Олег Васильович Дата народження: 17.09.1973 р. Освіта: вища юридична Спеціальність за дипломом: правознавство Загальний трудовий стаж: 12 років Стаж роботи за спеціальністю: 7 років Місце роботи: адвокат, Адвокатське об’єднання «Ловейлс» Партнер Вул. Пилипа Орлика, 24/1, м. Київ 01024 Номер телефону: +38 032 298 96 01
Анонім до Че Показати IP 15 Червня 2015 13:40
Легше стало, стукач?
флойд до Че Показати IP 15 Червня 2015 13:55
НЕ ТОЙ
ЛУЧАНКА до Че Показати IP 16 Червня 2015 13:47
ДА ТО ЗОВСІМ ІНШИЙ ПАСЬКО, ЦЬОМУ 30РОКІВ НЕ БІЛЬШЕ
пенсіонер Показати IP 15 Червня 2015 13:51
А поки що на Волині іде війна не з корупціонерами,а з пенсіонерами.УПФв ВО викликає 'терміново' по питанню перебування в трудових відносинах? Як біржа праці.роботу певно запропонувати? Де там,вияснити чи ти бува де не маєш лівака крім пенсії.Для чого тоді ПІН,персоніфікований облік? Щоб знову заставляти людей бігати робити ксерокопії на паспорт,код і трудову книжку? Так в них є весь пакет документів без яких призначити пенсію не можливо.Підняти когось на ксероксі поряд на грошенята.Мало того маєш написати заяву про переведення з обліку працюючого пенсіонера на непрацюючого? Відповіді про законність вимоги не отримаєш. правда і погроз..нічого.Просто давай їм ксерокопії.От можливо новий керівник чи хтось з його служби щось коментне.
А ндрій Показати IP 15 Червня 2015 13:59
Акцентувати увагу на корупції ?! Правильно,чого там втаємничувати щось,давайте узаконимо корпупцію...
А Показати IP 15 Червня 2015 14:34
приємна, молода особа, яка орієнтується в роботі,а далі побачимо
ОЙОЙОЙ до А Показати IP 15 Червня 2015 14:58
Гарний хлопець, гарно звати..............
Липа Показати IP 15 Червня 2015 17:16
только один вопрос - он честный или умеренный?
євген до Липа Показати IP 1 Жовтня 2015 13:50
він хамеліон
яяя Показати IP 15 Червня 2015 17:32
Цікаво а через АТО немає бажання пройти, всі лізуть до влади патріоти................
гу до яяя Показати IP 15 Червня 2015 17:45
А скажіть, а попередники їхні вже там? Чи як?
111 Показати IP 19 Червня 2015 21:35
Щось він не дуже, не такий, як думали та чекали....
54321 до 111 Показати IP 25 Серпня 2015 15:03
та ніякий він! Бендюженка треба повернути, тоді буде порядок!
555 до 54321 Показати IP 25 Вересня 2015 14:06
підтримуємо Бендюженко класний був керівник та без темних течій,та не мав баблових інтересів.