USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нові кадрові рішення у Волинській ОДА

15 Червня 2015 11:10
Про призначення свого радника розповів Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик. Кадрові питання він озвучив 15 червня під час оперативної наради. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Радником на громадських засадах голови ОДА став Микола Пархомук. Йому Володимир Гунчик надав повноваження «координації дій між гілками влади у Любомльському районі». «Цей район критикують за багатьма показниками. Там має бути людина, яка напряму контактує з головою ОДА», - пояснив таке рішення очільник області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 11:19
Думаємо з панею Наталкою Семенівною, що це хорошо!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 12:08
Свої, хай не фахові, але "рошенспіціялісти" (навіть вигнані з моцкви) - завжди "харсьо"!
Андрій Показати IP 15 Червня 2015 12:12
"Радники-пірадники"... В кого більше? В президента чи Гунчика? Чи може утримють безліч "пірадників-координаторів" за свій рахунок, а не за підатки?
Степан Бандера Показати IP 15 Червня 2015 12:48
то хай поставить його головою РДА. Всього то справ. Якась бюрократія. Може, ще по раднику по кожному селі Гунчику треба?
пс Любомль Показати IP 15 Червня 2015 12:57
Нормальна людина,відноситься до всіх по нормадьнуму.
Любешів Показати IP 15 Червня 2015 18:18
Там Кух - толковий голова РДА. Це приниження єдиного голови РДА, до призначення якого причетна громада.
66666 Показати IP 16 Червня 2015 16:28
Нехай господь милує, такого радника як пан Пархомук????? Шестьора