USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Путін заявив про випробування нової ракети з ядерним двигуном

1 Березня 2018 14:46
У Росії створена й пройшла випробування нова ракета з ядерною енергетичною установкою.

Як передає УНІАН, про це заявив президент РФ Володимир Путін, виступаючи з посланням до Федеральних зборів.

"У ході польоту енергоустановка вийшла на задану потужність, забезпечила необхідний рівень тяги. Проведений запуск ракети і комплекс наземних випробувань дозволяють перейти до створення принципово нового типу озброєнь: стратегічного комплексу ядерної зброї з ракетою, оснащеною ядерною енергетичною установкою", - сказав глава Росії.

"Ні в кого іншого такої зброї поки немає", - додав Путін.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін оголосив про початок випробувань нових міжконтинентальних ракет "Сармат", які замінять вироблені в Дніпрі радянські ракети "Воєвода" (за кваліфікацією НАТО "Сатана").
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Нестор Махно Показати IP 1 Березня 2018 14:56
ВАУ..........
хехъ Показати IP 1 Березня 2018 15:47
это она десять лет будет летать пока не свалится куда-нить? Обещали не переносить в космос оружие, с*ки.
Вася до хехъ Показати IP 1 Березня 2018 18:07
В одному папірці, який в Будапешті в 1994 підписували, теж багато чого "обіцялось". А по суті питання - на заборону розміщення в космосі озброєнь всі космічні держави кладуть з великим прибором. І, до речі, чим держава потужніша - тим більший прибор кладе. А взагалі - що саме вважати зброєю? GPS розроблялась в першу чергу як військова технологія
По барабану Показати IP 1 Березня 2018 16:38
Зато в нас самий більший рушник і прапор
Анонім Показати IP 1 Березня 2018 17:02
Зато ми незалежні, самостійні.....
скептик Показати IP 1 Березня 2018 17:21
блеф і понти. яка різниця, який двигун у ракети ? каже, обходить системи ПРО ? але, для того, щоб обійти РЛС, треба засвітитись, тобто зловити сигнал. при цьому тебе також побачать. технологію STEALTH супер-пупер ракети не використовують
хехъ до скептик Показати IP 2 Березня 2018 08:17
Двигатель дает возможность почти неограниченно увеличить радиус применения. Обнаружить средства ПРО и "облететь" их нетрудно. Почти везде позиции стационарны. Промежутки также известны. Направление атаки и выбор цели возможен с любого ракурса в том числе "за спиной" ПРО. Это нетрудно понять.
скептик до хехъ Показати IP 2 Березня 2018 13:46
та хоч до місяця може літати. а стосовно відомих проміжків - розкажи цю казочку комусь іншому. зона дії РЛС залежить від багатьох факторів, зокрема від погодних умов. а "обнаружить" РЛС можна тільки коли сам засвітишся
хехъ до скептик Показати IP 2 Березня 2018 17:48
ахахах! сказку о чем? что есть РЛС ПРО стационарные а есть на крейсерах и эсминцах? И что есть промежутки? То, что там работа от условий погодных - это для шестого класса ясно. РЛС ПРО и та хрень о которой ты базаришь - разные в ещи, неуч. Зачем сегодня американский генерал сказал что нужно ставить орбитальный радар? Твоей правды наслушался?
скептик до хехъ Показати IP 2 Березня 2018 20:32
а ти подивись карту РЛС і тоді можливо зрозумієш, для чого радари виводять на орбіту. одне діло зафіксувати ракету на підльоті, і зовсім інше - при запуску. проміжки є, але вони міняють контури. вгадати, де границя , не попавши в контакт - неможливо
хехъ до скептик Показати IP 3 Березня 2018 09:22
планшетист, ты валишь все на кучу из того, что где то слышал и из того, что вообразил. Ставлю тебе плюс, чтобы не обиделся.
скептик до хехъ Показати IP 3 Березня 2018 10:57
твоя куча набагато більша. одне бла-бла-бла. постав плюс собі і тішся
хехъ до скептик Показати IP 4 Березня 2018 05:16
если для тебя инфа из шестого класса средней школы - ахинея про погодные условия и карты РЛС - не бла-бла и нечто ценное для осмысления, а новые данные о технике ты называешь, как иезуит, еретизмом и попросту их не публикуешь - о чем с тобой, неучем, предметно можно говорить? ты просто большевичок-инквизитор.
хехъ Показати IP 3 Березня 2018 08:39
кстати, американцы обещают уже на следующий год принять на вооружение гипер. Значит, кто то поверил. Хотя обещать можно многое. Ну ты знаешь.
скептик до хехъ Показати IP 3 Березня 2018 09:28
якщо ти маєш на увазі RailGun, то це в стадії досліджень і випробовувань . орієнтовний час створення робочого зразка - 2020 рік
хехъ до скептик Показати IP 3 Березня 2018 14:48
Хех. Это госдеп подтверждает или так, личное послание цру?
скептик до хехъ Показати IP 3 Березня 2018 16:09
а що,Держдеп повинен особисто перед тобою прозвітуватись ? почитай для загального розвитку : https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD
хехъ до скептик Показати IP 4 Березня 2018 05:11
нет, меня удивляет, что он особисто перед тобою отчитывается. Насколько нужно быть уверенным, хахаха, что твои ссылки кто то бросится читать.
хехъ до скептик Показати IP 3 Березня 2018 15:41
вот еще инфа. Орбитальные радары будут создаваться для того, что все земные радары - о чем я говорил тебе, а ты недоумевал, - недостаточны для того, чтобы отследить ВСЕ пролеты ракет - ты же говорил о чем то непонятном - карте РЛС (это типа почитай о гарике потере). Но, создание орбитальный радаров способно лишь предупредить о взлете или пролете, но ни одна ракета ПРО не достанет гиперзвук НЕЗАВИСИМО на раннем этапе или позднем атаки. РАдар лишь сможет сказать - шухер, в бункер!