USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Путін закликає Київ скласти зброю в обмін на «гуманітарку»

29 Серпня 2014 08:31
Припинити бойові дії на Сході країни і сісти за стіл переговорів закликав владу України Володимир Путін, - повідомляє прес-служба Кремля. Про це інформують Факти.

"Я знову закликаю владу України негайно припинити бойові дії, зупинити вогонь, сісти за стіл переговорів з представниками Донбасу, вирішувати всі проблеми, що накопичилися, виключно мирним шляхом",- йдеться в повідомленні.

Путін також заявив, що Росія готова і буде надавати гуманітарну допомогу населенню Донбасу, яке страждає від гуманітарної катастрофи.

Нагадаємо, Президент РФ закликав бойовиків відкрити гуманітарний коридор для оточених українських військовослужбовців, щоб дати їм можливість вийти з району боїв.

Президент США Барак Обама заявив, що Росія відповідальна за кризу в Україні. Київ звинувачує Росію у введенні військ на Донбас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 08:43
що ви брешете?
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 08:50
"Президент США Барак Обама заявив, що Росія відповідальна за кризу в Україні. Київ звинувачує Росію у введенні військ на Донбас.",- я думаю, во всем виноват майдан и его спонсоры... Все остальное - это уже оотуда проистекающее...
Анонім до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 09:06
коментар було видалено
лучанин до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 09:08
А в твому дебілізмі хто винен?
НоНа до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 09:13
Ей Ви коментатори х....ві, про що ви тут пишите? Всі кацапи і ті хто до них прирівнюється, мають бажання жити в там де люди - це не люди, там де ніхто не має права відкрити рот, будь ласка виїжайте, Вас ніхто не тримає, а українці, які відстоюють свій національний дух свої думки і ідеї - це ГЕРОЇ!!!!!!! і ніяка наволоч у образі янголів (це я про Путіна і його оточення) не повинен в нашій державі закликати чи диктувати свої правила!!!!! Невже ці материнські сльози, які пролиті, не обернуться проти них!!!!!! Слава Україні!!!!!!!
Анонім до НоНа Показати IP 29 Серпня 2014 09:32
коментар було видалено
тиць... до НоНа Показати IP 29 Серпня 2014 11:14
Ти б свого рота взагалi не вiдкривала- смердить на всю Украiну...
лора до НоНа Показати IP 29 Серпня 2014 11:31
тебе просто мало крови, истеричка. иди и воюй как героиня-вертлетчица, она губами зря не шлепает.
Граб до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 10:06
Звичайно, слід було тільки кожному майданівцю видати по золотому батону, а тим, що в обласних центрах _ по_пів батона, і все булоби клас
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 10:31
я думаю, во всем виноват майдан и его спонсоры... .................. Ти маєш на увазi, що деякi "спонсори Майдану" пiдбурили та озброїли бандитву на Пiвденному Сходi? Що ж це за "спонсори" такi? Прiзвища й посади - до студiї!
білоконь Показати IP 29 Серпня 2014 08:53
ось вони як могли так і дійшли до влади
Дмитро Показати IP 29 Серпня 2014 09:38
Особисто Я вважаю, що Донбасс має право на республіку і т.д.. КОли це все весною починалося, ні один дончанин не вийшов на підтримку суверенної України. ВИ скажете що вони боялися? - не варіант, люди в Москві і то не бояться на площі виходити, хоча і отримують за це по 7 років. Я не розумію, чому житель Волині повинен захищати Луганськ, який його 24 роки ненавидів, вважав бандерівцем і тварюкою? Ви скажете що треба будти патріотом? - А що таке патріотизм? Патріотизм придумали МАсони - Ілюмінати, щоб був ричаг впливу на гойський скот у разі війни.
Граб до Дмитро Показати IP 29 Серпня 2014 09:59
не обовязково бути патріотом, достатньо бути інтернаціоналістом, тільки не у совковському розумінні, коли цим терміном завуальвувався російський шовінізм, а в істинному
Mik (галицька миша) до Дмитро Показати IP 29 Серпня 2014 10:26
Дмитре, що ж робити? Галичани, волиняни й буковинцi люблять Україну, дбають про її незалежнiсть, державнiсть та територiальну недоторканiсть i целiснiсть. От i йдуть не "захищати Луганськ", а вiдстоювати свою державу. Протягом нещадавнього перiоду ми для них були "бандерлогами", вони для нас - "даунбасами". А дехто пiдтримував саме такi процеси...
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 29 Серпня 2014 10:53
коментар було видалено
Дмитро до Mik (галицька миша) Показати IP 29 Серпня 2014 10:56
коментар було видалено
Граб Показати IP 29 Серпня 2014 09:52
вели-и-и-и-кий політик з кгб-істським присмаком
Все Показати IP 29 Серпня 2014 10:35
а от яким х...єм путін і рассея до донбасу, до України, що він "закликає" що і як робити в середині чужої країни?
Mik (галицька миша) Показати IP 29 Серпня 2014 10:36
Можна й прислухатися до заклику В.Путiна. Але, най першими до нього прислухаються "сепарати" - най складуть зброю. Тодi й пан Порошенко пiдтримає.
оля Показати IP 29 Серпня 2014 10:39
Відпустити Донбас на свої хліба щоб мали свої республіки-бо ми такі різні східняки і західняки і різні в нас цінності-нехай кожен живе як хоче і ходить в церкву яку хоче чи Київського чи Московського патріархату і говорить мовою якою хоче,бо інакше не буде-Донбас не схилиться перед "бандерівцями"-бо вони словяни до того ж східні словяни як свідчить історія саме східні завжди перемагали в війнах.І ось і цей шматок буде жити мирно і ми не будемо хоронити своїх близьких.
лора до оля Показати IP 29 Серпня 2014 11:36
с какой стати отпускать свои, государственные земли? потому что взбунтоваться захотели? Они и сами не хотели уходить к России, просто кто то спровоцировал бойню, кто то удила закусил на понтах, но это земли украинские, не гоните, уважаемая, пустое. Нужно прекращать лить кровь и договариваться, но, видите ли, пишут, что Путину не ровня Порошенко... Ему Обаму подавай, а иначе он кровь будет дальше лить... Паскудство. Зачем он заявлял, что украинцы - братья русским? Треп, ложь и шовинизм. Не человек он. Сволочь.
оля до лора Показати IP 29 Серпня 2014 14:21
Землі то українські в рамках кордонів а от люди не українські із іншим менталітетом-там 90% росіян або ж людей з рос.корінням і треба із цим змиритися..А вони і не хочуть бути в складі Росії-Донбас хоче жити окремо від усіх,але дружити із Росією.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Серпня 2014 16:57
і не дивно , що у путлєра дебільний фейс