USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Радикали визначилися з кандидатом у 23-му окрузі

3 Червня 2016 22:10
Радикальна партія Олега Ляшка висунула свого кандидата на проміжних виборах в окрузі №23.

Про це повідомляють у прес-службі партії.

Під час позачергового з’їзду Радикальної партії Олега Ляшка радикали визначилися із кандидатом на довибори 17 липня. Від РПЛ у народні депутати України на окрузі № 23 балотуватиметься Сергій Була, депутат Луцької міської Ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

До слова, в окрузі № 23 у Волинській області від партії УКРОП балотуватиметься Ірина Констанкевич, депутат облради, педагог, заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
воберхунам Показати IP 3 Червня 2016 22:36
ці брехуни ще за попередні вибори не розрахувались так що наберуть х з хвостиком...
Соціолог до воберхунам Показати IP 3 Червня 2016 23:23
Наберуть по оптимістичним прогнозам 0,18%
розрахунок до воберхунам Показати IP 4 Червня 2016 04:36
плачевний... Від усіх партій і всі 24 роки незалежності - пекло в Україн !!!і
Іванка до воберхунам Показати IP 4 Червня 2016 15:46
Знайшли кого висувати))) Алк*ш одним словом, весь Луцьк це знає.
505 до воберхунам Показати IP 4 Червня 2016 17:05
Бомж згуляний, ви його бачили?
Анонім Показати IP 3 Червня 2016 23:12
З таким шарамижниками перемога Констанкевички процентыв 80
Лучанин Показати IP 3 Червня 2016 23:16
А які інші кандидати ще зареєструвалися? А то кожен раз кандидата від Укропа рекламуєте. Скажіть хто від інших ще партій вже зареєструвався, хто від Єрємеєва?
Анонім Показати IP 4 Червня 2016 02:02
а грицюк що вже вс...ся розікрав район і область
Мобілізований Показати IP 4 Червня 2016 05:24
То можна і свою кандидатуру подати-дадуть відпустку. Бо тільки по телевізору і новинах бачу яка чудова Українська Армія.
Мобілізований Показати IP 4 Червня 2016 05:27
А насправді всім Н А С Р А Т Ь на солдата. Головне офіцерські дупи щоб були в теплі.
Вибори Показати IP 4 Червня 2016 07:23
На жаль ціна голосу наївного українця, який вибираючи лиса охороняти курник потім дивується де кури діваються.
Гапка до Вибори Показати IP 4 Червня 2016 09:25
А навіщо іще вибирати? Ті що є нічого доброго не роблять для людей тільки оббирають, голосують за закриття лікарень, підняття пенсфйного віку... Моя така думка що аотрібно і тих що є розігнати. А Кїонстанкевич нехай прозвітує що зробила для свого округу будучи депутатом міської ради, перед виборами тоже гарно " співала"
Була і буду Показати IP 4 Червня 2016 22:01
Костанкевич достойна людина, але не треба недооцінювати Кирду. Все-таки на рівних конкурувала з покійним Єремеєвим.