USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ректора ЛНТУ відзначили державною нагородою

2 Жовтня 2016 13:54
Ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука відзначили державною нагородою з нагоди Дня працівників освіти.

Про це йдеться в Указі Президента України №427/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» від 1 жовтня 2016 року.

Петро Савчук отримав почесне звання "заслужений працівник освіти України".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2016 14:37
за те що п**дить не так багато як попєрєднікі ?
Микола Показати IP 2 Жовтня 2016 15:52
Цікаво за що? Хто він і що зробив у порівнянні з покійним ректором від Бога??
Вітя Показати IP 2 Жовтня 2016 16:13
Дурдом повний, за що вже йому давати було звання, позорище, вискочка жадібна, а не ректор.
волинянин Показати IP 2 Жовтня 2016 17:25
Хто більше бере Н.овий ректор чи попереднік?
вітязь Показати IP 2 Жовтня 2016 18:03
Хто цього балабола поставив ректором та щей звання дав
Алла Показати IP 2 Жовтня 2016 21:02
Дуже розумна і адекватна людина.
Я Показати IP 2 Жовтня 2016 21:16
Можливо й розумний але не адекватний. У вузі є набагато більше достойніших Людей а не цей крахобор. Сам собі випросив.
Валентин Показати IP 2 Жовтня 2016 22:26
Стидоба, мав недавно з ним бесіду, людина літає в космосі... Хто його вибрав? Він прийшов косити бабло зі всього що є в лнту.? Гоніть його!
Геній Показати IP 3 Жовтня 2016 11:51
Вже в історії був такий один неадекват який так любив сам собі присвоювати! Скільки Петю заплатили Шарову! Вже все Міністерство вас висміює, як ви оббиваєте його пороги! Так за хабарництво, хапужництво, повну безграмотність тільки й присвоювати звання! Великі досягнення протягом року свої дєятєльності: ріст хабарницва, ріст заборгованості, незаконні звільнення людей, судові справи із працівниками ЛНТУ та структурних підрозділів - вагомі досягнення!!!! Так тримати!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маша Показати IP 3 Жовтня 2016 15:56
Оце,да!!! За які заслуги? Посміховисько!!!