USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Ремонт дороги Львів–Радехів–Луцьк: уклали перші тонни асфальтобетону

18 Березня 2016 14:14
Ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк триває. Ведеться, зокрема, фрезерування дорожнього покриття. Їх уже виконано на площі 19725 квадратних метрів. Про це інформують у прес-службі Служби автодоріг Волині.

З 17 березня генпідрядник приступив до чергового етапу - вирівнювання окремими картами профілю правої смуги руху крупнозернистою пористою гарячою асфальтобетонною сумішшю. Уже уклали понад 746 тонн асфальтобетону на площі понад 6 000 квадратних метрів. Суцільне вирівнювання дорожники "Луцькавтодор-Сервісу", використовуючи кожну погодну годину, зробили на 3 821 квадратному метрі дороги.

Постійний контроль за якістю виконаних робіт здійснюють працівники лабораторії з якості виробництва, відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автодоріг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
водій Показати IP 18 Березня 2016 16:03
1. контролерам - написати своі номери телефонів 2. волинским новинам кожен тиждень повідомляти про в крадені кошти..асфаль... 3. землю на узбічі понизити щоб вода не стояла.. 4 чому не роблять турецькі фірми ? хто скаже- вони не в крадуть- бо мосульмани і не можна красти 5 термін виконаноі роботи--- гарантія ? адресу виробника в ефір..
Пішохід Показати IP 18 Березня 2016 16:10
Коли робите дороги, то і обочини робіть...а то на дорозі асфальт, а на обочинах - бруд і калюжі!!!!
Дорожник Показати IP 18 Березня 2016 16:58
Люди будьте добріші. Лише 10 березня укладені генеральні договори підряду. Машини, механізми працюють 5-тий день.Підприємство Луцькавтодор Сервіс вийшло переможцем на відкритих торгах 16 лютого 2016 року і дуже добре знає технологію виробництва дорожніх робіт.Почекайте результат. За цим договором підряду 9,9 км дороги має бути відремонтовано за березень- вересень 2016 року.
Леся Показати IP 18 Березня 2016 17:23
Ну і? Луцькавтодор як завжди "сп*здить"!
123 Показати IP 18 Березня 2016 18:16
Чекаємо на зниження вартості проїзду в маршрутках, бо ж водії плакали що більша частка зароблених грошей йде на ремонт машини (всі ж кляли дороги)
автолюбитель Показати IP 18 Березня 2016 20:23
яка техніка робить нову дорогу,така вона і буде--КАЛІЦТВО,взавтра сніг,заморозки,невже не можна дочекатись тепла і зробити якісне полотно, а не викидати гроші на вітер???
Думка Показати IP 18 Березня 2016 21:56
А дороги то стають все вужчими і вужчими... Чого так, а? А машини люблять всі ширші...
Пасажир Показати IP 19 Березня 2016 10:15
Дороги тре робити широкі щоб потім можна було обїзжати ями.
до думка Показати IP 19 Березня 2016 12:52
беруть приклад з траси киів -одеса! 20см помножити на всю протяжність.... значна економія в кишені...