USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Рейтинг міст: Луцьк бере участь у Всеукраїнському конкурсі

2 Грудня 2020 07:00
Луцьк бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Місто України. Національний вибір – 2020».

Про це йдеться на офіційному сайті проєкту.

Станом на 1 грудня Луцьк займає десяту сходинку з результатом 12 559 голосів.

«Місто України» – проєкт спрямований на обрання найбільш значимого, впізнаваного і символічного українського міста.

З усіх найбільших населених пунктів України необхідно вибрати місто, що володіє неповторною історичною та культурною спадщиною, і гідний стати національним символом. На сайті представили безліч цікавих відомостей про історію, культуру, архітектуру, зібрані унікальні фотографії та опис найвідоміших пам’яток та пам’ятників української культури.

У списку – 51 місто України.

Аби проголосувати, не потрібно реєструватися на сайті чи вводити будь-які особисті дані.

Підсумки голосування будуть підведені 30 грудня 2020 року о 13.00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Їван Показати IP 16 Лютого 2020 17:57
Та то добре, шо бере ! Скажете тільки, шо взяв !
IGOR Показати IP 5 Квітня 2020 14:56
+
Їван з Печихвост Показати IP 5 Квітня 2020 14:57
О, та я молодості коня піднімав ! Але не підняв !
Sus Показати IP 5 Квітня 2020 21:18
Кому той рейтинг зараз потрібен????
Вадім Показати IP 2 Липня 2020 18:58
Давайте підтримаємо наш рідний Луцьк!
123 до Вадім Показати IP 2 Липня 2020 22:58
Давай, сьогодні в центрі так смерділо, що аж очі різало!
НАТА Показати IP 5 Жовтня 2020 08:02
Важно проголосовать! Пусть каждый сделает свой маленький вклад в честь нашего красивого города!можно голосовать не 1 раз всего , а 1 раз в день! Так что каждый день до конца декабря мы все можем отдавать свою частичку для города! Сделаем это! А ведь Луцк был и пятым в рейтинге. А сейчас 10.
Лучанин Показати IP 2 Грудня 2020 08:34
Не рейтинг, а звичайний піар. Зрозуміло, що в Одеси більше шансів з таким голосуванням, хоча вона по факту нагадує в центрі помийну яму.