USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Рейтинг Порошенка впав нижче, ніж у Януковича напередодні революції

20 Липня 2015 17:29
Якби вибори президента відбулися у середині липня, то перемогу на них здобув би Петро Порошенко. При цьому між результатом Порошенка і Юлії Тимошенко - менше 1%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, - повідомляє Українська правда з посиланням на Українські новини.

Так, 13,9% опитаних готові підтримати лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 4,6% - лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, 4,3% - лідера радикальної партії Олега Ляшка, 3,8% - мера Львова , голови партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрія Садового, 3,1% - лідера партії "Правий сектор" Дмитра Яроша, 2,4% - голову фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Юрія Бойка.

Ще 1,4% готові проголосувати за депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Ольгу Богомолець, 1,2% - голову партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока.

За інших кандидатів проголосували б 1,6% респондентів, а 4,6% відповіли, що зіпсували б бюлетень. Не прийшли б на вибори 13,6% опитаних, а 23,9% не змогли визначитися, за кого голосувати.

Опитування проводилося з 27 червня по 9 липня.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2,044 тис. повнолітніх респондентів з 110 населених пунктів усіх областей, окрім Криму (у Луганській області дослідження проводилося тільки на підконтрольних українській владі територіях, у Донецькій - на підконтрольних територіях і в Донецьку).

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.



Вибори президента України відбулися 25 травня 2014 року, тоді Петро Порошенко здобув перемогу, набравши 54.70% голосів.

Нагадаємо, напередодні виборів Порошенко давав обіцянки щодо погашення валютних кредитів по старому курсу та завершення АТО за години, а не місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
1234 Показати IP 20 Липня 2015 17:46
Те ,що наобіцяв перед виборами не виконав нічогісенько , а погубив тисячі молодих хлопців і заробив для себе любимого сотні мільйонів. 1) Мав закінчити Ато за 10 днів 2) Долар повинен був бути по 12грн 3) Прискорити розслідування по ,,Небесній сотні,, і продати свій Бізнес і за це все вже забув ні в якій краіні такого бардака нема.
Анонім до 1234 Показати IP 21 Липня 2015 03:25
порошенко виявився ще навіть гіршим за януковича - той хоч і крав, але при януковичі долар був по 8 грн і людей на могилізацію десятками тисяч не посилали. А цей "верховний головнокомандувач" навіть свою фабрику в ліпецьку в Росії не закрив, і продовжує платити податки в російский бюджет із якого фінансується російска армія. То хіба це нормальний президент України? Що він робить? Все йому грошей мало - невже не розуміє, що на той світ із собою він ні копійки не зможе забрати...
Сергій до 1234 Показати IP 21 Липня 2015 08:35
Підтримую, але поки будемо підписуватись 1234, то нічого не зміниться однією писаниною і мовою. Кожен має подумати про те, що зробив сам для того щоб щось змінити. Потрібна ініціатива. І не обов'язково це означає брати сокиру чи діставати батьків обріз і йти їх рубати, стриляти та вішати (хоча і це потрібне теж). Збиратися групами однодумців, обговорювати стратегію своїх дій, зв'язуватись із такими людьми, як Соскін; Арестович; прислухатись до їхніх порад...створювати осередки реальних громадських організацій, які здатні будуть активно діяти, спочатку у невеликих масштабах, потім все більше і більше, адже за правдою, чесністю та прозорістю вже давно увесь наш народ плаче, бо бачив давно.
Максим до Сергій Показати IP 21 Липня 2015 13:00
Пропонуйте час і місце - можна й зібратися.
Микола до Максим Показати IP 22 Липня 2015 11:18
Офіс партії "УДАР" Волинь, Луцьк, вул. Івана Франка 31, з 10 - 18:00, приходьте
Олександр до Сергій Показати IP 23 Липня 2015 14:49
Ви ще не зрозуміли? Люди будуть собирать, влада скаже проплачені. Люди будуть говорити правду - це що не подобається владі, сепаратисти, незаконні зібрання. І так відносно всього.
Віталій Валентинович до 1234 Показати IP 21 Липня 2015 08:35
Казав наш Президент, будемо жити по новому, от і живемо. Тоді ж ніхто не казав, як саме по новому: краще чи гірше! Біда тільки простим людям-українцям, з такими темпами ми точно скоро вимремо як динозаври, шкода діток - як їм пояснювати, що батьки не в змозі купити щось нове для них, бо ледь вистачає на продукти і то не всі. Немає слів, щоб висловити все те, що накопилося до тих горе-керівників.
ukr до 1234 Показати IP 21 Липня 2015 12:17
Кожен, кому не байдужа доля нашої держави, повинен прийти на народне віче 21 липня. Доля України і твоя власна - в твоїх руках! У вівторок 21 липня о 19 годині – усі на Майдан!
102 Показати IP 20 Липня 2015 17:58
Який ХР*Н ПРОПЛАТИВ ці "ДОСЛІДЖЕННЯ"? І які ДУ*НІ в ЦІ "дослідження" ще вірять? Невже вони думають, що після Майдану люди й далі такі тупі?
Анонім до 102 Показати IP 20 Липня 2015 19:28
Якщо першого майдану не було достатньо, то чому ти вважаєш, що достатньо другого?
Анонім до 102 Показати IP 21 Липня 2015 03:26
після майдану люди повірили порошеку, а він їх обманув - і свої передвиборчі обіцянки навіть не збирався виконувати. коли був кандидатом у президенти - говорив одне, а як дорвався до влади - то робить прямо протилежне.
сергій до 102 Показати IP 21 Липня 2015 08:19
Це рейтинг найбільшої ненависті. Все співпадає. На першому місці - шоколад і т д .....
Анатоль_ Показати IP 20 Липня 2015 18:02
Не треба казати неправду! Рейтінг Петра Олексійовича зростає з кожним днем у простих людей! Я та пані Наталка Семенівно це бачимимо на власні очі-як люди з повагою ставляиться до нашого Президента!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 20 Липня 2015 20:03
Ого!!! Наша українська вата!!! Або такі жарти в людини. Але ж смайлика в пості немає...
.!. до Анатоль_ Показати IP 20 Липня 2015 21:21
Ти достав троляка з своєю Наталкою Семенівною. Ти здоровий? Я маю на увазі психічно.
церковна миша до Анатоль_ Показати IP 20 Липня 2015 22:15
Ви знатний троль, пане Анатоль.
Анонім Показати IP 20 Липня 2015 20:06
ПРШ ПНХ
Анонім до Анонім Показати IP 21 Липня 2015 03:29
тільки треба подумати кого вибрати президентом замість нього. Коломойський на цю роль не підходить - буде красти і дерибанити ще більше за порошенка із яценюком. Та і не українець він, а власник паспорту ізраїлю - не буде коломойський на україну працювати.
доньа до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 03:06
А хто з них украiнець? Там самi жиди
підказочка Показати IP 20 Липня 2015 20:50
Тут он рік при владі Гунчика, то задайте йому питання, що він з цього приводу думає?! А ну-но журналісти - поцікавтесь!
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Липня 2015 21:05
У мене родичі в Білорусі живуть. Вони прижзджають до мене в гості і глузують. Кажуть,Ви українці жили бідно, захотіли жити краще у 2005, стали жити бідніше. Жили убого у 2013 році, знову захотіли жити убогіше. Кажуть, що ми мазохісти. Запитав у родичів, скільки нам ще потрібно революцій, щоб ми жили гідно, вони сміються, двоюрідний брат каже що ще 4, а його дружина -9.
Сергій до Анатоль_ Показати IP 20 Липня 2015 21:22
Наша теперішня влада це геноцид для простого люду, зара згадайте ВІтю і долар по 8 грн, до Європи захотіли - тепер маєм тільки європейські ціни, а ми всі збідніли в 3 рази, мін.зп 50 баксів як в Зімбабве. А ви анатоль ше про якийсь рейтинг говорите....
Анонім до Сергій до Анатоль_ Показати IP 21 Липня 2015 03:30
обманули нас із тією европою. і безвізовий режим обіцяли ті говоруни і пенсії / зарплати по тисячі евро... а нічого такого навіть і близько немає, хоча ту асоціацію із євросоюзом підписали.
Vy до Анонім Показати IP 21 Липня 2015 10:34
2 debila.
123 до Анонім Показати IP 21 Липня 2015 13:36
А вы все такие наивные,а сказкам политиканов верите.Прямо,как дети.
доньа до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 03:09
Ви - дебiл? Вам казали, що нiчого з обiцяного не буде, та ви i чути не хотiли
АТО Показати IP 21 Липня 2015 08:28
коментар було видалено
горе-Президенти Показати IP 21 Липня 2015 08:44
Інтереси у цій війні виключно грошові... Поки два президенти не виловлять у цій мутній воді усю рибу припинення війни не буде. На людей Українців і Росіян що Путіну що Порошенку плювати у них бізнес і збагачення на крові
люди чи нелюди Показати IP 21 Липня 2015 09:15
Бути чесною і порядною людиною- дуже важко ...
Анонім Показати IP 21 Липня 2015 11:01
пршнк-хло
ukr Показати IP 21 Липня 2015 12:09
Кожен, кому не байдужа доля нашої держави, повинен прийти на народне віче 21 липня. Доля України і твоя власна - в твоїх руках! У вівторок 21 липня о 19 годині – усі на Майдан!
Хватить майданів Показати IP 21 Липня 2015 16:13
Майдануті - диванна сотня чи на Сході України ?
Спиртовоз з Любомля Показати IP 21 Липня 2015 21:18
Волинська митниця є індикатором президентів на вшивість
до аноніма Показати IP 21 Липня 2015 22:45
Як ви все вірно сказали, аби це до всіх дійшло, а то вже не сила терпіти.