РФ атакувала енергетику Одеси та області – пів сотні міст та сіл без світла
На Одещині армія РФ уночі атакувала енергетичну та цивільну інфраструктуру, постраждала одна людина.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
«Сьогодні вночі ворог атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру Одещини. Є пошкодження енергетичного обладнання, 2 житлових будинків та будівлі готельного комплексу», – написав Кіпер.
За його словами, внаслідок ворожих атак постраждала одна людина.
Начальник ОВА зазначив, що рятувальники ДСНС та ремонтні бригади приступили до роботи, коли дозволила безпекова ситуація. Енергетики докладають максимум зусиль для повного відновлення енергопостачання. Критичну інфраструктуру заживлено від генераторів.
Читати ще: У Києві повернули світло для понад 800 тисяч родин
«Вночі, 11 жовтня, збройні сили РФ атакували ударними безпілотниками Одесу та Одеську область. Внаслідок масованого ворожого обстрілу пошкоджено об’єкти електроенергетики. Без електропостачання залишаються 44 населених пункти... Від нічної атаки постраждала одна цивільна особа. Травмовано 47-річну жінку, яку доставили до лікарні», – уточнили в обласній прокуратурі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
«Сьогодні вночі ворог атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру Одещини. Є пошкодження енергетичного обладнання, 2 житлових будинків та будівлі готельного комплексу», – написав Кіпер.
За його словами, внаслідок ворожих атак постраждала одна людина.
Начальник ОВА зазначив, що рятувальники ДСНС та ремонтні бригади приступили до роботи, коли дозволила безпекова ситуація. Енергетики докладають максимум зусиль для повного відновлення енергопостачання. Критичну інфраструктуру заживлено від генераторів.
Читати ще: У Києві повернули світло для понад 800 тисяч родин
«Вночі, 11 жовтня, збройні сили РФ атакували ударними безпілотниками Одесу та Одеську область. Внаслідок масованого ворожого обстрілу пошкоджено об’єкти електроенергетики. Без електропостачання залишаються 44 населених пункти... Від нічної атаки постраждала одна цивільна особа. Травмовано 47-річну жінку, яку доставили до лікарні», – уточнили в обласній прокуратурі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.