USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Романюк саботує спорудження пам’ятника Бандері у Луцьку?

28 Січня 2015 10:53
Оскільки сотні тисяч гривень, виділені з міського та обласного бюджетів на спорудження пам’ятника Степану Бандері досі не освоєні, припинити спекуляції та перекладення відповідальності на громадськість закликають міського голову депутати міськради.

З відповідним депутатським запитом до мера Миколи Романюка звернулася депутат Любов Серба під час 69-ї сесії міськради 28 січня.

З її слів, Степан Бандера є одним із найголовніших символів боротьби нації за визволення, тому вшанування його пам’яті – обов’язок не лише перед минулим, а й перед сучасністю. Вона нагадала, що рішення про спорудження пам’ятника міськрада ухвалила ще у 2008 році, проте, попри те, що відтоді сотні тисяч гривень були виділені на це з міського та обласного бюджетів, кошти лишаються неосвоєними.
Відповідальність за це, на її думку, лежить на виконавчих органах міської ради та особисто на людині, яка координує їхню діяльність – міському голові Миколі Романюку. Мовляв, складається враження, що він не зацікавлений у спорудженні пам’ятника. Припинити спекуляції та перекладення відповідальності за спорудження пам’ятника на громадськість вона закликала міського голову. Депутат вимагала виконати покладені на нього обов’язки виконання рішення Луцькради щодо будівництва пам’ятника.

Запит її депутати не підтримали, проте Микола Романюк пообіцяв запросити Любов Сербу на засідання наради із будівництва та освоєння коштів на спорудження пам’ятника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
Аналитик Показати IP 28 Січня 2015 10:55
коментар було видалено
777 до Аналитик Показати IP 28 Січня 2015 11:25
Слава Бандері!! Слава Україні!!!
PATRIOTKA Показати IP 28 Січня 2015 10:57
Звичайно, що не підтримує, бо давно ці грошики для себе забронював. На штбеницю його і йому подібних!!!!!!!!!!!!
сміх до PATRIOTKA Показати IP 28 Січня 2015 11:03
А на х.я нам такі символи біля РАКС. Він що вдохновляє на молодих.......
мельниківець Показати IP 28 Січня 2015 11:06
а хто такий бандера?
Я Показати IP 28 Січня 2015 11:07
Більшості цей памятник не потрибен!!!!!!!!!!!! Ще жіві жертви катувань бандеровцями!!!!!
Григорій до Я Показати IP 28 Січня 2015 11:25
"Ще жіві жертви катувань бандеровцями!!!!!" ....Хм катували, катували, а жертви жівее всех жівих...
Амур Показати IP 28 Січня 2015 11:08
Я теж не розумію навіщо там біля рагсу той Бандера. Ще б якого лєніна чи ще якось дєятєля вліпили, їм походу пофіг кого туди ставити, аби гроші відмити... Краще б вони сходинки відремонтували, ато стид і срам. там вже та плитка і граніт повідвалювались. "Дворец" Бракосочитаній в жалюгідному стані, аж стидно там одружуватись...
Анонім Показати IP 28 Січня 2015 11:10
Любов Серба Вам що нема що робити, немає більш нагальних проблем? Скільки Вам заплатили за цей запит?
лесь до Анонім Показати IP 28 Січня 2015 11:13
А що це за штучка одна. Всю каденцію проспала, а то проснулась під вибори..... Ббблллл....
зерно Показати IP 28 Січня 2015 11:11
Зробіть алею в парку і знесіть туди всі пам*ятники і нехай кому треба ходять і прикладаються до них. Завтра під польшу підемо, ті знову його знесуть.....
Анонім до зерно Показати IP 28 Січня 2015 14:20
Тільки так і за свої особисті кошти,а не за бюджетні.
віталій Показати IP 28 Січня 2015 11:12
правильно робить Бандера для Волині не герой а символ нацизму це за його наказом спровоковано волинськопольську різню і прощення цьому немає
Друже Віталій до віталій Показати IP 28 Січня 2015 13:33
чому ти згадуєш тільки польсько волинську різню ?! А не згадуєш, що було її причиною... А що було у 20-х роках, а ще до них...то хто і кого вирізав, вішав і саджав на палі... А Бандера - найрадикальніший організатор і керівник ОУН, Національний загальноукраїнський Герой, борець за свободу, волю, незалежність народу і України...якщо рішення про встановлення пам"ятника не виконано, то куди пішли виділені гроші, якщо на щось добріше і потрібніше, то нехай, а якщо..., то до буцегарні...
продавець квітів Показати IP 28 Січня 2015 11:17
Я націоналіст не вчорашній. Але, повірте, мене зовсім не мучить те, що в Луцьку нема пам'ятника Бандері. І сам себе питаю, чого причепилися саме за Бандеру. Бо він - символ партії "Свобода"? А чому не Боровець, Мельник? Зрештою не Петлюра? Давайте всіх поставимо перед ЗАГСОМ. Більше букетів під "Ювілейним" купуватимуть.
ку Показати IP 28 Січня 2015 11:23
Б...ть шо за люди ну невже нема куди гроші подіти, стільки тяжко хворих дітей, поранених для яких гроші по копійкам збирають, а цим дятлам в очах пам'ятник бандері, як казав класик "кругом одні пі.....си". Ви краще ліки закупіть, а не х....ю маєтесь, одному д...лу меморіал заважає, другому бендеру біля рагсу треба ідіоти, ниють постійно що грошей ні на що невистачає зате як пам'ятник х..р знає кому то це першочергово, як жеш дістали такі недоумки, ви краще нічого не робіть то ві вас більше користі буде, просто вже слів немає, ну шо в тих дурних головах робиться?
кря до ку Показати IP 28 Січня 2015 13:21
А то скажіть Пирожику, Шибі, Гузю, Вітіву... їм всього у житті вистачає, лише пам'ятника бракує! Скільки там Гузь з депутатської зарплати відрахував, чи Вітів свого часу?:)
Анонім до ку Показати IP 28 Січня 2015 14:22
Найадекватніша відповідь на дану пропозицію.
свг Показати IP 28 Січня 2015 11:24
дуже правильне рішення романюка.а цю любочку гнати в шию.
У-ух! Показати IP 28 Січня 2015 11:27
Не треба розхитувати суспільство питанням про постать до якої багато держав ставиться не однозначно.Люди на грані зриву....
Дьодік Показати IP 28 Січня 2015 11:31
Камсамолєц чекає пуціна, а той за пам"ятник Бандері по голівці не погладить, а може ще й Буратіно забрати.
Хлоп до Дьодік Показати IP 28 Січня 2015 12:12
Пуцiн дьодiка погладить по голiвцi, бо той покаже i камсамольця, i буратiну, i де краще пам'ятник пуцiну ставити
Анонім до Хлоп Показати IP 28 Січня 2015 12:33
Дьодік х ложив на кацапів і камсамольців, яких пи\див ще з 1983 року.
Хлоп до Анонім Показати IP 28 Січня 2015 17:35
У дьодiка "лапа" в ВН)) дьодiк-везунчик)))
Корінний лучанин до Дьодік Показати IP 28 Січня 2015 12:15
Що тут скажеш? РОМАНЮКУ даються знати його комсомольське та компартійне минуле, воно ЖИВЕ в ньому! Його вже переробиш, він МІМІКРУЄ так ,як заступник ДІД КРАВЧУК. ЇХ ТРЕБА ПРОСТО ПЕРЕОБИРАТИ та МІТЛОЮ "пліз на фіг". У ЛЬвові вже давно досить оперативно спорудили монумент БАНДЕРІ ! Ну - це ж ЛЬВІВ і цим сказано все! Це СТОЛИЦЯ ЗАХ. УКРАЇНИ ! Волиняки будуть ще сто раз ДУМАТИ ТА РІПУ ЧУХАТИ !!! ТУГОДУМИ!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 28 Січня 2015 14:14
Не раз пiдтримували галичан...тепер рiпу чухаємо,бо про*рали державу
для дьодік Показати IP 28 Січня 2015 11:36
Да причому тутпутін і камсамолєц це ідіотизм ставити пам'ятники коли не завжди грошей на зарплатню людям не вистачає, чи рахуєте що краще як у ссср пох....р ті люди головне пам'ятник вождю як на мене то це бенкет під час чуми.
анонімус Показати IP 28 Січня 2015 11:37
маєте вулицю Бандери - ставте там!
Ага до анонімус Показати IP 28 Січня 2015 14:12
І то на проїжджій частині (бо більш нема де), або за "обкомом".
111 Показати IP 28 Січня 2015 11:54
пані Серба просто не має чим зайнятись на сесії......одні придурки вирішили ставити біля рагсу...а інша піджужує......вже ставили леніну а зараз скидають..
Світлана Показати IP 28 Січня 2015 12:10
Не дагма на Волинь казали Червона Волинь. Судячи з коментарів так і є. Червонопартизани наплодили тут дегенератів, дегенерати навчилися писати і пишуть х*рню всяку. Пам'ятник треба поставити під заксом, під цумом, чи хоч в Романюка на городі. Бандера - це символ єднання українців на боротьбу проти кацапії. А всім кому не хочеться пам'ятника Бандері в Луцьку, то скажу не переживайте, вам на цвинтарі теж рідні поставлять пам'ятник
Хлоп до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 12:20
То запропонуй свiй город, Свiтлано! Оце дiло! Всi питання вiдразу вирiшуться...
1 до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 12:20
Світлана не має проблем СТАВТЕ тільки за власні кошти, якщо ви це оплатите то мені п...р кому пам'ятник хоч самому Романюку, якщо чесно то в ситуції коли люди все бідніше і бідніше абсолютно на...ть на історію наприклад мені цікаво лише як сім' ю прогодувати і плювати мені на всякі пам'ятники це просто чергова брила комусь хто давно в землі згнив.
розум до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 13:56
Люди, отямтеся, на дворі війна, а ви все пам"ятники ставити. Таке враження, що Ви неадекватні.
розум до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:09
Зважте, що і Ви не безсмертна. Не бажай зла іншому, бо воно вертається - заповідь.
Ага до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:15
То скільки треба йому пам'ятників? Жиди з усього світу в Умань їдуть, а нам до Львова недалеко.
Лучанин до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 16:54
Яке то єдання, коли його навіть на Волині більшість не сприймає за адекватну людину, а не то, що за героя. Вгадайте з 3 разів у кого буде найнижчий рейтинг в опитуванні серед волинян: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Степан Бандера? І навколо нього єднатись?
Лучанин до Світлана Показати IP 29 Січня 2015 11:08
"Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися..." Цим гаслом характеризується кожний бандерівець, тому ненависть і хамство Світлани цілком природні для її внутрішньої сутності. Дивує одне: чому люди, які сповідують такі принципи вважають християнське свято Покров Пресвятої Богородиці своїм святом?
лучанин Показати IP 28 Січня 2015 12:11
Да пох кому той памятник.. (придумано аби бало відмити) ..саме гноловне, що виходиш із ЗАГСу і впираєшся в чиюсь дупу очима.. ну це щоб розуміти в шо ти вляпався )) хоча як на мене то станом на сьогодні ті гроші можна булоб хоч на протези інвілідам АТО потратити.. думаю їм потрібніше ніж нам дупа Бандери виходцям із ЗАГСу..
баба параска Показати IP 28 Січня 2015 12:13
Краще знайдіть гроші на зарплату. Вчителі й лікарі на хлібі й воді сидять, Який йолоп під час війни пам'ятники споруджує? А ви вже собі електорат на наступні вибори готуєте. Землю вже всю поділили. Тепер єдина надія на пам'ятниках підзаробити. Тьху на вас, безмозглі.
Анонім Показати IP 28 Січня 2015 12:14
Вона ж львівянка, та ще з партії Свобода, а Волинянам памятник Бандері не потрібен
луч Показати IP 28 Січня 2015 12:38
Якого милого його поставили дупою до центрального виходу з Рагсу. Що не можна було з права чи з ліва на траві. Дурні
Світлана Показати IP 28 Січня 2015 12:42
Краще знайдіть гроші на зарплату вчителям, лікарям....,Не здохли як місяць без зарплати посиділи???? Я б таким скотам як вчителі пенсіонери які вже 20 років на пенсії сидять взагалі б нічого не платила. Що ви навчити можете як ви стара ходяча рухлять????? Я в Луцьку живу і хочу, щоб був пам'ятник Бандері. І яка різниця на чию дупу дивитися коли виходиш з грьобаного совдепівського, страшного заксу. Питання в тому, що ще з 2008 року виділяються кошти на пам'ятник як не з міського, то з обласного б'юджету. То де ті гроші, яка їх скотина вкрала????
1 до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 13:57
Ви це серйозно? Вчителі-скоти, ходяча рухлядь? У школах ні вчителі поважного віку, ні молоді зарплати не отримали. А для пам"ятника Бандері і краще місце можна було пошукати. Молодятам є різниця на чию "дупу" дивитися. Врешті-решт це палац урочистих подій, а виглядає він не найкраще. Єдине правильне питання серед потоку Ваших образ - де виділені гроші.
Анонім до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:35
Рухлядь пишеться через букву ,,д,,.Краще поставте пам'ятник повній безграмотності.Може інші схаменуться.Читайте більше і буде менше часу на пусті дебати.Якщо пам'ятник не встановлений до цього часу,значить Волині він не потрібен.
до Хлопа Показати IP 28 Січня 2015 12:45
Якби в мене був город то б запропонувала. В себе запропонуй. Чи ти за соту вдавишся?
Хлоп до до Хлопа Показати IP 28 Січня 2015 15:26
То в квартирi постав! Уяви тiльки: купиш город, а пам'ятник Бандерi для нього вже готовий! Тiльки дорiжку та огорожу залишиться зробити....в тебе з'явиться сенс для iснування!
Мартин Буруля Показати IP 28 Січня 2015 12:58
Правильно, для чого тратити гроші на аби-що
Ваня Показати IP 28 Січня 2015 13:09
Правильно всі люди пишуть.Який Бандера? Ти Люба Серба,де взялалася, випхали тебе в ліпутати, купила все за гроші,не маєш чим займатись?Кращей іди працювати на німецький завод.Там тебе заставлять німці працювати, бо ставленники наші луцькі гірші за німців на цьому заводі. Кому потрібен цей памятник Бандері, а нікому. Люди виживають,якщо ще три рази піднімуть вартість комунальних вже ніхто не заплатить,бо будуть перевищувати в три рази зарплати і пенсії простолюду.Краще в Ато віддайте ці гроші, дійсно сходинки до ЗАГСУ зробіть, а то облуплений,стид дивитися. Знайшли же поставити-це молодь буде дивитися на якось хероя,який помер в Німеччині, і керував з-за Бугу, а чогг ж він в Україні не був,боявся, а його і там вбили. Молодь ми не визнаємо таких хероїв, бо під гаслом було вбито тисячі людей,старі люди розказують,як вони вбивали діток і стариків.Цього остаточно ніхто не може утвердити, і не заперечити. Ніякий памятники не потрібні-це однозначно. В рарк їх ставте і хай ці старики ідуть і моляться на них. Правильно вчинив Романюк
правда Показати IP 28 Січня 2015 13:39
Із міського бюджету кошти на памятник бандері - то є, а на памятник (що на площі біля драмтеатру) Героям Небесної Сотні і загиблим Воїнам в АТО - то не було. За цей памятник на Театральному Майдані заплатило луцьке підприємство "Луцькреклама" - 65 тис. грн. і 10 тис.грн. - два підприємці. А романюк збрехав, що виділили гроші із бюджету.
Вова Показати IP 28 Січня 2015 13:41
Бандера - садист і всім це відомо. А ця Серба хоче спровокувати ворожнечу і хаос в нашому місті. Серба, питання до тебе, захотілось в смітнику посидіти? Так організуємо тобі це з радістю. В нас мирне місто і не провокуй людей. Романюку +++ В караїні таке коїться а тій суці противній пам"ятники подавай. Випріть її звідси, бажано за межі волинської області. Чиє замовлення вона виконує? Знайшла героя, герої зараз захищають тебе, суко, і їм зараз не до пам"ятників.
Світлана Показати IP 28 Січня 2015 13:45
Ваня - ти мислити вмієш і читати хоча б. питання стоїть в тому, де поділися гроші які були виділенні на пам'ятник? Як тобі не потрібні, то не значить, що більше нікому не треба. А сходинки в заксі Романюк чого не ремонтує? Бо він вкрав гроші і зі сходинок і з пам'ятника. Яка ти в сраку молодь, що ти мелиш? Молодь і якраз хоче. Мені 22 роки і для мене як і більшості моїх однолітків Бандера герой. Він з-за Бугу як ти кажеш краще керував ніж Романюк сидячі на місці. Ніхто не каже ставити пам'ятник вже, але з 2008 року втелитись можна було
розум до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 13:59
Молодь сама не знає, що хоче. Хто підбурює, за тим і йде.
оксана до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 19:40
Світлана, а якби ОУНівці вашу родину по-звірячому знищили, що б Ви сказали? Зараз легко бути такою радикальною, серед мирних і адекватних людей. Цікаво, навіть тут, на форумі видно, як прихильники Бандери вирізняються з-поміж інших злобою якоюсь, прихованою люттю навіть. А ще демонстративною зневагою до оточуючих, до загальноприйнятих правил поведінки... Це плоди наслідування Бандері і ідеям націоналізму чи все навпаки - прихильність до радикалів наслідок нерозвиненості особистості. "МелИш, ср..ку," - що це за рівень спілкування? Треба спочатку вивчити рідну мову, її граматику, навчитись поважати інших людей, таких самих українців, як і ти сама, а потім спробувати розмірковувати на "високі" теми.
ку до світлани Показати IP 28 Січня 2015 13:54
Нда, Світлана, а давайте поставимо пам'ятника Леніну щоб вам і Сербі не було нудно, а то ж як то поставили бендері і всьо не має більше чим займатись, ну хібашо факельними ходами по ночам поки вам мешканці сусідніх будинків по головам не настукають за порушення тиші, а так ви та серба зможете по судам побігати покричати на площі одним словом будите зайняті "суспільно корисною роботою" і нових дибільних ідей деякий час генерувати не будите.
шейкс до ку до світлани Показати IP 28 Січня 2015 14:09
постав, ско**но, в себе на подвір"ї чи в квартирі і поклоняйся йому. Дороги краще зроби за ці гроші чи ше якусь корисну справу. А взагалі, що вона там робить? Її головне завдання як депутата ставити пам"ятники? К**, не доводь народ до гріха і не породжуй в мирному місті ворожнечу, бо прийде громада під міську раду і за патли в смітник закине, і правильно зробить. А Романюк, я думаю має свою голову і не потрібно слухати .....
222 Показати IP 28 Січня 2015 14:00
Вані - 100%! а Ви Світлана більше якби читали б то знали б, що пам'ятник мав бути на благодійні кошти, а не бюджету. І те що його до цього часу нема - то видно, як люди здають ці гроші., значить так він їм потрібен. Продайте свою квартиру і ставте пам'ятник- хто не дає?А Ви Романюк, якщо це все читаєте,то правда, краще хлопця якого з війни врятувати, купити йому куток який, а не чергову брилу як дулю посеред 33-го...
ку до світлани Показати IP 28 Січня 2015 14:02
І ще якщо вам 22 то ви навіть права морального не маєте як і серба ставити те що давно померло в обхід думок тих хто жив при ньому ви тоді не жили і хто герой не вам вказувати інакше завтра такіж як ви 22 річні сксжуть мій герой гітлер а все що про нього говорять та пишуть видумки НКВД і все, вчіть історію та творіть нову а не лізьте туди про що і подавно знати не можите оскільки щоб дати чомусь оцінку це треба пережити а ви від когось почули що бендера герой щось десь вирвали із загального контексту і розказуєте який він був душка а якщо вам завтра інше в голову вібють то ви що будите кричати давайте зносити той пам'ятник?
розум Показати IP 28 Січня 2015 14:05
Неоднозначно ставлюсь до Романюка, але за рішення не ставити пам"ятник Бандері ще й біля загсу безмежно заповажала. Невже. на кінець, наші правителі почали думати. Рішення дуже правильне. Не сотвори собі кумира та ідола. І епоха поклоніння Бандері вже пройшла. Він нічим не кращий за Леніна, а бандерівці (бульбаші, їх ще так називали), в свій час, вбивали людей ні за що. Так що жодних пам"ятників. Повага Романюку.
рпрп до розум Показати IP 28 Січня 2015 14:14
Навіщо ж викидати гроші на те, що посіє ворожнечу в місті, ще й його ж всерівно зруйнують і правильно зроблять. Можливо вона мітить на місце Романюка? Бо якщо він його встановить - його громада вижене з міста, як Януковича з країни. От і буде вільний шлях в крісло. РОМАНЮК - не взумай такого зробити. Цим вчинком ти зрадиш лучан і своїх виборців. Люди тобі цього не пробачать.
бригадир Показати IP 28 Січня 2015 14:12
коментар було видалено
Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:19
Мда... все таки правду кажуть Червона Волинь. Не соромно імбіцили??? На Волині зародилось УПА. А, що з нею сталось зараз? Деградація і дебілізація. Романюк зрадить лучан таким вчинком? І це пишуть немиті полішуки в яких, ще в 2014 році Ленін стояв
1 до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:32
Ну от навіщо знову зразу ображати? Чи це молодечий максималізм і нестримуваність? Думаю, людей більше хвилює не Бандера, а місце, обране для пам"ятника, й узагалі час, у який це питання піднято... Є більше інших КОРИСНИХ і НЕОБХІДНИХ речей.
Анонім до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 14:36
Не можно обьєднувати УПА разхом з бандерою
Хлоп до Анонім Показати IP 28 Січня 2015 15:29
Не те що не можна, Бандера знищив Волиньську УПА!
Анонім до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 15:18
Світлана,для початку навчіться елементарної грамоти.Імбецили,а не імбіцили.Ніхто не дав вам право називати волинян дебілами і деградованими.Кожен має право на свою думку.І у багатьох вона підтверджена спогадами рідних та історичними ланими.Для більшості населення України Бандера не є героєм,якщо не сказати більше.Швидше ідол для 3-4 областей Західної України.Не відповідайте за всю молодь Волині.Хоча б тому,що вони пишуть без помилок.А це вказує на те,що в школі ви не вчили ні укр.мови,ні літератури,ні історії.
Лучанин до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 16:58
Бульба-Боровець(УПА "Поліська Січ") не підтримав звірств Бандери...
оксана до Світлана Показати IP 28 Січня 2015 19:45
Ну як з такими людьми можна сміливо дивитись в майбутнє? Можна тільки з острахом зазирати, бо ці комертарії Світлани, яка вирішила тут подискутувати за всю молодь, навіюють асоціації мавпи з гранатою - під гранатою я маю на увазі свободу слова, демократію, ліберальне суспільство. Ось така особа отримала це все, і бавиться...
ку до світлани Показати IP 28 Січня 2015 14:41
А ще з Волині Байда Вишневецький вийшов давайте щей йому пам'ятник поставим, хоча Світлан ще раз повторюсь "любой каприз ЗА ВАШИ ДЕНЬГИ". Романюк не давай жодної копійки на те щоб підтримуватм запальні процеси в мізках деяких депутатів.
Керол Показати IP 28 Січня 2015 14:59
Оце невгодила якась вчителька пенсійного віку Світлані... А якби зробили голосування чи потрібен той пам"ятник біля заксу та й чи потрібен він взагалі певно результати були б очевидними : більшості він НЕ ПОТРІБЕН. Для чого витрачати кошти, половина яких ще й відмиється...
Лучанка Показати IP 28 Січня 2015 17:15
Пане Романюк М.Я. Якщо Ви, без врахування громадської думки, все-таки почнете споруджувати цей пам*ятник то проблеми ви отримаєте такі, що вам служба мером покажеться гірше каторги. Воно вам треба?! Нехай "Свобода" споруджує ці пам*ятники за власний кошт, а не залазить в кишеню громадськості. Вам не соромно, що говорячи про спорудження такого спірного об*єкту, ви не бачите в якому стані сьогодні ЗАГС. Це сором !! Там скоро наречені будуть спускатись зі східців на власних дупах. Ось про що треба говорити депутатам. Обранці народні, млять!!
До аноніма Показати IP 28 Січня 2015 20:49
Поліщуки таки ******* продажні, якщо знову у Верховну Раду обрали єрємєєвих, івахівих, мартиняків. Вони продадуться за копійки. Вони не думають за свої вчинки. Хоч я і корінний лучанин, та таких не поважаю. Потрібно вивчати історію, шанувати своїх героїв, виховувати патріотизм. Тільки тоді з нами будуть рахуватися у світі.
Лучанин до До аноніма Показати IP 29 Січня 2015 11:02
Правильно - вивчити історію, а не інтрепритацію на власний розсуд із сучасних підручників із різними прикрасами. А рахуватись у світі будуть не через те, що ми когось почнемо незаслужено на п"єдестал ставити, а завдяки тому, що ми зробимо щось варте уваги: і не важливо в якій галузі - чи то економіка, чи спорт, чи технології, чи мистецтво...
ВОВК Показати IP 28 Січня 2015 21:07
ГАРНЕ МІСЦЕ біля Буратіна. Щоб камсамольцу Романюку по ночах снився, А біля міськради можна Махну поставити гарний пахан для наших дупататів.
щоб та серба Показати IP 28 Січня 2015 21:32
Лучан за придурків не тримала потрібно ту цементяку з під палацу урочистих подій до великодніх свят вивезти.навить ій під хату чи світлані невихованій.та хай вилазять на ту каменюку і молятся свому герою.а молодята хай дивлятся на квіти які там знову посадять
Anonymous Показати IP 1 Лютого 2015 22:01
коментар було видалено
аноним0332 Показати IP 2 Лютого 2015 23:11
цьому памятнику там не місце, десь в парку , в скверрі, але не перед рагсом!!!!